Як Встановити акрилову ванну: простіше, ніж здається

При проведенні капітального ремонту санвузла, як правило, намагають замініті і предмети сантехніки.

Розглянемо, як Встановити акрилову ванну, віконуючі роботи своїми силами.

Вибір і зберігання акрилових ванн

як Встановити акрилову ваннуОдним з істотніх Переваги акрилових ванн є різноманіття їх форм і кольорів. Ця обставінні дозволяється підбіраті моделі для самих різніх приміщень, і для звічайної ТИПОВИЙ ванної кімнати в «хрущовці», і для простори санвузла в котеджі.

Контакт з акрилові ванни такоже відрізняються різноманітністю. Звичайний, при ПОКУПЦІ слід віходіті зі своїх ФІНАНСОВИХ можливости, прот, что НЕ Варто купуваті занадто дешеві ванни. Така сантехніка НЕ ​​відрізняється якістю, і переконатіся в авторитеті доведеться ще на етапі установки.

При ПОКУПЦІ ванни НЕ Варто соромітіся, что не тільки уважности озірнутіся купується віріб, а й понюхаті його.

Наявність різкого «хімічного» запаху свідчіть про Погань якість товару.

як Встановити кутову акрилову ванну

Перш ніж Задати питання, як Встановити ванну акрилову, потрібно подбаті про ті, щоб вона правильно зберігалася в процесі підготовчіх робіт.

Якщо установка найближче часом не планується, что НЕ Варто звільняті ванну від заводської упаковки. Виробник дбає про Збереження свого товару при транспортуванні та розвантаженні, тому упаковує ванни так, щоб віключіті віпадкові пошкодження.

Якщо внутрішня Поверхня ванни закрита захисних плівкою, то її НЕ слід відаляті до тихий пір, поки всі роботи з монтажу НЕ БУДУТЬ Закінчені.

Цей Захід запобіжіть віпадкові пошкодження поверхні полімеру.

Підготовчій етап

як Встановити ванну акрилову

Вірішуючі питання, як правильно Встановити акрилову ванну, не можна знехтуваті проведенням підготовчого етапу.

 • Ще до покупки ванни слід провести всі виміри, щоб переконатіся, що звертаючи модель стає на плановану майданчик.
 • Якщо звертаючи ванна з гідромасажнім обладнанням, то слід пріділіті Рамус підготовці електропроводки до Підключення насосного обладнання.
  Необхідно підвесті Висновки жівільного кабелю до місця, де буде встановлений компресор, насос і керуючий блок. Крім того, потрібно провести ізоляцію проводки і заземлення контактів.
 • Далі слід організуваті Підведення труб водопроводу і каналізації. При авторитет потрібно враховуваті, що Трубопровід НЕ вінніх заважаті щільному прилягання бортів ванни до стіні.
 • Перед ТІМ, як Встановити кутову акрилову ванну, необхідно перевіріті, чі Дійсно стіні в кутку, де модель планується поставити, утворюють прямий кут.
  Якщо це не так, то потрібно проведення штукатурних робіт для вірівнювання кута.

Установка акрілової ванни

Акрил - це не метали, Який відмінно трімає форму, тому для забезпечення стійкості ванни доводітіся робити додаткові заходь. Як правило, ванни з акрилу монтуються з опорою на каркас. Це монтажне обладнання може входити в комплектацію ванни, але якщо це не так, що каркас доведеться збіраті самостійно.

як Встановити акрилові кутову ванну

Розглянемо, як правильно Встановити ванну акрилову, за умови, що каркас входити в комплектацію товару.

 • Ванна перевертається догори дном і укладається на м'яку підкладку (можна використовуват картон від упаковки).
 • Каркас збирається, згідно з рекомендаціямі в прікладеної до ВИРОБИ інструкції.
 • До ванни прікручуються направляючі каркаса і ніжки.

Як правило, дно акрилових ванн роблять з помітнім потовщенням, щоб можна Було прікрутіті деталі.

Тім не менше, при просверливании отворів для установки саморізів слід Встановити на Свердлов Обмежувач, щоб ненароком не просвердліті наскрізній отвір.

 • як правильно Встановити акрилову ванну

  Тепер ванну слід перевернути і поставити на ніжки в тому місці, де планується установка. Регулююча висота ніжок, слід домогтися того, щоб бортики ванни розташовуваліся строго по горізонталі.

 • Якщо планується установка декоративного екранах, то відстань від нижнього обріза бортика до підлоги Винне становитися 60 см.
 • Після того, як висота ніжок буде відрегульована, слід Зазначити на стіні місце прилягання ванни.
 • Ванна відставляється в сторону, а по розміченій Лінії закріплюється рама каркаса з профілю або ж Кріпильні гаки (вид кріплення поклади від моделі ванни). Кріпіті Профіль або гаки та патенти допомогою перфоратора і шурупів.

Якщо стіні оброблені кахлем, то для свердління отворів слід використовуват Спеціальне Свердлов для керамічної плитки.

А щоб працювати Було зручніше, слід наклеїті на місце Розташування відчінілі шматочок скотчу.

Ця хітрість запобіжіть Ковзани свердла по глянцевому поверхні плитки і вбереже кахель від розтріскування.

як правильно Встановити ванну акрилову
 • Ванна встановлюється на місце так, щоб її борт ліг на раму каркаса або гаки.
 • Тепер потрібно підключіті ванну до системи каналізації. Праворуч це нескладна, особливо, якщо у ванній Встановлені сучасні пластикові труби, але Вкрай незручно. Праворуч в тому, що випуск води організують у найніжчій точці, щоб слив здійснювався самоплівом. Тому відстань між підлогою та дном ванни в авторитеті місці мінімальне, що створює Великі незручності при роботі.
 • Щоб роботу Було віконаті кілька легше, рекомендується з'єднання сифона і труби каналізації прізвесті ще до установки ванни. Зробити це нескладно: у розтруб приймальної труби вставляється гумова муфта, а в неї вводітіся патрубок сифона.

Перед ТІМ, як вставляті муфту, її потрібно і Всередині, і зовні змастіті сіліконовім герметиком.

 • Після того, як сифон встановлений, можна ставити ванну на місце. Підключення до сифона зручніше Проводити з помічником. Одна людина буде прітіскаті випускний патрубок сифона до злівного відчінять у ванній, а другий Вставити горловину і закриття її на патрубку.
 • Між випуском сифона і дном ванни слід поставити прокладку, якові слід з двох сторін змастіті сіліконовім герметиком.
 • Після того, як горловина зливу буде затягнута, можна приступити до установки переливу. Шланг підводіться до горловини переливу і на нього накручується гайка, а потім ставити кліноподібна прокладка (прокладку слід розташовуваті Вузька частини до обрізаному кінця шланга).
 • Тепер шланг слід Вставити в тонку трубку і довернуть гайку. Другий Кінець шланга закріплюється на встановленому Раніше сіфоні. На останнього етапі перелив прітіскається до відчінять у ванні і на нього закручується горловина.
 • відео

  Після завершення монтажу, слід перевіріті систему на герметічність. Для цього ванну набірають воду і віпускають її, спостерігаючі, як працює система. При віявленні протікання, необхідно підтягнуті розслаблені з'єднання.

 • Останній етап установки Полягає у формуванні підкладкі під ванною. Така Підкладка забезпечен Їй Додатковий стійкість і захист від розгойдування.
  В якості підкладкі Раніше вікорістовувалі цеглу або Товсті прокладки з гуми. Альо сьогодні є більш просте, але не менше Ефективне рішення -! ! Застосування монтажної піні.
 • Якщо дно ванни розташовано невісоко над підлогою, то можна просто заповнити вільний простір піною.
  Якщо ж відстань Значний, то в якості Підстави можна використовуват стовпчики з цегли або навіть пластикові пляшки з водою. Далі потрібно заповнити піною весь вільний простір під ванною.

Перед Використання монтажної піні слід наповніті ванну водою. В ІНШОМУ випадка, розшірюється куля піні може підняті дно ванни.

 • Піна під ванною буде сохнути приблизно добу. Після Закінчення цього терміну, воду з ванни можна віпустіті, а під нею Встановити декоративний екран під ванну.
  Якщо екран суцільній, то в ньом доведеться зробити ревізійне отвір, щоб Забезпечити доступ до місця установки сифона.
 • При вірішенні питання, як Встановити акрилові кутову ванну, порядок Дій залішається таким же, як описано віщє.
 • Місце стику бортіків ванни і стіні слід заповнити сіліконовім герметиком, а зверху наклеїті спеціальну самоклеющуюся стрічку, яка підбірається під колір ванни і додає стіках акуратная вигляд.

Висновки:

Вище дана інструкція з встановлення акрілової ванни найпростішім способом. При бажанні, можна Встановити ванну на каркас, Складення з цегли.

Цей спосіб монтажу Забезпечує надійну фіксацію ванни, але вимагає наявності будівельних навічок і досвіду. Процес установки акрилових ванн ТІМ чи іншім способом можна Побачити наочно, якщо подивитись навчальні відео, представлені на сайтах будівельної тематики.