Бірюзова ванна кімната - це незвично!

Вибираючи колірне напрямок для ванної кімнати, в більшості випадків використовуються світлі тони, які чудово гармонують з основною особливістю цього приміщення - водою.

Одним з приємних оку квітів є бірюза. Він настільки ніжний і одночасно бадьорить, що знаходиться в такому приміщенні - одне задоволення.

Психологія кольору

Бірюза відноситься до числа холодних відтінків. На людини він діє позитивно, наповнюючи енергією і піднімаючи настрій. Він наповнює емоціями та енергією, а головне, здатний вселяти впевненість.

biryuzovaya-vannaya-01 biryuzovaya-vannaya-02 biryuzovaya-vannaya-03

Цей колір дає нам приємну свіжість і прохолоду. Тому для ванної, яку ми відвідуємо з ранку першою справою, бірюза ідеальна, як засіб швидше прокинутися.

По суті, це чудове поєднання зеленого і блакитного. Декор та оформлення приміщення з використанням цього тону буде виглядати стильно і динамічно.

Поєднання бірюзового

Варто відзначити, що для ванної кімнати не тільки грає роль правильне поєднання бірюзового з іншими відтінками, але і гармонія фактур.

Шалено красиво буде виглядати ванна кімната, яка поєднує в собі матову і глянсову обробку матеріалами різних бірюзових відтінків.

biryuzovaya-vannaya-04 biryuzovaya-vannaya-05 biryuzovaya-vannaya-06

Також гарно виглядатиме поєднання керамічної плитки з водонепроникними рідкими шпалерами кольору морської хвилі, який, до речі, є одним з видів бірюзи.

Що стосується інших кольорів, то бірюзові відтінки чудово будуть виглядати серед рідних: блакитного, синього або зеленого кольорів.

А якщо говорити про зони приміщення, то відтінки бірюзи підійдуть в обробці будь-якій частині кімнати. Якщо це стеля, то він може бути блідим, або в ледве помітному кольорі, доповнюючи лише загальну картину. Пол цілком може бути насиченим, навіть темнуваті, а стіни можуть вигідно поєднувати в собі відразу кілька тонів.

biryuzovaya-vannaya-07 biryuzovaya-vannaya-08 biryuzovaya-vannaya-09

Також у ванній можна поєднувати цей тон практично з будь-якими весняно-літніми відтінками. Чудово виглядатиме, наприклад, зона кімнати з ніжно-фіолетовим обробкою і бірюзою.

Але є й відтінки, з якими бірюза важко уживається. Наприклад, насичений червоний, чорний. У використанні поєднання з такими відтінками треба бути гранично обережними. Але, якщо все-таки хочеться чогось вкрай незвичайного, можна використовувати похідні цих квітів, і бажано в тьмяному їх прояві. Як приклад, це може бути ніжно-червоні вкраплення або ж сірий колір. Останній, до речі, добре доповнює бірюзу.

На фото прикладах оформлення ванних кімнат можна помітити, як вигідно смотрbтся бірюза в поєднанні з коричневим, наприклад. Але так як цей тон досить серйозний, найкраще їм розбавляти загальну кольоровість, роблячи певні акценти. Це може бути оформлення кутів, колони або певні деталі інтер'єру, наприклад, аксесуари.

biryuzovaya-vannaya-10 biryuzovaya-vannaya-11 biryuzovaya-vannaya-12

Також, повертаючись до квітів і фактурами, відмінно виглядатиме ванна кімната з бірюзовими стінами і обробкою штучним каменем. Особливо, якщо цей матеріал буде більш пісочного, світло-коричневого тону. На фото такий інтер'єр буде виглядати, як якесь «вікно» у морській підводний світ. При цьому можна додатково на стінах зробити імітацію морських елементів.

На жаль, зараз багато хто вважає бірюзовий і морську тематику побитої, застарілою. Однак, дивлячись на фото з використанням сучасних матеріалів і технологій в ремонті, розумієш, що це класика. І якщо дуже важко визначитися з колірною палітрою кімнати, завжди можна тримати на озброєнні цей колір, а потім вже доповнювати його різними акцентами.