Прозора ванна: секрети Вибори.

Якщо ві звіклі до шикарних, розкішнім і дорогим речам, то прозора ванна Якраз для вас.

Вона є елітнім і Ексклюзивна предметом інтер'єру і займає в ньом центральне місце Завдяк Неповторна дизайну і унікальною кольоровій гамі.

прозора ваннаНавіть якщо Інша частина інтер'єру ванної кімнати виконан в скромному і стримання стилі, то вона все Одне чудово впишеться в Загальну картину. Не важливо, наскількі Яскрава будуть підлогу або плитка, ванна все Одне буде прівертаті Рамус і радуваті око.

Чи не Варто встановлюваті подібного роду предмет інтер'єру, якщо дизайн ванної кімнати Вже перевантаження аксесуарами або складання контрастами, оскількі ванна попросту Загибель авторитет тлі і сенс покупки такого дорогого і ексклюзивного предмета буде Загублений.

Особливості Прозоров ванн

Ванна прозора для дому, Виготовлена ​​з пластику або скла, по своїй міцності зовсім НЕ поступається акрилових ванн, Які Вже давно стали звичних для наших будинків.

Крім того вона має ряд Переваги і властівіх тільки Їй особливо:

 1. Чи не Дивлячись на Високі естетичні Властивості подібної ванни, це ще практичний і Зручний в ЕКСПЛУАТАЦІЇ предмет сантехніки.
 2. Ванни зі скла дуже гігієнічні і здатні Довго тримати температуру води на одному Рівні.
 3. Такі вироби Надзвичайно Міцні і стійкі до корозійніх процесів. Завдяк вісокій міцності ними можна користуватись, чи не побоюючісь Нещасний віпадків або яких-небудь пошкоджень.
 4. Скляні вироби спріяють створеня особлівої атмосфери інтер'єру ванної - Неповторний і орігінальною.
  Ванна зі скла - це предмет сантехніки, Який здатно перетворити інтер'єр ванної кімнати Дійсно в вітвір мистецтва.
ванна прозора

Альо для того, щоб досягті Бажанов ЕФЕКТ, потрібно правильно вібрато місце для ванни. Крім того, слід пам'ятати, що хоч подібна ванна і здатно до невпізнання Змінити інтер'єр ванної кімнати, вона все ж вимагає супутніх до неї предметів інтер'єру, Які відповідалі б Їй своєю орігінальністю та екстравагантністю.

Для Досягнення ЕФЕКТ відкрітості краще встановлюваті прозорі ванни в центрі кімнати або хоча б залішаті Деяк простір від стіні.

Безумовно, якщо ві розташуєте таку ванну в будь-якому ІНШОМУ місці, вона від цього НЕ Втрата своїх позитивних властівостей або пріваблівості, але подібні поради допоможуть у створенні вишуканих і неповторного інтер'єру ванної кімнати.

Головне, при здійсненні всіх декоративних прійомів з нею, пам'ятати, що ванна зі скла і Раніше винна залішатіся центральним предметом в інтер'єрі та прівертаті до себе Рамус спостерігача.

Для Досягнення максимального позитивного ЕФЕКТ доцільно, крім ванни зі скла, такоже Встановити Який-небудь Інший Незвичайна або схожий за стилем предмет сантехніки.

Непогано, наприклад, буде віглядаті подібна ванна зі Скляна раковина для ванної.

ВіДі Прозоров ванн

ванни прозорі

Найчастіше, віготовляючі ванни прозорі для звічайна спожівачів, Використовують НЕ тільки полімер або скло, але ї Інші матеріали.

Так, наприклад, зустрічаються Різні види скла:

 • кольорове;
 • Золотисте;
 • тоноване;
 • сріблясте скло та Інші різновиди.

Досить Рідко зустрічаються ванни з полімерних матеріалів, найчастіше з акрилу або загартованого скла. При віготовленні ванн найчастіше застосовується надміцне скло, товщина якого досягає 12 міліметрів і більше. Кольорове розмаїття ванн не дуже ровері, оскількі тоноване скло в масі зустрічається Рідко, а тонировочную плівку на них не клеять.

Як правило, ванни з подібного матеріалу й достаточно дорогі і мают ексклюзивний дизайн. Найчастіше їх віконують на замовлення і в зв'язку з ТІМ, що скло дуже важкий для роботи матеріал, ціни на них стартують від п'яти тисяч доларів. Альо є й плюси у віготовленні ванни під замовлення - ві Самі можете вібіраті її форму, товщина скла і колір.

Якщо фінансові можливості такого не дозволяють, а хочеться мати Незвичайна ванну або є бажання створити екстравагантна інтер'єр ванної кімнати, можна прідбаті Прозору ванну з акрилу.

ванна прозора

Відмінність звічайна ї достаточно істотне, але з акрилом можливо більшу різноманітність колірної гами, оскількі в полімерну суміш легко додаваті будь барвники. Та й до того ж ванна прозора з акрилу коштує набагато дешевше - ціни стартують приблизно від однієї тісячі доларів.

З метою Досягнення неповторності і ексклюзівності, а такоже задоволення потреб спожівачів, дизайнери вдаються до різніх прійомів:

 1. У більшості віпадків для однієї моделі ванни Пропонується декілька варіацій кольорів.
 2. Дуже Рідко зустрічаються ванни звічайної форми, Частіше з нестандартними геометрічність Обрисуйте і химерних формами.
 3. Іноді застосовують поєднання скла та інших матеріалів, як, наприклад, чавун для дна або хромовані і мідні вставки.

Тієї факт, що прозора ванна віготовляється з акрилу або скла, зовсім НЕ скасовує її функціональніх властівостей, а, навпаки, навіть покращує їх. Крім того така ванна може буті укомплектована Якими сучасности аксесуарами - підсвічуванням, приймачем або масажний прілаштуваті.