Герметизація душової кабіни по периметру

Коли душова кабіна встановлена, здається, що все закінчено, можна користуватися. Проте не виключений випадок, коли після першого тестового пуску води виявляється, що вона протікає. Найчастіше все це відбувається через недостатню герметизації швів по периметру душової кабіни. Продовжувати експлуатацію з таким дефектом не можна, оскільки вийде або затопити сусідів, або зіпсувати внутрішню обробку кімнати і сприяти розвитку різних мікроорганізмів.

germetizaciya-dusha_1

Якщо описати процедуру спрощено, то для герметизації периметра душової кабіни потрібно використовувати ущільнювальний шнур, який є в комплекті з устаткуванням. Спочатку його поміщаємо в стики між склом і каркасом кабіни, а потім все ретельно промазуємо вологостійким герметиком (найчастіше силіконовим). Його ж використовуємо для герметизації і інших елементів душової. Як це зробити, можна подивитися на відео або ж скористатися наведеною нижче інструкцією з фото.

germetizaciya-dusha_4

Інструкція

Отже, кабіна зібрана, встановлена. Саме час зайнятися герметизацією стиків по периметру. Зробити це можна, як ми вже з'ясували своїми руками.

Використовуємо силіконовий герметик. З його допомогою герметизируем всі з'єднання, а потім і всі шви на лицьовій стороні кабіни. Щоб залишки прибиралися добре, це потрібно робити поки герметик не висох.

germetizaciya-dusha_5

Якщо використовуються елементи ущільнювачів, це не означає, що в таких місцях не потрібен герметик. Пам'ятайте, що користуватися ним можна тільки при сухій поверхні. Отже, якщо ви все встановили, перевірили і виявили текти, душову кабіну потрібно попередньо висушити, перш ніж приступати до додаткової герметизації.

Слід також зазначити, що при експлуатації душової необхідно регулярно стежити за задньою стінкою, щоб вчасно виявити ймовірні місця протікання. Потрібно пам'ятати, що герметизації підлягає не тільки периметр кабіни, але і всі елементи, які контактують з водою. Наприклад, слив, шланги, труби та інші.

germetizaciya-dusha_2

Рекомендації

Не забувайте, що при виявленні течі після першого пуску причина може критися не в поганій герметизації, а в неякісної збірці або навіть шлюбі.

При тривалій експлуатації навіть самі якісно виконані шви можуть дати текти. Що робити в такому випадку? Безумовно, можна викликати фахівця, який все усуне. Але є й інший варіант - зробити все своїми руками.

germetizaciya-dusha_3

Для цього спочатку потрібно визначити проблемне місце (або місця), визначити характер зносу, а потім прийняти рішення про спосіб його усунення. Наприклад, якщо пошкодився ущільнювальний шнур, його можна замінити. Якщо ж текти викликана пошкодженням герметика, тоді його потрібно нанести повторно. Тільки робити це потрібно на суху поверхню.

У деяких випадках проблеми з'являються з деталями, тоді їх доведеться замінити. Висока якість матеріалів - запорука відсутності проблем при експлуатації.

Щоб експлуатація душової кабіни була максимально ефективною і тривалої, необхідно стежити за її станом, періодично чистити і поводитися акуратно. Однак основою надійної роботи будь-якого механізму є якість застосовуваних матеріалів. Тому вибирайте деталі та витратні матеріали перевірених виробників.