Які бувають варіанти укладання плитки у ванній кімнаті

Світ високих технологій дозволяє створювати досить різноманітні інтер'єри, в тому числі ванних кімнат. Тому, якщо ви вирішили облагородити ванну керамічною плиткою, виникає питання, як її укладати. Адже існує безліч варіантів. І їх фото можна побачити в Мережі, однак ми розберемо самі основні: ялинка, укладання «у розбіг», «діагональний малюнок», традиційний спосіб. Разом чотири декоративних рішення. Розглянемо кожен з них більш детально, щоб мати уявлення, якою варто застосовувати в тих чи інших умовах.

«Ялинка»

Таке укладання виглядає красиво і оригінально. Процес аналогічний укладання паркету. Підходить виключно прямокутна плитка. Є два методи: «ялинка з прикріпити» і звичайна «ялинка».

укладаємо плитку ялинкою варіант діагональної укладання плитки

Технологія. Спосіб ідеально підходить для ванних приміщень, в яких стіни неправильної форми. Чудово підходить плитка в одному тоні, яка нагадує по виду дерево, але не слід застосовувати плитку, яка виглядає як природний камінь.

Метод базується на диагональном розташуванні плиток. Якщо щодо стіни схему перевернути, виходить абсолютно незвичайний вигляд, як це можна побачити на безлічі фото в Мережі. При такому методі відходи мінімальні.

«У разбежку»

Досить затребуваний метод. Підходить прямокутна плитка в одному тоні, хоча може застосовуватися і квадратна. Таке укладання підходить для підкреслення історичного стилю приміщення. Фото таких кімнат виглядають дуже вишукано.

varianty-ukladki-plitki-03 varianty-ukladki-plitki-04

Технологія. Середина плитки при такому методі - шов, який роз'єднує плитку нижнього ряду. Такий метод реалізується виключно горизонтальними рядами.

Відмінність технології укладання, якщо порівнювати з традиційним способом: потрібно витримати товщину шва, щоб на стіні не утворилася разбежка.

«Діагональний малюнок»

Традиційний метод укладання плитки є основою для реалізації різних варіантів, одним з яких є «діагональний малюнок». Найбільш симпатичний і досить складний спосіб.

varianty-ukladki-plitki-05

За цим методом сітка малюнка перевертається під кутом до стін у сорок п'ять градусів. Добре застосовувати однотонну квадратну плитку. Такий спосіб має невеликий недолік - плитка, що примикає до стін ванної кімнати, підлягає обрізання. Тому виконання робіт більш тривало за часом і має більше відходів, у порівнянні з традиційним способом. Про це слід пам'ятати.

Цей метод дозволяє візуально розширити простір і ідеально вписується в формат ванної кімнати.

Технологія. Потрібно точний розрахунок. Потрібна і добре підготовлена ​​поверхню. Тоді витрата плиткового клею буде мінімальним, а результат - найкращим.

«Базовий» або традиційний

Цей метод - найбільш затребуваний варіант укладання плитки. У цьому випадку укладання плиток відбувається паралельно стінам, щільно прилягає одне до одного. Найчастіше застосовується плитка квадратної форми, хоча допускається і прямокутної.

типовий дизайн комп'ютерний проект інтер'єру

Такий метод укладання дасть оригінальний результат, якщо застосувати різнокольорові плитки. Є найбільш оперативним і простим варіантом укладання. Не потрібен величезний досвід і висока майстерність.

Технологія. Щоб отримати рівний малюнок, слід співвідносити вертикалі і горизонталі швів, рівномірність. Метод застосовний і для поля, і для стін.