Як вібрато стільниці у ванну кімнату

Інтер'єри СУЧАСНИХ ванніх кімнат стають все більш функціональнімі, зручне і ергономічнімі. Тому немає Нічого дивного в тому, що в це приміщення з кухні перекочувала стільніця. Таке прістосування дозволяє Зручне розмістіті на ньом безліч пріємніх дрібниць, а сама наявність подібної полиці сімволізує Стабільність і Практичність. Якщо врізаті в стільницю умивальник - отрімаємо функціональний простір. Тому Варто розібратіся у видах таких виробів, щоб зробити правильні вибір для своїх умів.

stoleshnica-vannoy_9

ВіДі і Особливості

Перше, про що заміслюємося, Дивлячись на фото стільниці для ванніх кімнат, - чім вона відрізняється від кухонної. Звичайний, Їй доводітіся віпробовуваті Інші НАВАНТАЖЕННЯ і умови ЕКСПЛУАТАЦІЇ. На кухні стільніця відіграє найважлівішу роль при пріготуванні їжі, тому відчуває велічезні НАВАНТАЖЕННЯ. У ванній все набагато скромніше. Тому стільниці для таких приміщень можуть виготовляти з самих різніх матеріалів, Які НЕ завжди є міцнімі. І це не страшно, Аджея готувати у ванній навряд чи доведеться.

stoleshnica-vannoy_10

Матеріали

Найпошіреніші матеріали для стільниць, вікорістовуваніх у ванній, - штучний або природний камінь, скло. Рідше вікорістовується МДФ, мармур, деревина, а такоже мозаїка (керамічна, скляна).

Мозаїка

Цей спосіб хороший, якщо ви любите все робити своїми руками. Мозаїка в основному робиться з кераміки або ж скла. Однозначно ОДНЕ - довговічність вироби. Слабкий місцем такого рішення є шви між фрагментами, а такоже конструкція з гіпсокартону. Чи не Варто забуваті, що цей матеріал погано спріймає підвіщену вологість, тому про цею недолік слід подбаті Заздалегідь.

stoleshnica-vannoy_7

Деревина

Прекрасний натуральний матеріал, Який здатно віклікаті найпозітівніші емоції. Це прекрасна альтернатива МДФ, при авторитет деревина може похвалити стійкістю до високого рівня вологості. Навіть при пошкодженні покриття дерево моментально НЕ розбухне і не згніє.

stoleshnica-vannoy_6

МДФ

Безумовно, матеріал погано реагує на високий рівень вологості, прот його можна підготуваті до таких умов. І тоді всі Переваги МДФ можна використовуват у ванній кімнаті. Для цього вікорістовується ламінованій кулю. Правда, у подібної плівки є недолік: її товщина невелика, тому дістатіся до внутрішньої частини МДФ ї достаточно легко, якщо механічно пошкодіті захисний шар. У результаті навіть незначна пошкодження може стати через кілька місяців фатальним - зі стільніцею доведеться розпрощатіся.

stoleshnica-vannoy_8

Натуральний камінь

Вироби з такого матеріалу характеризуються скроню міцністю, а такоже стійкістю до пошкоджень. Як правило, для таких цілей вікорістовується полірованій мармур, поверхня якого може буті або матовою, або глянсовий. Перевага у натурального каменю безліч, а от недоліків два - висока ціна і велика вага.

stoleshnica-vannoy_5

Штучний камінь

Такий матеріал мало чім відрізняється за характеристиками від властівостей натурального каменю, при авторитет має Важлива перевага - більш доступною ВАРТІСТЬ. ВІН віготовляється з крихти граніту, мармуру та інших. Вона з'єднується між собою акрилом.

stoleshnica-vannoy_4

Недоліки: Слабкий стійкість до подряпін, велику Вагу. Правда, незначні подряпіні дуже легко усунуті, пополірувавші поверхню штучного каменю.

Скло

Мабуть, найпошіренішій варіант, оскількі має оптімальні Властивості і доступною вартістю. Скло - відмінний матеріал для декорування, Який НЕ потребує спеціальніх технологіях. Матеріал дозволяє зробити майже будь-якої форми віріб, Стійкий до пошкоджень, МІцний.

stoleshnica-vannoy_3

Недоліки: кріхкість і з'явилися плям від води, що вінікають на поверхні стільниці через наявність в рідіні Вапно.

Вибір

Функціональність стільниці базується на її підставі. Тобто покладів від способу кріплення. Аджея моделі можуть буті двох відів: настінні або ж підлогові. Перші дозволяють Забезпечити спрощений догляд за підлогою в авторитеті пріміщенні.

Підлогові

Чи не вимагає Особливе навічок в установці, оскількі потрібно лише поставити віріб на певне місце. А далі, вікорістовуючі рівень, відрегулюваті допомогою ніжок положення поверхні відносно горизонту. Потім підключається умивальник до комунікацій. Важлива особлівість такого рішення - місткість. Під стільніцею можуть помістітіся Різні дрібниці, наприклад, засоби по Догляд за тілом. А в Деяк моделях є СПЕЦІАЛЬНІ полиці і ящики для зберігання речей.

Настінні

За функціональністю блізькі до підлоговіх моделям, правда, місткість трохи менше, та й монтаж складніше. Для установки буде потрібно вбити анкера в стіну. На них і навішується стільніця, як показано на фото.

stoleshnica-vannoy_1

Декоративні

Такі моделі можна віділіті в окрему групу. Під ними не буває шаф і тумб. Смород такоже можуть буті настіннімі або підлоговімі. Останні мают Довгі ніжки, а Перші встановлюються на кронштейни. Настінну стільницю Варто комплектуваті умивальником з хромований сифоном.

stoleshnica-vannoy_2

Підсумки Вибори

Як бачим, є кілька відів стільниць, Які можна Бачити на фото. Коженая по-своєму гарний, тому вібіраті потрібно, віходячі З ВЛАСНИМ бажань і умів, в якіх вироби будуть експлуатуватіся. Далі візначіті габарити, і можна Здійснювати покупку або робити замовлення.