Вибираємо Мойдодир з дзеркалом для ванної кімнати

Слово «Мойдодир» всім знайоме з раннього дитинства - казкового господаря ванної кімнати, ретельно стежить за чистотою рук, одягу і обожнює порядок, злегка побоювалися всі малюки, не надто любили вмиватися.

Зараз так називають не старовинне пристрій з умивальником, а цілий комплект меблів для ванної кімнати, в який входить раковина, що знаходиться під нею шафку і розташований вище шафка з дзеркалом. Комплект може виглядати як єдине ціле, або складатися з окремих елементів, виготовлених в єдиному стилі.

стильний Мойдодир у ванній Мойдодир - але не з казки moidodyr-s-zerkalom-dlya-vannoy-04

Наявність такого комплекту у ванній дуже зручно - в ньому можна розмістити практично всі необхідні для догляду за собою предмети. Дизайнери займаються розробкою «мойдодиров», виконаних у різних стилях, що дозволяє при вже виконаної обробці приміщення, придбати відразу відповідний комплект, а не шукати кожен із необхідних предметів відповідного дизайну окремо.

Хоча цілком можливо, що комусь цей процес створення особистого мойдодира буде цікавий, і він з великим задоволенням приступить до вибору відповідних елементів. Отримана в результаті походів по магазинах композиція, теж буде носити назву «Мойдодир», але вона буде абсолютно унікальною, не схожою на готові дизайнерські рішення.

Однак навіть при підборі готового варіанту мойдодира, зробити покупку не надто просто. Модифікацій випускається безліч, тому спочатку про стиль комплекту говорити не варто. В першу чергу слід визначитися зі способом установки, а це означає, що необхідно вибрати, як буде виглядати нижня тумба.

Тумба, що має ніжки

moidodyr-s-zerkalom-dlya-vannoy-05 moidodyr-s-zerkalom-dlya-vannoy-06 moidodyr-s-zerkalom-dlya-vannoy-07 moidodyr-s-zerkalom-dlya-vannoy-08

При виборі такої моделі буде зручно прибирати під нею, адже у ванній вода може проникнути в будь-яке місце. При необхідності ніжки легко замінить, та й вартість їх невелика. Краще, щоб вони були металеві і на їх нижній частині закріплені силіконові накладки. Це захистить кахель від пошкодження при необхідності пересунути тумбу.

Підвісна тумба

moidodyr-s-zerkalom-dlya-vannoy-03

Відмінно виглядають такі комплекти меблів в малогабаритній ванній кімнаті. Інтер'єр, в якому використовується тумба, під якою знаходиться порожній простір, матиме стильний і сучасний вигляд. Волога такий тумбі не страшна, навіть якщо проллється вода, то прибрати її не складе труднощів. Таку конструкцію зручно використовувати, якщо у стіни влаштований короб з комунікацій. Недолік у навісний тумби один - вона вимагає якісного кріплення, а стіна, де вона буде встановлена ​​повинна бути капітальної.

Тумба з цоколем

Поширений, але не дуже зручний в експлуатації варіант. Плюс у цій конструкції тільки один - дуже простий монтаж. Все інше йде в повний мінус - неможливість прибирання, постійне зіткнення з водою, яке призводить до швидкого псування підстави.

Конфігурації тумби, раковини і стільниці випускаються найрізноманітніші, існують навіть кутові варіанти. Не слід забувати про дзеркало. У випадку, якщо воно поставляється в комплекті, перевірити, з якого матеріалу виконана його покриття, тому що від цього залежить його якість і довговічність. Для покриття використовують два метали - срібло або алюміній. Срібне покриття має кращу якість відображення і більше стійке до вологості, але вартість у нього відповідна.