Стінові панелі ПВХ для ванної кімнати: ремонт без зайвих витрат

Стінові панелі ПВХ для ванної кімнати є найбільш вікорістовуванім и затребуванім обробнім матеріалом для даного приміщення. Їх успіх обумовлення простотою, економічністю, чистотою І, звичайна, швідкістю облицювання.

Обробка стін панелями можна порівняті Із збіркою своєрідного конструктора, де вироби без Додатковий зусіль стікуються между собою. стінові панелі пвх для ванної кімнати

Переваги та Недоліки пластикових стінових панелей

 • Материал зазвічай НЕ требует попередньої підготовкі стін - роботу з ним можна почінаті відразу.
 • Пластикові водостійкі панелі для ванної здатні Приховати будь-які нерівності стін у ванній, при Авторитети дозволяти создать необхідній стиль, оскількі на Сайти Вся представлені панелі у Великій різноманітності відтінків, кольорів та фактур.
 • Додатковий перевага покриття подібного типу службовців хороша тепло и звукоізоляція, а в порожнінах между стінамі и матеріалом можна Приховати проводку та / або труби.
 • Недоліком панелей может служити, мабуть, только злегка урізаті Корисна площа кімнати на ширину обрешіткі и самих панелей, однак при грамотному віборі облицювальна матеріалу, ванна кімната віглядатіме даже просторіше, чем до установки панелей.
  Такоже стиснения площади можна мінімалізуваті! Застосування рейок обрешіткі и панелей найменша товщина.
 • Стінові панелі для ванної кімнати своїми руками змонтуваті не склад Особливе труднощів, оскількі процедура не потребують особливого професіоналізму, использование спеціального інструменту та обладнання.
  Обробка ванної кімнати пвх панелями можлива як на обрешітку, так и безпосередно на стіну помощью спеціального клею. Труднощів з підгонкою матеріалу такоже НЕ вінікне, так як ВІН легко ріжеться и вздовж, и впоперек.

  ламіновані панелі для ванної
 • З'єднання елементів проводитися за принципом «паз-гребінь», Завдяк якому можна отріматі суцільну красиву стіну, зовсім яка НЕ ​​боїться води.
  Панелі легко підлягають демонтажу при необхідності дістатіся до проводки або труб, после чего могут буті назад змонтовані на колишнє місце без погіршення естетичного ЕФЕКТ.
 • Великий вибір забарвлення пластикових панелей для ванної залішає можлівість пофантазуваті з дизайном як малогабарітної, так и просторої ванної кімнати и создать, например, більш складні, комбіновану композіцію.

Як правильно вібрато панелі для ванної

Крім, власне, малюнки, при ПОКУПЦІ панелей необходимо звернути Рамус на їх Довжину и ширину. Оптимальними розмірамі виробів будут вважатіся ті, при якіх Відсоток відходів и обрізків матеріалу буде мінімальнім.

Куплені стінові панелі у ванну кімнату, в Першу Черга, що не повінні мати на ліцьовій стороні вм'ятини, отворів, відколів, подряпін, а такоже нефарбованіх ділянок.

Бажано, щоб смороду булі покріті захисних плівкою, что знімається безпосередно перед Обробка ванної кімнати пластиковими панелями.

Поверхня елементів винна буті рівною по всій площіні, що не мати Хвиля. Можна спробуваті зістікуваті две панелі, щоб переконатіся в акуратності и малозаметности шва.

Як правильно монтуваті панелі у ванній

стінові панелі для ванної кімнати монтаж

Як Вже Ранее згадувать, обробка ванної декоративними панелями - заняття нехитра. Перш чем почату монтаж, визначаються місця майбутнього Розташування полиць, шафок, дзеркал, світильників, електричних розеток.

За Даними ділянкам прокладають обрешітку для забезпечення возможности свердління отворів під елементи кріплення Вже безпосередно в ній.

Складальні панелі, что з'єднуються пазів методом, залежних від Особливе ванної кімнати, монтуються одним Із таких способів:

 1. При й достатньо рівніх стінах в пріміщенні монтаж можна віконаті двома методами: з кріпленням панелей безпосередно до стіні з використаних спеціального клею, або Споруди обрешіткі з дерев'яних рейок або алюмінієвого профілю.
  У Першому випадка на вертикально монтовані панелі клей завдаючи горизонтальні смуга товщина 3-5 см по всій шіріні панелі з кроком между смуга 15-20 см и прітіскають панелі до стіні в місцях Розташування смуг на кілька секунд.
  У іншому випадка на стіні строго у вертикальному положенні монтуються рейки (профілі) з таким кроком, щоб стіки панелей припадали на середину (осі) рейок (профілів).
  Панелі кріплять до рейок (профілям) помощью саморізів, прікручуючі їх у з'єднувальні планки замків з кроком по вертікалі 25-30 см. При Авторитети капелюшки саморезов будут перекріті пазом наступній укладається панелі.

  ремонт ванни панелями

Важлива Дотримуватись строго вертикальне положення кожної встановлюваної панелі. Для цього можна використовуват Схили або рівень.

 1. При істотній крівізні стін пріклеїті панелі до стіні НЕ Вийди, прінаймні, без попередня вірівнювання таких стін. Тут может буті використаних метод пристрою обрешіткі з подалі кріпленням до неї панелей.
  Відмінністю від Першого варіанту в даного випадка буде необходимость Суворов вертикального виставленна планок обрешіткі НЕ только у фронтальному, но и в бічному положенні.
  При значний западинах / виступа у стінах между ними и планками обрешіткі можна підкласті прокладки з будь-которого твердого матеріалу.
Увійти для ванної кімнати відео стінові панелі для ванної кімнати своїми руками

Крім саморізів, при вікорістанні для зведення обрешіткі дерев'яних рейок, кріпіті до них панелі можна помощью будівельного степлера.

При Авторитети частота установки скоб винна буті мінімум в два рази вищє в порівнянні з частотою саморізів.

При значній вологості в пріміщенні стіки между панелями рекомендується додатково заізолюваті сіліконовім герметиком. При Авторитети, щоб ВІН НЕ БУВ помітній на площіні стіні, его завдаючи в Пазі панелей при їх установки.

Завершують ремонт ванни панелями установкою таких Додатковий елементів, як плінтуси, молдинги и куточки. Їх Використовують при оформленні кромок и стіків, внутренних и зовнішніх кутів, Місць прімікання до віконніх и дверних отворів, підлоги и стелі.