Прозора раковина в інтер'єрі ванної

А давайте згадаємо фільми про старовину. Наприклад, епоху Відродження або величні 18-19 століття, кімнати різної знаті. Коли людина підходить до чудової чаші, розташованої на позолоченій стільниці, і вмивається чистою водою. Як красиво і приємно це виглядає.

Але з приходом прогресу умивальники у вигляді великих чаш поступилися місцем стандартним керамічним або фаянсовим білим виробам, частіше дивною незрозумілої форми. І суспільство так захопився цими раковинами, що навіть не помітило їх явних мінусів. Наприклад, якщо дати сильний напір води, то через часто непродуманої конструкції можна умити не тільки обличчя, а ще й підлогу, дзеркало і поруч стоять предмети. І, тим не менш, протягом довгих років народ завзято відмовлявся від нововведень, віддаючи перевагу стандартним умивальників.

Нове віяння

Час іде, і нинішнє суспільство вже куди менш консервативно, особливо молоде покоління, яке звикло до всього незвичайного і нестандартному. Ось і набирають зараз все більшу популярність колись відомі прозорі чаші.

стиль і краса проста скляна раковина екстравагантна модель прозора раковина з незвичайним змішувачем кругла чаша

Не дарма кажуть, все нове - добре забуте старе. А якщо говорити про прозорі раковинах, то дуже навіть занадто добре забуте. А даремно. Ви тільки погляньте на фото цього виробу, така раковина реально буде прикрасою, перлиною будь-якої ванної кімнати. До того ж, крім естетичної краси, ці чаші мають дійсно багато переваг перед стандартним санфаянсом.

  1. Міцність. Що говорити, більшість забобонів виникають виключно через нестандартність такого рішення. І часто можна почути, що прозора чаша не витримає гарячої води, лопне і т.д. Це все неправда. Скляні чаші робляться з обробленого скла, якому байдуже ні висока температура, ні її різкий перепад. Рівно як і випадкове механічний вплив.
  2. Глибина. Завдяки тому, що прозорі раковини досить глибокі, у вас більше не буде проблем з бризками води, які розлітаються в хаотичному порядку на всі боки.
  3. Краса. Ви тільки подивіться фото інтер'єрів з такими чашами. Адже це чудово. Вони займають менше місця, дають більше повітря і простору інтер'єру.

Кольорові рішення

Якщо ви не хочете сто відсотків прозору чашу, можна взяти злегка тонований або кольорову, яка також буде прозорою. До речі, на рахунок кольору варто відзначити, що через спеціальною технологією, в якій кольоровий порошок змішується з самим склом, не потрібно боятися того, що фарба якимось чином злізе.

стиль пелюстка prozrachnaya-rakovina-07 скляна модель з павутинкою просто, але практично prozrachnaya-rakovina-10

Різнобарвні чаші, безумовно, не будуть на сто відсотків прозорими, швидше напівпрозорими, зате можуть стати хорошим яскравим акцентом в інтер'єрі, доповнити загальний вигляд і добре гармоніювати з іншими предметами.