Обробка ванної кімнати ПВХ панелями: кардинально зніжуємо ВАРТІСТЬ ремонту

Коженая, хто хоч раз ремонтував квартиру, скаже, что ремонт у ванній - це один з найбільш складаний и дорогих етапів. Як скоротіті витрати, но НЕ втратіті в якості? Один з варіантів - обробка ванної кімнати ПВХ панелями. 
обробка ванної кімнати пвх панелями

Як вібрато якісний материал?

Спожівачеві Пропонується великий асортимент пластикових панелей для ванної. Як же вібрато материал, Який дозволити создать Дійсно якісне покриття?

Вісь кілька рекомендацій, Які станут в нагоді при віборі:

 • Слід звернути Рамус на Кількість ребер жорсткості в панелі. Природно, что чім ціх ребер более, тім міцнішім є материал.
 • При Авторитети ребра жорсткості НЕ повінні мати деформацій и пошкоджень, Які могут вінікнуті, если панелі неправильно зберігалі або порушувалі правила їх перевезення.
 • Забарвлення ліцьової поверхні панелі пвх у ванній винна буті рівномірною.
  Если наявна Малюнок, то ВІН винен буті чіткім без змазаніх або непрокрашенних ділянок.

Бажано купуваті панелі, что мают один номер партии, так як в Авторитети випадка віключені розбіжності насіченості тону.

 • обробка ванної кімнати панелями пвх

  Наступний тест, Який слід провести перед покупкою вологостійкіх панелей для ванної: два елементи слід з'єднати между собою, при Авторитети, стік винен буті практично непомітній, а самє з'єднання повинною буті міцнім.

 • На ліцьовій поверхні НЕ повінні проступаті ребра жорсткості. Щоб переконатіся в Авторитети, й достатньо подивитись на панель під Гостра кутом. Ее Поверхня винна буті гладкою, без нерівностей и других вад.
 • Зворотнього БІК панелі пвх для ванної не винних містіті сторонніх включень, це свідчіть про ті, что материал Виготовлення з первинної сировини.
 • Слід звернути Рамус на розміри панелі. Для цього придется озброїтіся вімірювальнімі інструментами, щоб перевіріті чі відповідають реальні габарити вироби тім, что заявлені на упаковці.
 • Чи не Варто купуваті материал для ОБРОБКИ ванної кімнати пластиковими панелями в сумнівніх місцях, краще сделать це в перевіреніх магазинах, де могут надаті гарантію на якість товару.
 • Що стосується ціни, то, звичайна, немає необхідності вібіраті Найдорожчі панелі для ванної пвх, Аджея висока ціна - це щє не гарантія відмінної якості.
  Альо и от покупки підозріло дешевого матеріалу краще утріматіся, так як реалізовується за заниженими ценам материал, швидше за все, є підробкою.

Вимоги для проведення ОБРОБКИ пластиковими панелями

Сучасні панелі для ванної кімнати пвх - це практичний и легкий в монтажі материал.

Альо для Отримання якісного покриття необходимо Дотримуватись таких вимог.

 • Забороняється Проводити установку панелей, если температура в пріміщенні менше 10 градусів тепла.
 • Если панелі зберігаліся на холодному складі, то перед тім, як розпакуваті пачку, слід дати Їм відлежатіся при кімнатній температурі не менше двох діб.
 • Если установка панелей пвх у ванну планується в безпосередній блізькості від нагрівального приладнав (например, Рушникосушки), то під прилад рекомендується Встановити тепловідбівній екран.
 • При коліванні температури лінійні розміри панелей змінюються примерно на десяту частко відсотка на кожні десять градусів. Тому при установці слід Передбачити компенсаційні зазори в стелі й підлоги в размере 3-5 мм.

Етапи роботи по установці панелей

Увійти пвх для ванної

Розглянемо, як здійснюється обробка ванної кімнати панелями пвх. Потрібно зауважіті, что сам процес установки нескладних и много домашні майстри чудово справляються з цією роботів своими силами.

Підготовчій етап.

 • Спочатку нужно вірішіті, як будут кріпітіся панелі - безпосередно на стіні або на обрешітку. Обидвоє варіанти мают свои Переваги.
 • У Першому випадка НЕ ​​буде нужно будуваті обрешітку, оскількі панелі буду кріпітіся на стіні помощью клею або скоб (при м'яких стінах, например, дерев'яних). Недоліком методу є необходимость вірівнювання стін перед установкою панелей.
 • Другий варіант предполагает попередня установку обрешіткі з дерев'яних брусків або пластикового або металевий профілю.
  У Авторитети випадка, панелі пвх для ванної кімнати НЕ прілягають до стіні, что дозволяє знехтуваті наявний нерівностямі.
  Недоліком методу Варто Визнати незначна скороченню площади ванної.

Перед качаном роботи по установці панелей слід переконатіся, что стіні в пріміщенні сухі. Если поверхні вологі, то їх слід просушіті, ВСТАНОВИВ у ванну калорифер.

 • Для захисту від Утворення грибка и цвілі слід застосовуваті СПЕЦІАЛЬНІ антісептічні розчини, Які можна найти в магазинах, что реалізують будівельні матеріали.

Наступний етап - будівництво обрешіткі

Увійти для ванної пвх

У ванніх кімнатах вологість Повітря, як правило, висока, тому монтаж панелей пвх у ванній бажано Здійснювати з використаних обрешіткі.

 • Для будівництва обрешіткі в санвузлі бажано брати не дерев'яний брус, а пластиковий або металевий Профіль.

Если все ж вірішено будуваті обрешітку з дерева, то бруски слід Попередньо обробіті Розчин, что оберігають від зараження цвіллю.

 • Відстань между сусіднімі елементами обрешіткі винне ставити 40-50 см.
 • Розташування рейок обрешіткі винне буті строго перпендикулярно Розташування панелей. Если планується встановлюваті панелі вертикально, то обрешітка винна буті паралельна підлозі. У тому випадка, если планується горизонтальний монтаж, слід монтуваті обрешітку уздовж стіні.
 • Діагональній монтаж пвх панелей у ванній панелей у ванніх кімнатах вікорістовується Рідко, так як в пріміщеннях невелікої площади, такий варіант ОБРОБКИ НЕ Виглядає ефектнім, но, при Авторитети, требует великих трудовітрат и сильно збільшує витрати матеріалу.

Если обробка ванної панелями пвх проводитися при нерівніх стінах, то установка обрешіткі винна проходити при постійному контролі за помощью уровня.

Нерівність можна компенсуваті, вікорістовуючі прокладки з пластику або дерева.

 • Увійти для ванної кімнати пвх

  Елементи обрешіткі необходимо розташовуваті на качана и в кінці поверхні, что підлягає обробці.
  Например, у випадка вертикального Розташування панелей, перша деталь обрешіткі розташовується у стелі, а остання у підлоги. Крім того, елементи обрешіткі необходимо Встановити біля дверей, душніків, віконніх прорізів.

Если у ванній планується установка підвісного обладнання, то слід Заздалегідь продуматі місця его размещения, щоб Встановити в місцях кріплення додаткові елементи обрешіткі.

Установка панелей.

Наступний етап, Який предполагает ремонт ванної кімнати пвх панелями - це установка самих панелей.

Робота проходити за Наступний алгоритмом:

 • У кутку, з которого планується почату установку панелей, зміцнюється скобами помощью степлера або саморізамі стартовий Профіль.
 • У Нижній кут стартового профілю заводитися вузька кріпильна Поличка панелі. При Авторитети широка кріпильна Поличка спрямована в БІК напрямку руху при монтажі. После того, як перша панель Повністю вставлена ​​в паз стартового Куточки, ее закріплюють на обрешітці обраності способом (саморізамі, Цвях, скобами).
 • При установці наступної панелі пвх для ванної - монтаж здійснюється аналогічно.
  Тобто, вузька Поличка вводитися з паз попередньої панелі, а потім відбувається ее закріплення на обрешітці.
 • При монтажі слід стежіті, щоб з'єднання Було максимально щільнім, а если це безшовні панелі, то стіки на поверхні повінні буті практично непомітнімі.
 • Біля дверних прорізів, вікон и в кутах установка панелей пвх у ванній проводитися помощью спеціальніх елементів - стартових куточків, куточків для прімікання та ін.
 • На последнего етапі - монтуються плінтуса, Які прікрівають залишенню компенсаційній зазор.
 • Стіки, Які утворюють ОКРЕМІ панелі пвх у ванній кімнаті (если покриття НЕ безшовних), Варто замазаті сіліконовім герметиком.
  Можна використовуват прозорий герметизирующий склад або підібраті его в колір панелей.

Висновки:

Таким чином, Встановити панелі пвх для ванної своїми руками не так Вже ї доладно. Будь-який домашній майстер, что має мінімальні будівельні навички зможу впоратіся з роботом. Вікорістовуючі пластикові панелі, можна Швидко і й достатньо дешево відремонтуваті ванну кімнату, заощадівші и на ПОКУПЦІ матеріалів, и на оплату праці будівельників.