Дизайн ванної кімнати 5 кв. м

Для власників квартир, де площа ванної кімнати складає близько двох квадратних метрів, п'ятиметрове приміщення здається справжніми хоромами. На жаль, п'ять кв. метрів теж замало для розміщення у ванній кімнаті не тільки бажаного, але часом навіть абсолютно необхідного.

Поєднувати будемо?

5 квадратних метрів - це нормально вид зверху ванній 5 кв. м. п'ятиметрова кімната

Вельми часто знаходяться охочі збільшити розмір приміщення за рахунок прилеглого туалету. Однак при проживанні в квартирі досить великої родини, користуватися таким санвузлом буде достатньо незручно, поніжитися в зручній великій ванні, навряд чи вдасться. Чи варто в такому випадку затівати перепланування приміщення - зможуть вирішити тільки самі мешканці.

Дійсно, п'яти квадратних метрів достатньо, але тільки необхідно з усією ретельністю підібрати необхідну сантехніку, для того, щоб найбільш раціонально використовувати наявну площу. У першу чергу потрібно визначитися, що конкретно власник хоче мати у ванній. Після цього уточнити розміри стін, з'ясувати точні габарити бажаних сантехнічних пристроїв і, намалювавши на папері макет ванній в точній масштабі, спробувати вибрати оптимальний варіант їх розміщення.

розташування меблів в 5 кв. м. на фото проект інтер'єру економія простору за допомогою душової кабіни

Цілком можливо, що перенесення дверного отвору додасть кілька сантиметрів, необхідних для більш зручного розташування необхідного обладнання, а самі двері, якщо вона відкривається всередину приміщення, замінити на більш зручну конструкцію, що дозволяє її просто відсунути в сторону.

Сміливі рішення

Оригінальність дизайну кімнати додасть кутова ванна. Якщо вона не буде занадто маленького розміру, то буде досить зручно приймати водні процедури, лежачи в ній. Площа ванної дозволяє доповнити кутовий душовою кабіною. Не варто економити на її функціональності, адже встановивши душовий куточок, разом з ним можна отримати гідромасаж, сауну і ще багато корисних можливостей. До вибору місця для установки умивальника теж необхідно підійти грамотно - його боки не повинні закривати ні меблі, ні стіна.

vannaya-5-kv-m-07 vannaya-5-kv-m-08 розміщення елементів у ванній кімнаті навіть місце вільне залишається!

Можливо, що нове обладнання потребують переробки системи підключення води та стічних вод. Цим необхідно зайнятися в першу чергу. Для більш раціонального дизайну приміщення дизайнери рекомендують позбутися рушникосушки у вигляді змійовика, розташованого на стіні, отримавши на ній настільки необхідний простір. Для того, щоб у ванній завжди було тепло, краще змонтувати «тепла підлога». Цими роботами при оновленні приміщення слід зайнятися в першу чергу.

Використовуємо плитку

обробка плиткою vannaya-5-kv-m-13

Наступним етапом стане облицювання стін і підлоги керамічною плиткою. На даний момент керамічна плитка має настільки багатий асортимент, що вибрати підходящий варіант труднощів не складе. Колірна гамма різна, оформлення стін може бути зроблено в будь-якому стилі, головне при виборі - комфортне самопочуття.

Одні люблять кольори яскраві, інші воліють приглушені тони, але для візуального розширення ванної кімнати краще, якщо будуть використані світлі відтінки, які можна доповнити яскравими плямами у вигляді орнаменту. Пол переважно покрити плиткою, забарвлення якої відповідає оформленню стін, хоча деякі дизайнери вдаються до контрастному кольорі.

vannaya-5-kv-m-14 типовий дизайн

Слід подбати про якісне освітленні і установки дзеркала або шафок з дзеркальними дверцятами. Якщо сантехніка буде підібрана грамотно, в одному кольорі і стилі, то після виконання всіх робіт нагорода буде в наявності - власники житла отримають гарну сучасну ванну кімнату.