Полиці у ванну кімнату - популярні моделі

Чого у ванній кімнаті найбільше? На будь-якому фото можна зустріти як багато в цьому просторі різних гігієнічних засобів: креми, мило, шампуні, гелі, масла, зубні пасти, щітки та інші. І тому важливим завданням в оформленні інтер'єру ванній кімнаті завжди є необхідність правильного розміщення цих коштів. Адже потрібно, щоб розставлено їх на увазі було небагато, але при цьому ними було зручно користуватися. Тому хороший вихід - придбати і встановити полки.

І нехай це коштує певну суму, ці витрати окупляться дуже швидко. Адже не забувайте не тільки про естетику, а й безпеки. Якщо, скажімо, залишити гель для душу на стільниці далеко від ванни, то тягнутися до нього, приймаючи душ, буде небезпечно. Краще, щоб такі предмети знаходилися поблизу, а для цього якраз полки й потрібні.

Функції полиць

Декоративні особливості. Полиці - це не тільки помічники у ванній кімнаті, але і хороші прикраси інтер'єру. Тому, встановивши нестандартні конструкції, можна отримати неповторний результат.

Безпека. Напевно, найважливіший параметр. Адже людське здоров'я і життя - це найцінніше. Тому прості полки можуть допомогти зберегти їх.

Простота установки. Для монтажу полиць не потрібні якісь спеціальні можливості. Часто достатньо кількох кронштейнів, щоб полку трималася на стіні впевнено. Якщо простір кімнати обмежена, тоді добре вписуються кутові конструкції. Ще краще, якщо їх можна поглибити, тоді при миття під душем нічого не буде зачеплено.

Зберігання. Якщо не застосувати полки у ванній, то приміщення перетворитися на хламохраніліще. При цьому буде складно розібратися, що і де варто. А прості полки допоможуть розставити все на свої місця. При цьому простір ванної кімнати не постраждає, а лише перетвориться і організовується.

Матеріал

Найбільш популярний пластик в якості матеріалу для виготовлення полиць. Він коштує дешево, виглядає симпатично, має безліч варіацій виконання. При цьому матеріал відмінно підходить для «вологих умов» ванної кімнати. Пар, вода, сирість - пластиковим полкам нічого не страшно. При цьому зовнішній вигляд не страждає.

Розглянемо основні види.

Кутові

polki-dlya-vannoj-01 polki-dlya-vannoj-02 polki-dlya-vannoj-03

Основна перевага - займають мало місця. Можуть складатися з декількох ярусів. При цьому установка таких полиць може бути здійснена на будь-яку поверхню. Враховуючи наявність перфорації, вода проходить через отвори і не затримується на полиці. Це запобігає утворенню цвілі і розвиток шкідливих бактерій.

З дверцятами

polki-dlya-vannoj-04 polki-dlya-vannoj-05 polki-dlya-vannoj-06

Такі полиці дозволяють приховати речі від непотрібних очей. Це дуже зручно і тільки покращує простір. Якщо подивитися фото, це добре помітно.

З кишеньками

Такі полки кріпляться до бічної частини ванни. Їх може бути багато. У кожен такий кишеньку поміщається кілька невеликих предметів.

polki-dlya-vannoj-07 polki-dlya-vannoj-08 polki-dlya-vannoj-09

Продовжуючи тему розмаїття матеріалів, які використовуються для виготовлення полиць, другим за популярністю є нержавіюча сталь. Вони стійкі до корозії. Коштують дорожче пластикових, а й більше ефекту надають простору ванної кімнати, в цьому також можна переконатися, подивившись фото. А про більшої міцності і надійності говорити не доводиться.

Деякі моделі - вдале поєднання скла з металом. Металеві елементи утримують полиці з скла. Така конструкція особливо хороша в маленьких приміщеннях, які вона візуально збільшує.

З присосками

polki-dlya-vannoj-10 polki-dlya-vannoj-11 polki-dlya-vannoj-12

Якщо немає бажання псувати оздоблювальний матеріал, можна використовувати полиці з присосками. При цьому конструкція, при необхідності, може бути переміщена з місця на місце. Однак про надійність такого підходу можна сперечатися. Адже дуже часто підвісом предметів такі полки падають, що не тільки незручно, а й чревате наслідками.

Висновок

Який би варіант полиць для своєї ванної кімнати не вибрали, пам'ятайте, що потрібно враховувати два фактори: практичність і естетичність. Якщо для вашого випадку підходить певний вид полиць, тоді вибирайте з різноманіття моделей цього виду. Це допоможе уникнути незручностей надалі, а також не порушить гармонію простору.