Чорна плитка в інтер'єрі ванної кімнати

Багато хто погодиться про доцільність застосування плитки у ванній кімнаті, але не всім здасться правильним застосування в цьому інтер'єрі виробів чорного кольору. Наскільки це похмуро або некрасиво, як існує думка? Спробуємо розібратися в цьому.

chernaya-vannaya_11

Про чорному кольорі

І перше, що хочеться порадити - поглянути на фото приклади таких інтер'єрів. Адже чорний колір продовжує залишатися універсальним, він не виходить з моди вже багато часу. А якщо його правильно розбавити білим, тоді вийде класичний чорно-білий варіант, актуальний в усі часи.

chernaya-vannaya_10

Безумовно, використовувати такий колір наважиться не кожен. Аргументів вистачає: похмуро, кардинально і непрактично. Але тут є один нюанс. Якщо все зробити «по розуму», використовуючи наявні правила роботи з таким кольором, то можна отримати дуже стильне приміщення.

chernaya-vannaya_9

Звичайно, щоб отримати найбільш оптимальне рішення, слід скористатися послугами професійного дизайнера, який вміло буде поєднувати чорний з білим, використовувати правильні форми, розстановку предметів і особливе освітлення.

Чорний і білий - це інь і ян в інтер'єрі, це два доповнюють один одного кольору, які при цьому є протилежностями. Але їх союз нерозривно пов'язаний.

chernaya-vannaya_8

Завдяки поєднанню таких кольорів відкривається великий простір для реалізації фантазій. При цьому бажано використовувати відтінки в рівних пропорціях. Тоді збережеться правильний баланс.

Поєднання чорного і білого

У деяких випадках до чорної та білої плитці додають ще кольорові акценти. Це можуть бути, наприклад, червоні рушники, мочалки або килимки. Виглядає таке рішення дуже вигідно і сучасно. Підійдуть і насичено-жовті кольори.

chernaya-vannaya_4

Це має бути точкове рішення. Не варто використовувати його, наприклад, для затірки. В даному випадку найбільш актуальним кольором для неї буде білий. Це підкреслить вишуканість рішення.

chernaya-vannaya_5

Чергувати плитку можна в шаховому порядку, а можна використовувати такий підхід. Нижню частину оформити в чорному кольорі, а верхню - в білому.

chernaya-vannaya_2

Стеля та підлога

Тепер розберемося, що робити з підлогою та стелею.

  • Пол варто робити «шаховим», адже це ще й візуально розширить приміщення.
  • Якщо стеля високий, тоді можна зробити вкраплення чорного в біле підставу. Чисто чорний стелю неприпустимий, оскільки він створить похмуре враження, буде психологічно «тиснути» на відвідувачів.
chernaya-vannaya_6

Освітлення

Це дуже важливий момент в оформленні подібного інтер'єру. Освітлення повинне базуватися на природному з додаванням яскравих світильників. Це особливо важливо для невеликих ванних кімнат: чим більше світло, тим візуально більше буде здаватися кімната.

chernaya-vannaya_7

Дзеркала

Ці елементи не просто необхідні з практичної точки зору, вони дозволять оптично збільшити простір. При цьому концентруватися відображення не повинно на елементах меблів або банних аксесуарах.

chernaya-vannaya_12

Ванна

Тут вибір залежить від інших колірних рішень. Адже можна вибрати і білу, і чорну ванну. Звичайно, більш нетрадиційно буде виглядати виріб чорного кольору. З матеріалів краще вибрати акрил. Це додасть безліч переваг при експлуатації, а також дозволить зробити вибір серед різноманіття моделей і форм. Єдине - доглядати за такою ванною слід без застосування активних миючих засобів, які можуть пошкодити поверхню.

chernaya-vannaya_1

Не варто також забувати про практичною стороні використання чорної ванни в інтер'єрі.

Виробник плитки

Цьому питанню також варто приділити особливу увагу. Адже якісна продукція - запорука гідного укладання. Тому зосередити свій вибір слід серед виробів італійського або іспанського виробництва. Безумовно, останнім часом польські та російські виробники значно поліпшили якість свого товару, при цьому доступність його набагато вище. Тому слід оцінити свої можливості, і якщо вони дозволяють, зробити правильний вибір - брендового плитки.

chernaya-vannaya_3

Деякі рекомендації при укладанні

Не можна не відзначити і про нюанси укладання плитки чорного кольору. Зрозуміло, що цей колір приховує бруд. Тому під час процедури слід вчасно видаляти малопомітні залишки клею, інакше потім його відтерти буде проблематично, тим більше на чорному тлі. Також слід звертати увагу на стан стиків. Шви між плитками повинні бути чистими, адже, завдаючи затірку білого кольору, можна зіпсувати зовнішній вигляд обробки.

Застосування чорних виробів - сміливо і практично

Якщо набратися рішучості, і зробити ванну кімнату в чорному кольорі, можна не тільки насолоджуватися результатом, але і полегшити собі працю. Адже на такому кольорі будь-який бруд, пил та інші забруднення стають непомітними. На фото інтер'єрів це видно. І це також слід врахувати при виборі.