Меблі для маленької ванної кімнати

Типова квартира рідко радують своїх господарів наявністю санвузла достатніх розмірів. Найчастіше ванна кімната являє собою приміщення, в якому поєднані функції санвузла та ванної. Власники житла тільки зітхають, роздивляючись в журналах, присвячених інтер'єрах квартир, фото розкішних меблів для ванних кімнат, в яких знаходиться місце для не надто обов'язкових, але зручних і красивих предметів обстановки.

екстравагантна фіолетова раковина з тримачем

Для того, щоб перетворити невелике приміщення ванної кімнати, надавши йому сучасний і затишний вигляд, в першу чергу слід подумати, яким чином це буде робитися. Очевидно, що якщо перепланування розміщення сантехніки не запланована, то вирішити проблему перетворення інтер'єру буде не складно. Заміною сантехніки, встановленої будівельниками, на більш сучасні її аналоги можна значно збільшити простір. А також підібрати компактні меблі для маленького приміщення.

Перетворимо і замінюємо

зручні полички прихована поличка в раковині

Наприклад, у продажу є сучасні унітази, в яких немає традиційного бачка. Вони комплектуються пристроєм глибокого змиву і встановлюються безпосередньо до стіни, тим самим значно заощаджуючи простір. Іноді значно розширює простір ванної кімнати унітаз, встановлений в кутку, а вище над ним відмінно розміститься кутовий шафка, який замінює невелику комору.

mebel-malenkaya_14 mebel-malenkaya_13 стильний і строгий комплект меблів mebel-malenkaya_11 мініатюрний набір для невеликих приміщень

Ще одним способом збільшення простору є зміна самої ванни. Практично у всіх квартирах вона займає більшу частину приміщення, розташовуючись від стіни до стіни. Її можна прибрати, замінивши компактної душовою кабіною, використовуючи кутовий варіант. Стіни і вхід в кабіну з душем виготовляються зі скла, що допомагає візуально збільшити приміщення. Фото такого рішення пристрою ванної кімнати часто публікуються в дизайнерських журналах.

mebel-malenkaya_09 простота і функціональність mebel-malenkaya_07 mebel-malenkaya_06 mebel-malenkaya_05

При цьому звільниться другий кут, в якому відмінно вміститься пральна машина, захована під стільницю. Вона чудово замінить туалетний столик. Якщо вище на стіні помістити неглибокий шафка, дверцята у якого замінює дзеркало, а над ним буде розташований світильник, напрямок світла у якого за бажанням змінюється, то інтер'єр ванної помітно покращиться, ставши схожим на ті фото з модних журналів по дизайну.

Використовуйте світлі меблі

раковина з вбудованим шафою mebel-malenkaya_17 mebel-malenkaya_16 mebel-malenkaya_15

Для створення затишного інтер'єру в маленькій ванній кімнаті слід дотримуватися кількох важливих правил - в обробці приміщення використовувати світлі тони, оптимально використовувати стіни, встановлюючи на них необхідну кількість невеликих шафок для необхідних речей, використовувати компактну і світлу меблі та малогабаритні сантехнічні пристрої.

mebel-malenkaya_04 mebel-malenkaya_03 меблі в стилі модерн строгий стиль

Можна повністю підібрати комплект меблів разом з сантехнічним обладнанням, які розробляють спеціально для маленьких ванних кімнат. Якщо всі меблі буде виконана в єдиному стилі, то це теж послужить для досягнення бажаної мети - створення затишного і функціонального приміщення.