Біла плитка з кольоровою затіркою у ванній

Декоративних ефектів в обробці можна домогтися різними способами, використовуючи існуючі матеріали. Чомусь у більшості людей прийняті певні рамки, за межі яких вони не сміють вийти. Простим прикладом є укладання плитки. Виходить, в більшості стандартних квартир навіть ремонт ванної, туалету або кухні проходить, загалом, тривіально. Використовуються самі мінімальні закони дизайну, а далі все під лінійку.

cvetnaya-zatirka-dlya-plitki_1

Яким чином робиться ремонт більшості ванн? Оздоблення - кахельна плитка: темний низ, світлий верх, а посередині бордюр. І це притому, що стільки фото з різними варіаціями є, достатньо лише відкрити і можна сміливо пускати в хід фантазію. Але, чомусь, такий «шкільний» варіант продовжує існувати, незважаючи на все різноманіття способів.

cvetnaya-zatirka-dlya-plitki_4

Давайте відступимо від загальних принципів і трохи пофантазуємо, а може ще й зекономимо. Отже, беремо білу плитку і викладаємо ванну. Скажете, що це нерозумно і «по-лікарняним»? Зовсім ні, купуємо спеціальну затірку - мастику для швів, і починаємо фантазувати. А якщо бути більш точними - фантазуємо з квітами.

cvetnaya-zatirka-dlya-plitki_1

Класика

Які кольори є класичними? Звичайно, чорний, білий, червоний. А так як плитка у нас біла, спробуємо взяти чорну затірку. Ви вважаєте, що нею потрібно обробити всі шви і обробка готова? Це теж помилка. За допомогою затірки можна буквально створити незвичайний контурний малюнок. Завдяки геометрії він буде виглядати оригінально і свіжо. Безумовно, будь-якого тривимірного зображення не вийде, але ось оригінальність в даному випадку забезпечена. Завдяки контрасту білого і чорного обсяг придбавається в залежності від того, під яким кутом дивитися.

cvetnaya-zatirka-dlya-plitki_10

Те ж стосується і червоного кольору. Хто сказав, що червоний не можна змішувати з чорним? А для створення незвичайного орнаменту навіть з білим. Наприклад, оригінально можна створити етнічні візерунки, використовуючи найбільшу стіну з плиткою. Особливо якщо на цій стін не передбачається більше ніяких навісних шафок, пеналів, умивальників та іншого.

cvetnaya-zatirka-dlya-plitki_6 cvetnaya-zatirka-dlya-plitki_9

Сіра затирка може дати незвичайний легкий ефект, рівно як і бежева. Завдяки такому кольором білосніжна плитка придбає відтінок. Значить, можна використовувати не тільки сіру та класичного кольору затірки, а й придумувати свої поєднання.

cvetnaya-zatirka-dlya-plitki_3

До речі, викладання ванної кімнати білою плиткою - реальна економія, тому що зразки для декорування коштують недешево, як і темні варіанти. До того ж білу можна викладати тоді, коли не хочеться або вже змінена сантехніка, куплена меблі певного кольору. Тоді ідеальний варіант - викладання білої плитки і розстановка наголоси на кольоровий затірки.

cvetnaya-zatirka-dlya-plitki_5

Шаховий ефект

Цікавим і універсальним рішенням буде використання все тих же чорного і білого кольорів. Для того щоб домогтися ефекту шахової дошки, при цьому не викладаючи плитку в два кольори, досить використовувати затірку по периметру кожної плитки. І якщо матеріал має квадратну форму, це буде вдалим рішенням. Затирати шви треба також в шаховому порядку, чергуючи чорний і білий контур. Це буде досить цікавий і незвичайний хід. Тоді кожна плиточка буде як би в окремій рамці.

Те ж можна зробити, використовуючи червоні, сині, зелені, коричневі та інші відтінки. До речі, за допомогою різних яскравих кольорів, наприклад, жовтого, червоного, зеленого і синього можна зробити «пірамідку». Такий варіант буде цікавий, особливо в будинку, де є діти. Для цього, починаючи, наприклад, з 6 плиток (залежно від їх розмірів), доходити до однієї, чергуючи кольору, як у дитячій іграшці. Такі ж можна підібрати тематичні веселі шторки для ванної та супутні аксесуари. Такий інтер'єр буде достатньо легким, ненав'язливим і цікавим.

cvetnaya-zatirka-dlya-plitki_2

До того ж цікаво те, що колір затірки можна міняти, тим самим оновлюючи загальний дизайн, хоч щороку. Це буде завжди актуально і оригінально.

Геометрія

Поговоримо окремо про фігури. Якщо плитки невеликі, то за допомогою правильної затирання швів можна отримувати по контуру різні фігури. У тому числі і геометричні малюнки. Наприклад, можна зробити велику квітку. Для цього береться яскравий колір затірки, вибирається одна плитка і обробляється мастикою по контуру. Потім беруться інші контрастні і яскраві кольори, і «промальовувалися» пелюстки. Підсумок буде достатньо милим.

cvetnaya-zatirka-dlya-plitki_7

До речі, якщо ви вперше стикаєтеся з таким рішенням, є цікавий рада. Для початку свій малюнок краще зробити на папері, використовуючи зошитовий листок в клітинку. Дуже зручно, коли біла плитка невеликого розміру і квадратної форми. Тоді, прорисовуючи клітку, передбачуваним малюнком, його буде простіше перенести вже на плитку.

Що стосується самої роботи, то для кращого ефекту, якщо мастика НЕ ​​саморобна, варто використовувати тонку жорстку пензлик. І обов'язково потрібна ганчірочка, для того щоб прибирати залишки затірки з самої плитки. Потім, після висихання, але не через тривалий час, залишки мастики можна видалити мильною водою або розчином соди.