Дизайн модною ванної кімнати - сучасні тенденції

Стильна сучасна ванна кімната

Прояв моди ми можемо спостерігати в багатьох областях, які нас оточують. Навіть в дизайні інтер'єру, адже для того щоб відповідати сучасному ритму життя і в своїй квартирі, потрібно спиратися на останні тенденції в світі моди. Важливо зуміти об'єднати в дизайні інтер'єру стиль і затишок, підкресливши при цьому ексклюзивність.

Дизайн та Інтер'єр ванної кімнати особливо важливий, так як тут починається наше ранок, тут же ми можемо розслабитися і відпочити. Природно, що обстановка даної кімнати повинна бути не тільки сучасної, але і комфортною. Вибираючи модне оформлення ванною, враховуйте стильове оформлення будинку вцілому і ваші особисті переваги. З огляду на велику кількість матеріалів, оформити дизайн, який буде і сучасним, і комфортним одночасно, буде досить просто.

Стиль і форми

Головними рисами, які простежуються в сучасних дизайнерських роботах, є чіткі і прості лінії, оформлені природними матеріалами. Чітка геометрія та структурованість акцентують увагу на діловому характері сучасного життя, відсутності зайвих деталей і все більш широко поширюються в інтер'єрах сучасних ванних кімнат.

Радимо прочитати нашу статтю про сучасні ванні кімнати.

Красива сучасна ванна

мінімалізм

Мінімалістичні тенденції займають чільну роль в дизайні модних ванних кімнат. В його основі лежать простота, легкість і аскетична краса. У мінімалістських інтер'єрах в приміщенні припустимі лише найважливіші речі, однак для стриманого декору тут теж знайдеться місце. Конструктивні особливості таких ванних кімнат характеризуються лаконічністю і прямолінійністю.

Красива і модна ваннаПростота і стиль в обробці ванноїМодна ванна кімната в жовтому кольорі

Хай тек

Досить популярним стилем для оформлення ванних кімнат також є стиль хай-тек. Суперсучасний стиль, який створювався на основі високотехнологічного конструктивізму.

Риси даного стилю:

  • чіткі прямі лінії
  • прекрасне освітлення (як правило точкове)
  • ідеально рівні блискучі поверхні
  • велика кількість хромованих деталей

Колірна гамма в такому інтер'єрі використовується спокійна, неагресивна.

Оформлення модною ванній в стилі хай-тек

Природно, що головним об'єктом ванної кімнати є сама ванна. Їй відводиться окреме, чітко відмежоване місце. Втім, іноді її комбінують з душем. Однак сучасні дизайнери віддають перевагу їх роздільного розташуванню.

Ванна і душова в одній кімнатіЦікава форма ванни для стилю мінімалізмДушова кабіна і ванна в одній модній ванній кімнаті

Душові кабінки в сучасних ваннах замінюються вбудованим душем. Наявність перегородки тут зовсім необов'язково. Якщо перегородка все ж необхідна, то використовують, як правило, прозоре скло.

Душова кабінка в модній ванній кімнаті

При виборі раковин варто орієнтуватися на чітку геометрію, яка вигідно підкреслить строгість інтер'єру цього приміщення.

Дуже ефектно, модно і красиво виглядатиме конструкція у вигляді чаші, встановлена ​​на стільниці.

Стильна раковина для ванної кімнатиНезвичайні умивальники для модної ваннійПрямокутна раковина для ванної кімнати

матеріали

Незалежно від того, що чільний стиль в оформленні ванних кімнат - це мінімалізм, матеріали для обробки ванної кімнати можуть використовуватися найрізноманітніші.

Ванна кімната оброблена різними матеріалами

Досить сміливим експериментом стало використання натуральної деревини, що стало можливим завдяки специфічній вологостійкої обробці матеріалу, яка розширила його функціональні можливості. Тепер ми з легкістю зможемо відтворити близькість до природи, уклавши у ванній ламінат або паркет.

Оздоблення можной ванної кімнати масивом дереваНатуральне дерево для обробки модною ваннійВанна кімната з обробкою з натуральної деревини

Дерев'яні поверхні будуть відмінно поєднуватися з плиткою з мармуру, пом'якшуючи і наповнюючи теплотою кімнату, оформлену каменем.

Вибираючи плитку для ванної, варто віддати перевагу матеріалам, що імітує природний камінь. Використання такої плитки підкреслить стиль кімнати, надмірно його не перевантажуючи.

Ванна кімната оформлена мармуром і деревом

кольорові рішення

Найбільш популярними відтінками є:

  • білий
  • сірий
  • бежевий

Їх використання можливе як окремо, так і в комплексі.

Про інших уветових рішеннях читайте в нашій статті про вибір кольору ванної кімнати.

Стильна біла ванна кімнатаМодна сіра ванна кімнатаСтильна ванна кімната в бежевому кольорі

Вельми ефектно виглядає ванна, виконана в сірих відтінках. Іноді сірий колір вважають нудним і нецікавим, проте, якщо його грамотно використовувати він здатний відтворити атмосферу помпезності і затишку. Дуже вигідно в інтер'єрі виглядає комбінація з декількох відтінків сірого кольору.

Не варто зловживати занадто темними відтінками, використовуючи їх лише в деталях, в іншому випадку кімната буде здаватися великовагової і незатишною.

Модна ванна кімната в сірому кольорі

Варто також враховувати, що поєднання сірого з іншими відтінками може вельми урізноманітнити інтер'єр, наблизивши його до природних ландшафтів в комбінації з теплими коричневими відтінками або, навпаки, створить відчуття прохолоди і свіжості в комбінації з зеленими відтінками.

Сіро-коричнева ванна кімнатаПоєднання сірого і зеленого кольорів у ванній кімнатіСіро-рожева ванна кімната

Ніколи з моди не виходить білий колір, який наповнює кімнату чистотою і свіжістю. Мінімалістські інтер'єри часто оформляються білим кольором. Створити відчуття природного спокою і затишку допомагає класичне поєднання білих і сірих кольорів з відтінком натурального дерева.

Модна ванна кімната в білому кольорі

Використовуючи білий колір за основу, ми завжди можемо урізноманітнити його яскравими елементами. Дуже важливо щоб це був всього лише один акцент, наприклад, яскраві фіранки, декоративне панно або художнє зображення.

Біла ванна кімната з яскравими акцентамиЯскраві аксесуари для білої ванної кімнатиКольорове рішення для модного ванній

Відтінки бежевого кольору відмінно комбінуються з натуральним кольором дерева і різними коричневими тонами. Таке поєднання можна назвати вдалим і сприятливо впливає на зір і емоційний фон.

Як правило бежевий відтінок розбавляють, так як сам по собі він робить простір кімнати невиразним і одноманітним. Вдале поєднання кольорів бежевого створюється з білим кольором, який дозволяє домогтися об'ємності і структурності приміщення.

Модна бежево-біла ванна кімната

Ванна, раковини - нові форми і фарба

Дизайнерські рішення для ванної кімнати настільки різноманітні, що ви завжди зможете підібрати собі модель до смаку.

Досить популярна зараз прямокутна ванна з дерев'яною облицюванням, або іншим матеріалом, що імітує дерево.

Дерев'яний подіум для ванниВанна кімната з подіумом для ванниОздоблення ванни деревом

Ще одна особливість сучасних ванних кімнат - ванна, вбудована в спеціальний подіум досить значних розмірів. Округлена форма ванни також цілком допустима.

Красива вбудована ванна з подіумом

Сантехніка також переважно прямокутної форми білого білого відтінку.

Дуже оригінально виглядають підвісні конструкції тумбочок і унітазу. Важливою деталлю є маскування всіх комунікацій в стінових панелях.

Підвісна меблі в модній ваннійПідвісні унітази у ванній кімнатіСтильні раковини у ванній кімнаті

Декорування

Для модного декору ванної кімнати доречним буде наявність незвичайної системи освітлення з різними варіантами підсвічування. Сучасну ванну кімнату складно уявити без вбудованої підсвічування.

Оригінальне освітлення в модній ванній

Це можуть бути різні варіанти підсвічування дзеркал і самих ванн, які наповнять ванну кімнату відчуттям комфорту і затишку. Яскраве освітлення тут зовсім необов'язково, його цілком можна замінити точковими світильниками по периметру приміщення.

Цікаве освітлення модною ванної кімнатиОригінальне освітлення ванної кімнатиТочкове освітлення для ванної

Дзеркало - головний атрибут ванної кімнати.

Оригінальні дзеркала в стильній ванній кімнаті

На сьогоднішній день особливо популярні дзеркала без обрамлень - прості і разом з тим ефектні конструкції. У невеликих ванних кімнатах дзеркало допомагає візуально розширити простір.

Різні проекти ванних кімнат були нами розглянуті в іншій статті.

Великі дзеркала в модній ванній кімнатіКрасиві дзеркала для стильної ваннійСтильна невелика ванна з великим дзеркалом