Скільки літрів у ванні: економімо воду за рахунок правильного Вибори сантехніки

У зв'язку з повсюдне установкою лічильників питання економії води стають актуальними для багатьох родин. Звичайний, что НЕ Варто відмовлятіся від комфорту, але ї платіті за Марно витраченного воду, СЕНС немає.

Одним з найбільш «Серйозна» спожівачів води в квартирі є ванна, тому Варто з'ясувати, скільки літрів води у ванні.

скільки літрів у ванні

Скільки води вітрачається на добу?

Водопровід Робить життя набагато комфортніше, Аджея усувається необхідність носити воду відрамі від колонки або колодязя. Альо це Досягнення цівілізації відучіло людей Економні втрачають воду. Аджея найчастіше вода просто вітікає в каналізацію, тому що людіні лінь закрити кран або сантехнічні прилади в будинку несправні.

Вважається, що одна людина вітрачає в добу приблизно 250-300 літрів, причому більша частина цієї норми витрати пріпадає на Прийняття ванни. Якщо постає питання економії ресурсів, то питання: скільки у ванній літрів, стає дуже актуальним.

Звичайний, можна в цілях Збереження сімейного бюджету Взагалі відмовітіся від ванни і прійматі Виключно душ. У авторитет випадка, споживання води скороти. Альо таке рішення влаштовує далеко не всіх, Аджея віключіті таку пріємну процедуру, як Прийняття ванни, захочу НЕ КОЖЕН.

Тому, якщо стоїть Завдання Зменшити споживання води, потрібна «правильна» ванна - скільки літрів води вміщують Різні моделі? Спробуємо розібратіся.

Різновиди ванн і їх місткість

Сьогодні Виробники віпускають найрізноманітніші моделі ванн.

Найпопулярніші варіанти:

 • Чавунні;
 • Акрилові;
 • Сталеві.

Звичайний, можна знайти і ванни з меншими Поширення матеріалів - фаянсові, скляні, Мармурові, гранітні та ін. Альо це, як правило, елітні моделі, що мают позамежну ВАРТІСТЬ.

Спробуємо розібратіся, скільки ванна літрів вміщує в залежності від моделі.

Чавунні ванни

скільки літрів в чавунній ванні

Ванни з чавуну є традіційною моделлю сантехніки І, як і Раніше, корістуються великою популярністю.

Це обумовлено їх якости.

 • Чавун - матеріал довговічній, ванна може прослужіті дуже Довгого.
 • Чавун здатно прогріватіся, тобто вода у ванній Довго зберігає пріємну температуру.
 • При наборі води у ванни з чавуну НЕ вінікає непріємного шуму.

Недоліком цього виду ванн є їх велика вага, що створює певні Труднощі при транспортуванні (особливо, якщо квартира розташована на одному з верхніх поверхів) i монтажі.

Як правило, ванни з чавуну віпускають у формі купелі, так як надаті моделям з цього матеріалу Складання силует ї достаточно проблематично. Відповідь на питання, скільки літрів в чавунній ванні, поклади від розміру моделі.

Стандартні моделі віпускаються Довжина (в міліметрах):

 • 1500;
 • 1700;
 • 1800;

Ширина моделей може буті:

 • 650;
 • 700;
 • 750.

Проти деякі Виробники пропонують і моделі нестандартних Розмірів, від найменших довжина 1200 мм, до просторів (1900-2000 мм).

Отже, скільки літрів в стандартній ванні? У саму мініатюрну модель стандартного розміру (1500x650) вміщається 140 літрів води. У великих моделях - 170-195 літрів.

Однак є моделі ванн підвіщеної місткості, в Які входити 200 або навіть 250 літрів води. Дізнатіся точно, яка місткість вподобаної моделі ванни, можна, прочитавши її технічні характеристики, поміщені в паспорті вироби.

При віборі розміру ванни, як правило, орієнтуються на площу санвузла.

Альо і в просторій ванній кімнаті можна поставити компактну модель, це допоможе скоротіті витрати води.

Сталеві ванни

скільки літрів води у ванні

Ванни, віготовлені Із Сталі, корістуються не менше популярністю, ніж чавунні.

Їх Переваги:

 • Невелика вага сталевої ванни;
 • Полегшеній монтаж;
 • Доступна ціна.

До недоліків можна Віднести шум при наборі води, а такоже, що набрана вода Швидко остігає.

Щоб знізіті шумові Ефекти при наборі води, в комплект до сталевій ванні можна прідбаті СПЕЦІАЛЬНІ заглушки з гумі, Які поглінають звуки.

Що ж стосується ВІДПОВІДІ на питання, скільки літрів стандартна ванна здатно вмістіті, то сталеві моделі, так само, як і чавунні, віпускаються, в основному, визначених ГОСТом тіпорозмірів і форм. Тому місткість поклади від довжина і ширина обраної моделі.

Акрилові ванни

Ванни з акрилу увійшлі в наш побут відносно недавно і відразу стали Неймовірно популярними.

скільки у ванній літрів

Властивості акрилових ванн:

 • Невелика вага акрилових ванн, отже, безпроблемно транспортування і легкий монтаж.
 • Зручність використання, так як вода в такій ванні остігає Повільно.
 • Ремонтопрідатність. Акрил - це пластик, Який ї достаточно легко подряпаті, якщо поводітіся з ванною неакуратно (наприклад, міті в ній собаку або впустіті у ванну важкий предмет), але усунуті результати «аварії» буде НЕ Надто складно.

А от відповісті на питання, скільки у ванній літрів води, якщо мова йде про акрілі, найскладніше. Бо самє ванни з цього матеріалу відрізняються різноманітністю Розмірів і форм.

З акрилу віпускають моделі з анатомічнімі виступа для більш комфортного положення, Популярні кутові ванни, можна знайти зразки круглої або трікутної форми, маленькі чи Великі кутові ванни. У магазинах, що торгують сантехнікою можна підібраті і мініатюрну модель, об'ємом менше 70 літрів, і розкішну двомісну ванну, яка здатно вмістіті 1100 літрів води.

Висновки:

Перед покупкою ванни слід ознайомітіся з паспортом купується вироби. У ньом обов'язково будуть вказані габаритні розміри моделі і ті, скільки води вона вміщає. В результаті, споживач буде точно знати, скільки літрів іде на Прийняття ванни, і рахунок, виставленна за витраченного воду, не стані для нього непріємнім сюрпризом.