Ванна кімната в скандинавському стилі

Оригінальне оформлення ванної кімнати - прекрасний спосіб підкреслити свою індивідуальність, поліпшити атмосферу в будинку і збільшити рівень комфорту. Сьогодні можна вибрати будь-який напрямок з різноманітності стилів. Одним з таких є скандинавський.

skandinavskiy-stil-vannoy_1

Якщо орієнтуватися на назву, то цей напрям видається дещо грізним і навіть суворим, аналогічно клімату і історії цього регіону. Досить згадати відомих усім вікінгів. Тому є відчуття, що стиль повинен відповідати всьому цьому.

skandinavskiy-stil-vannoy_2

Особливості

Безумовно, складові скандинавського стилю повинні бути практичними. Це основа. Стиль не має на увазі наявності розкоші і помпезності. Приміщення повинно бути світлим, простим і комфортним. Тому пріоритет - білий колір, який відмінно поєднується з кришталем і склом.

skandinavskiy-stil-vannoy_3

Меблі також повинна бути світлою і легкою. Вона може бути зроблена з берези або сосни, деревних порід, які найбільш розповсюджені в цьому регіоні.

skandinavskiy-stil-vannoy_4

Освітлення, кольору

В якості освітлення повинні використовуватися яскраві лампи. Прекрасно будуть гармоніювати і вікна, якщо такі є у ванній кімнаті. Завдяки наявності великої кількості світла простір стане візуально більше.

skandinavskiy-stil-vannoy_5

Це головні ознаки скандинавського стилю. Сантехніка також не повинна відставати. Вона може бути виконана в зеленому, синьому або ж білому кольорі.

skandinavskiy-stil-vannoy_13

Скандинавський стиль характеризується переважанням двох кольорів: всеосяжний білий і зелений, синій або червоний, який повинен доповнювати основний. Завдяки цьому приміщення стає не просто однотонним, а наповненим барвистості і гармонії.

skandinavskiy-stil-vannoy_6

Стіни

Як правило, ванні кімнати, оформлені в такому стилі, виглядають як сауни. Стіни можуть бути оброблені білою плиткою великого розміру або ж натуральним деревом. Може застосовуватися також камінь або його імітація. Головне, щоб все було виконано якісно. Це також важлива складова цього напрямку.

skandinavskiy-stil-vannoy_7

Меблі та аксесуари

Меблевих гарнітурів тут бути не повинно. Як правило, використовується різнорідна меблі, зроблені з легких порід світлих відтінків. Оскільки це ванна, то можна встановити тут плетений кошик, яка буде використовуватися для зберігання білизни. Для ніг можна використовувати соснові підставки. Рушники слід вішати на окремі вішалки.

skandinavskiy-stil-vannoy_14

Додати в інтер'єр можна дзеркало прямокутної форми. Це також посприяє освітленню і візуального розширення приміщення.

skandinavskiy-stil-vannoy_12

Ванна або душова кабіна?

Для скандинавів природним вважається застосування душових кабін в інтер'єрах ванних кімнат. Однак встановлювати варто висококласну модель з великими функціональними можливостями. Таким чином, можна буде не тільки приймати душ, але і побалувати себе, наприклад, гідромасажем або «турецькою лазнею».

skandinavskiy-stil-vannoy_8

Унітаз краще вибрати підвісний, а раковину підвісну. Допускається застосування хромованих сантехнічних приладів.

skandinavskiy-stil-vannoy_11

Скандинавський - особливий стиль

У цьому напрямку дизайну інтер'єрів поєднується різноманітність особливостей різних північних народів Європи. Тут датська ніжність і романтизм, шведське поєднання білого кольору і натурального дерева, фінських яскравих кольорів з геометричними мотивами.

skandinavskiy-stil-vannoy_9

Скандинавський стиль - це легкість, світлість і свіжість. Це особливо актуально для ванних кімнат. При цьому подібні приміщення комфорт і функціональність, незважаючи на удаваний мінімалізм. У цьому можна переконатися, подивившись на фото.

skandinavskiy-stil-vannoy_10