Дизайн чорно-білої ванної кімнати

Поєднання чорного і білого кольору завжди виглядає ефектно. Інтер'єр ванної кімнати, виконаний з використанням цих двох кольорів можна виконати в приміщенні будь-якого розміру. Дизайн такий ванної кімнати вразить будь-кого, хто побуває в гостях у власника квартири, який ризикнув використовувати цей дизайнерський прийом.

кава з молоком світло-чорні відтінки чорне і біле

Варіанти спільного використання двох радикально протилежних кольорів, у величезній кількості є на фото, розміщених компаніями, що займаються створенням дизайн-проектів, на своїх сайтах. Це не дивно, адже число таких варіантів дійсно необмежено.

«Шахи» у душі

переважання світлих тонів інь і янь в інтер'єрі шахи у ванній кімнаті

Створити інтер'єр, використовуючи свою власну фантазію, доступно кожному, але для того, щоб поєднання кольорів було виконано грамотно, слід знати, що якого б не було розміру приміщення ванної, один з кольорів повинен бути домінуючим. Це необхідно для того, щоб простір ванної кімнати не представляло собою розсип елементів двох кольорів, а було зібрано в єдине ціле.

Баланс кольору є головною умовою, необхідною для отримання оригінального інтер'єру приміщення, призначеного для водних процедур. Всі знають, що за допомогою білого кольору можна оптично збільшити простір, а перевагу чорних кольорів значно його зменшить.

в англійському стилі чорна підлога білий верх - чорний низ

Однак навіть ванна кімната солідного розміру, оброблена переважно чорним кольором підходить не всім людям, адже наша свідомість здавна налаштоване на те, що приміщення, де люди миються, має бути світлим. Світлі відтінки кольору завжди асоціюються з чистотою. Це і служить головною причиною вибору білого кольору як домінуючого.

Використовуємо властивості глянцю

оформлення стильною плиткою інтер'єр у стилі модерн

У випадку, якщо дизайн-проект розробляється з перевагою чорного кольору, то краще використовувати керамічну плитку, що має глянсове покриття. Така плитка буде відбивати світло, не дозволяючи скрадати простір приміщення. Викладений на темній стіні орнамент з білої плитки надає приміщенню розкішний вигляд.

чорно-білий інтер'єр ванної кімнати шахматка за допомогою шторок

В одному з каталогів було розміщено фото з досить оригінальним рішенням чорно-білого приміщення ванною. Розробляючи інтер'єр, дизайнер використав переважно чорний колір на стінах, злегка освіживши його білим орнаментом, натягнув стелю чорного кольору, оснастив його безліччю точкових світильників, імітуючи нічне небо.

класичний інтер'єр в стилі прованс

Покриття підлоги він створив з білої плитки, додавши в декількох місцях орнамент з візерункової плитки, де візерунок був виконаний чорним кольором. Це пишнота доповнювала сантехніка чорного кольору. На фото такий оригінальний дизайн виглядав чудово, тільки от чорну сантехніку утримувати в чистоті ще більш важко, ніж білу.