Збірка душової кабіни: відео-уроки по правильному монтажу

Компактна душова кабіна стає звичним атрибутом малометражної ванної кімнати. Це відмінний вихід, щоб заощадити простір для пральної машини або умивальника. До того ж немає нічого неймовірного і в тому, що будь-який чоловік, який зможе відрізнити дриль від викрутки, в змозі якісно впоратися з монтажем. Збірка душової кабіни - відео з процесом, виконаним іншою людиною, допоможе розібратися з низкою особливостей, які застрахують власника житла від подальших проблем (наприклад, протікання або затоплення квартири).

збірка душової кабіни відео

Правильний вибір

Душова кабіна - це сантехнічне обладнання, яке при установці в інтер'єрі маленької ванної кімнати в стандартній квартирі може зажадати незначних (а часом і цілком значних) змін сантехнічної системи.

Тому відео інструкція по збірці душової кабіни повинна бути доповнена інформацією про обраної моделі.

Краще сходити не в один магазин і бажано не один раз.

Не соромтеся уважно оглядати душові кабіни та ставити запитання щодо кріплення деталей, механізму роботи розсувних дверей і т. Д.

 • по-перше, зібрана інформація може стати в нагоді при подальшій установці;
 • по-друге, це допоможе визначитися з вибором оптимальної моделі.

При покупці душової кабіни варто знати:

 1. відео збірка душової кабіни

  Висоту душової кабіни і висоту стелі ванної кімнати. Чому?
  Бувають ситуації, коли кабіну часто доводиться встановлювати без верхнього купола, так як елементарно «не вистачило» стелі.
  Для установки кабіни ідеальна висота розраховується так: висота кабіни + 35-50 см (простір для монтажу та подальшого обслуговування) + висота подіуму (якщо такий є).
  Наприклад, 2,1 (висота кабіни) + 0,35 (монтаж) + 0,15 (подіум) = 2,6.

 2. При виборі душової кабіни слід звернути увагу на дно і стінки піддонів: вони можуть бути виконані з «голого» пластику або посилені стеклотканью, смолою і т. Д.

Вибирайте душову кабіну з посиленими стінками.

 1. Одним з важливих критеріїв є тиск.
  Воно відрізняється не тільки залежно від моделі, але й залежно від водопроводу окремо взятого будинку.

Зверніть увагу, тиск у водопроводі має відповідати робочому тиску обраної душової кабіни.

 1. До моменту оплати слід уважно ознайомитися з інструкцією та перевірити відповідність написаного з тим, що зроблено насправді. Буває, наприклад, розбіжність розмірів приєднувальних отворів.

Решта (форма, дизайн, конфігурація і т. Д.) Залежить лише від індивідуальних переваг.

Справі - час

Перед початком монтажу можна ще раз подивитися відео як зібрати душову кабіну.

Вивчіть процес. Постарайтеся досконально запам'ятати процес монтажу. Правильний порядок зборки душової кабіни своїми руками гарантує не тільки установку без проблем, але й відсутність неприємних моментів в ході експлуатації.

Якщо відео збірка душової кабіни все ж не відклалася в пам'яті, складіть план дій. Якщо ви збираєте кабіну в перший раз, не поспішайте.

Умови монтажу душової кабіни

Душова кабіна у ванній кімнаті може бути розташована в самому кутку приміщення або прилягати до однієї зі стін залежно від дизайну невеликої ванної кімнати.

Щоб уникнути протікання і передчасної поломки душової кабіни при її установці зверніть увагу:

 • до початку установки душової кабіни слід подбати про завершення робіт з підведення гарячої і холодної води, каналізації та електрики;
 • відстань від поверхні підлоги до верхнього краю труби каналізації не повинно перевищувати 7 сантиметрів; якщо воно вище, потрібен подіум;
 • перед початком монтажу слід переконатися, що зливний трап не тільки дістає до введення в каналізацію, але при цьому забезпечується необхідний ухил. Якщо ухил недостатній, потрібно робити подіум;
 • недостатня герметичність душової кабіни може призвести до утворення водяного туману у ванній кімнаті, тому слід подбати про витяжної вентиляції;
 • перевірте електричну розетку: вона повинна бути обладнана від душової кабіни на відстані, яка виключить потрапляння вологи;
 • якщо знову виникає питання, як зібрати душову кабіну самому - відео допоможе, подивіться його ще раз і беріться за справу.

Приступаємо до збірки

Коли місце для установки буде підготовлено, інструкція ретельно вивчена, і ви все ще сповнені бажання самостійно встановити дешеву кабіну, приступаємо до складання:

як зібрати душову кабіну самому відео
 1. Встановіть піддон трохи в стороні від основного місця збірки. Зверніть увагу, для правильної установки зливного трапа потрібно не забути зняти «фартух».
 2. Встановіть бічні стінки і напрямні дверної конструкції, з'єднавши їх наявними кріпленням, користуйтеся герметиком, штатними і додатковими кріпленнями.
 3. Встановіть верхній купол кабіни. відео як зібрати душову кабіну
 1. Зібрану кабіну необхідно залишити на деякий час. Герметику необхідно просохнути (від 12 до 24 годин).
 2. Встановіть кабіну на постійне місце. Слід переконатися у відсутності перегинів і наявності необхідного ухилу. Переконайтеся в герметичності конструкції.
 3. Згідно з інструкцією, встановіть і відрегулюйте двері.
 4. Встановіть «фартух» піддона. збірка душової кабіни самостійно відео
 1. Користуйтеся і насолоджуйтеся.

Збірка душової кабіни самостійно - відео та інструкція безсумнівно допоможуть - процес відповідальний, але цілком під силу кожному, хто прагне зробити житло комфортним.