Як вібрато полотенцесушитель: радян майстри

У ході устаткування ванни перед вами неминучий постанов питання - як вібрато полотенцесушитель: водяний чи, електричний - неважливо.

Головне, пам'ятайте про том, что Правильний підбір Рушникосушки в чому є умів комфорту у ванній кімнаті. А це означає, что встановлюваті перший-ліпшій полотенцесушитель все ж не Варто!

як вібрато полотенцесушитель

Рушникосушки: ЗАГАЛЬНІ Відомості

Що таке полотенцесушитель?

Щоб правильно вібрато полотенцесушитель, необходимо розібратіся - що ж представляет собою цею Пристрій.

Як правило, в роли Рушникосушки Виступає зігзагоподібна труба, закріплена на стіні ванної та підключена до системи водопостачання. У Авторитети випадка ми говоримо про так звань водяному полотенцесушителе.

Який полотенцесушитель вібрато

Іноді вместо водяного полотенцесушителя (робота которого безпосередно поклади від наявності в трубах гарячої води та ее температури) Використовують електричної Рушникосушки. Такі Пристрої Працюють від електрічної мережі, тому, если у вас відзначаються перебої з Гарячої водою та опаленням - Вибирай самє ЕЛЕКТРИЧНА модель.

Призначення Рушникосушки

Завдання у Рушникосушки й достатньо очевідні:

По-перше, его Використовують за прямим призначення - як сушарки для вологих рушників.

Вся справа в тому, что у ванній кімнаті, як правило, й достатньо високий рівень вологості, и рушник на вішалці сохнути буде достаточно Довгий. Вісь чому его краще сушить на спеціально нагрітої трубі змійовіка у ванній.

По-друге, полотенцесушитель, по суті, представляет собою тепловою радіатор значній площади.

Отже, ВІН Забезпечує Комфортний мікроклімат у ванній, и вийшовши з води, вині покріваєтеся «Гусячий шкірою» від холоду.

Ну, и Нарешті, правильний вибір полотенцесушителя за габаритами и запобігає конденсатообразованія на дзеркалі та других поверхнях у ванній - а це теж Важлива елемент комфорту.

Віді полотенцесушителей

Електрика або вода?

Давайте, однак, переходіті безпосередно до вінесеного в заголовок питання - Який полотенцесушитель вібрато?

Рушникосушки водяні як вібрато

Мі Вже згадувать про том, что Рушникосушки бувають двох відів:

 • Електричної
 • Водяні

Розглянемо їх детальніше.

 • Електричної Рушникосушки різноманітні як по потужності, так и по дизайну. Установка таких устройств й достатньо проста - їх НЕ нужно підключаті до системи водопостачання, а достаточно закріпіті на стіні в необхідному місці и Забезпечити Підключення до розетки у ванній.
  Електричної Рушникосушки слід вібіраті, если ві не хоче залежаться від наявності в трубах гарячої води.
як вібрато полотенцесушитель електричний

Зверніть увагу!

Встановлюючі полотенцесушитель електричного типу, дуже уважний слід поставити до Дотримання правил пожежної безпеки!

 • На відміну від електричного полотенцесушителя водяний полотенцесушитель представляет собою й достатньо довгу вигнутий трубу, яка кріпіться на стіні ванної кімнати.
  Проходячи по трубі, гаряча вода віддає свое тепло НАВКОЛИШНЬОГО повітрю, забезпечуючі максимально Ефективний прогрів Всього приміщення.

Недолік водяного полотенцесушителя очевидна: ні гарячої води - у ванній дуже холодно. Крім того, слід Зазначити, что водяний полотенцесушитель прогрівається й достатньо Повільно, и даже если у вас стоит автономний обігрів води, то від его включень до прогріву ванній пройде много годині.

Однак, незважаючі на перераховані вищє Недоліки, найбільш Популярні сегодня самє Рушникосушки водяні: як вібрато такий полотенцесушитель, ми розповімо нижчих.

Матеріали для виготовлення рушникосушок

Найпростішій полотенцесушитель - его можна зустріті в будь-якому будинку старої споруди - представляет собою просту трубу гарячого водопостачання, вигнутий зигзагом. Однако робочі якості подобной труби, а Вже тім более - Зовнішній вигляд - залішають бажати Краще.

Вісь чому сегодня як Рушникосушки Використовують окремий Пристрій, Який Прийнято назіваті «дизайн-радіатором».

Рушникосушки радіаторного типу могут буті віготовлені з:

 • Нержавіючої Сталі
 • Захіщеної чорної Сталі
 • Кольорових металів (мідь, латунь, алюміній)

І перед тім як правильно вібрато полотенцесушитель, Рекомендуємо вам вівчіті Особливості шкірного типу устройств:

 • Рушників з нержавіючої сталі  можна встановлюваті практично в будь-якіх ванніх кімнатах, однак смороду відносно уразліві для домішок у воде.
  Зовнішня поверхня таких полотенцесушителей может буті полірованою, пофарбованої або хромований.
  Пофарбовані Рушникосушки Найдешевші, проти «товарний вигляд» смороду втрачають теж дуже Швидко, тому їли вам потрібен Дійсно довговічній радіатор - Вибирай хромований модель.

  вибір Рушникосушки
 • Радіатори, для виготовлення якіх вікорістовується чорна сталь, з внутрішньої Сторони покріваються захисних складом, что перешкоджає розвитку корозійніх процесів на стінках Рушникосушки.
  Із зовнішнього боку смороду почти НЕ відрізняються від полотенцесушителей з нержавіючої сталі.
 • Рушників з МІДІ або латуні мают скроню тепловіддачу, прот їх довговічність залішає бажати Краще. Тому такий полотенцесушитель швідше красивий, чем функціональний. як правильно вібрато полотенцесушитель

Окрему и й достатньо популярного категорію складають двоконтурні Рушникосушки. Один з контурів такого пристрою ми підключаємо до системи гарячого водопостачання, а Інший - до опалювальної системи.

Така конструкція підвіщує Надійність и ефективність всієї системи, правда, для якісної роботи такого полотенцесушителя нужно, щоб в системе опалення Було достаточно високого тиску.

правильно вібрато полотенцесушитель

На що звернути Рамус?

Отже, резюмуємо.

Вібіраючі полотенцесушитель:

 • Зверніть увагу на дизайн пристрою, его внутрішню поверхню (для водяних) або якість виготовлення та ізоляції нагрівальніх елементів (для електричних).
 • Зіставте діаметр труби Рушникосушки з наявний трубами з Гарячої водою (может знадобітіся перехідник)
 • Обов'язково вівчіть технічний паспорт приладнати, для водяних моделей Особливе Рамус зверніть на рівень витримується тиску.

Мі сподіваємося, что ЦІ Прості Відомості допоможуть вам відповісті на поставлене на качана статті питання: як вібрато полотенцесушитель електричний або водяний, щоб ВІН ефективного працював и прослуживши якомога довше.