Чім закрити ванну: Ідеї від майстрів

На Останній Стадії ремонту в санвузлі може вінікнуті питання, чому закрити ванну? Розглянемо варіанти травня цієї проблеми.

Якщо при проведенні ремонту санвузла встановлен сучасна модель ванній, то проблеми облаштування простору під нею, як правило, не вінікає. Праворуч в тому, що Нові моделі ванн віпускаються з Привабливий покриття НЕ тільки зсередини, але і зовні. Тому закривати Такі моделі екранах або іншімі конструкціямі немає необхідності. ніж закрити ванну

Однак якщо ванна не змінювалася або Було вірішено купити недорогу модель Із Сталі або чавуну, то сподіватіся на пріваблівість зовнішнього боку ванни НЕ доводіті. Такі моделі зовні нічім НЕ покрівають, тому віглядають смород непрезентабельно.

Крім того, закріваючі простір під ванною, багато господарів вірішують проблему зберігання речей. Аджея за екранах або шторки дуже зручне зберігаті чістячі засоби та Інші, необхідні у ванній предмети.

Варіантів облаштування простору під ванною існує декілька.

Найчастіше Використовують Такі:

 • Шторка під ванну;
 • Екран під ванну;
 • Подіум під ванну.

Шторка під ванну

як закрити простір під ванною

Установка шторки для ванної - це Найдешевший і простий спосіб під ванною закрити простір.

Звичайний, такий варіант Підходить не для всіх стілів інтер'єру. Наприклад, для класики або модерну слід підбіраті більш вітончені рішення. А вісь для ванни в стилі кантрі або, наприклад, ретро шторка - це відмінний варіант.

Зробити шторку під ванну й достаточно просто. Для цього достатньо поставити раму під ванною й повісіті на неї шторку. Для виготовлення шторки слід використовуват нетканого матеріалу

Найпростішій спосіб зробити шторку - це прідбаті фіранку для душу і обрізаті її до потрібної довжина.

Переваги даного способу облаштування простору під ванною:

 • Простота і дешевизна;
 • Спосіб Підходить для ванн будь-якого розміру і форми;
 • Шторка НЕ ​​утруднює доступ в простір під ванною, тому не вінікає проблем у разі протікання, крім того, за шторкою Зручне зберігаті Різні РЕЧІ.

Шторку потрібно регулярно перти, тому краще відразу зробити змінний зразок На заміну.

Екран під ванну

під ванною закрити простір

Екран під ванну - це готова конструкція, яка продається в будь-якому господарському магазині. Цей спосіб облаштування простору під ванною є, мабуть, найбільш популярним.

Переваги цього методу:

 • Доступність. Готові екрани коштують недорого, поставити його нескладно.
 • Різноманітність моделей. Готові екрани під ванну віпускаються у великому асортименті. Крім того, зробити екран можна и на замовлення, наприклад, якщо ванна нестандартного розміру.

Які бувають екрани?

 • Найпростішій варіант - глухий екран на розпірках. Екран встановлюється за лічені хвилини, ВІН трімається за рахунок упору в підлогу і в бортики ванни.
  Така модель екранах допоможе Приховати непрівабліву зовнішню частину ванни, але від використовуват простір під нею як коморі буде незручно, оскількі КОЖЕН раз для того щоб дістаті річ, екран доведеться зніматі.
 • Екран з Дверцята. Це більш дорога, але і більш функціональна модель, оскількі дістатіся під ванну після установки такого екранах дуже легко.
  У продажу є моделі з Дверцята орного і розсувний типу.
 • Екран з Поличка і Скринька. Це дуже зручні моделі екранів, тому що дозволяють максимально зручне розмістіті РЕЧІ на зберігання. екран під ванну з Поличка

Декоративне оформлення екранів для ванної кімнати відрізняється різноманітністю. Можна підібраті екран під колір самої ванни або тон в тон до кахлю. Можна купити і модель контрастного кольору, щоб зробити яскравий колірній акцент. У авторитет випадка, бажано, повторити колір екранах в якіх аксесуари, вікорістовуваніх для прикраси санвузла.

При бажанні, екран під ванну можна зробити і самостійно.

Найчастіше, Використовують варіанти:

 • Екран, виготовлення з гіпсокартону;
 • Екран з ПВХ панелей.
 • Екран з кахлю або ПВХ плитки.
схема монтажу екранах під ванну

Останній варіант екранів роблять на Основі екранах з гіпсокартону. Тобто на готовий гіпсокартонній екран наклеюється плитка.

Для пристрою екранах у ванній слід використовуват вологостійкій гіпсокартон.

Виготовлення екранах відбуваються в два етапи:

 • Спочатку монтується каркас з дерев'яних брусків або алюмінієвих профілів. Бруски кріплять до стін ванни і до підлоги.
 • Потім на каркас підшівають листи гіпсокартону.
 • У такому екрані необхідно зробити ревізійній люк, на відкідніх петлях.

Будівництво капітальніх конструкцій і подіумів під ванну

цегляний подіум під ванну

Для будівництва капітальної конструкції можна використовуват Такі матеріали:

 • Цеглина;
 • Гіпсокартон (природно, вологостійкій);
 • МДФ або вологостійку фанеру.

Готова конструкція обліцьовувався плиткою, оклеивается плівкою, обтягається шкірою. Словом, можна використовуват будь-який варіант ОБРОБКИ вологостійкімі матеріалами.

Деякі моделі ванн комплектуються пластиковими конструкціямі, Які являються собою Готові капітальні конструкції. Це дуже зручне, так як така конструкція Ідеально Підходить для конкретної моделі, і Встановити її нескладно. Після установки Такі Готові конструкції потребують обробці.

Якщо ж вірішено зібраті капітальну конструкцію під ванну самостійно, то обов'язково потрібно Передбачити ревізійній люк. В ІНШОМУ випадка, при найменшій протечке під ванною потрібно розбіраті всю споруд.

Для того щоб ванну Було Зручне чістіті, в конструкції слід Передбачити нішу для ніг.

Найскладнішій варіант облаштування простору під ванною - це Пристрій подіуму. Для цієї мети вікорістовується цегла або, рідше, дерево. Цегляний подіум обробляють плиткою або мозаїкою, а дерев'яний, як правило, покрівають лаком.

Подіум може буті використаних НЕ тільки для краси, а й для прихованого Розташування комунікацій при перенесенні ванни на інше місце.

Висновки:

Таким чином, травень проблеми, як закрити простір під ванною, має безліч варіантів, від найпростішіх, до складних, що вімагають серйозно трудовітрат і вкладення коштів. Коженая власник квартири зможу вібрато для своєї ванної спосіб, Який підійде Йому Найкращий чином.