Дзеркальна стеля у ванній кімнаті

Невимовне враження при перегляді журналів залишають фото інтер'єрів, де дизайнери показують, як виглядають ванні кімнати, де в оформленні використана обробка дзеркалами. Навіть маленькі приміщення ванною, характерні для «хрущовок», радикально перетворюють, чарівним чином збільшуючись у розмірах.

дзеркальна плитка у ванній кімнаті дзеркальні рейкові панелі

Власники житла, які ризикнули таким чином оформити стельовий простір, отримують захоплені відгуки від друзів, при вході у ванну кімнату незмінно задають собі питання - як може це невелике приміщення виглядати настільки просторим і світлим.

Про таку оригінальну обробку у ванній кімнаті мріють багато, тільки от втілюють у життя свої мрії, лише невелика частина з бажаючих урізноманітнити інтер'єр свого будинку. Часто такі мрійники вважають, що їх фантазії обійдуться їм у захмарні суми, що в монтажі така обробка дуже складна, тому не кожен професіонал впорається з цією роботою.

Насправді особливих складнощів немає, адже технологій виготовлення дзеркальних покриттів чимало, кожен з варіантів різниться за складності монтажу, вартості і матеріалу, з якого вони виготовлені. На фото в журналі будь блискучий стеля виглядає виготовленим зі справжніх дзеркал. Насправді багато дизайнерів використовують для створення своїх проектів панелі зі светоотражающим покриттям, створені з різних матеріалів.

Види дзеркальних стель

Стеля може бути виготовлений з алюмінієвих рейок, які отримують ефект дзеркала завдяки спеціальному покриттю. Дзеркальне покриття, виготовлене з панелей, є дуже популярним варіантом для ванної кімнати, отримуючи від тих, хто скористався таким матеріалом, відгуки про його відмінній якості, легкості монтажу і простоті догляду за ним.

візуально збільшує простір з zerkalniy-potolok-v-vannoy-08

Однією з дуже важливих позитивних сторін монтажу з алюмінієвих рейок є те, що основна поверхня не вимагає попередньої підготовки. Для монтажу цього виду стельового покриття використовують підвісні балки, а вже на них кріпляться панелі.

Після закінчення монтажу всі недоліки, наявні на основі, надійно заховані за блискучим новим покриттям. При необхідності будь складовий елемент можна легко замінити, не зачіпаючи інші частини, що входять в стельовий комплект.

Є ще один варіант створення дзеркальної стелі, але для його втілення потрібна попередня установка гіпсокартону. Змонтована рівна поверхня обклеюється плитами, виготовленими з полістиролу зі спеціальним покриттям.

Натяжні стелі теж можуть імітувати дзеркальну поверхню. Матеріал, з якого вони виготовляються, обробляється особливим способом, після цього він стає володарем посиленого глянцевого ефекту.

Коли розглядаєш фото інтер'єрів ванних кімнат, де стеля створений зі справжніх дзеркал, а не їх імітацій, стає зрозуміло, що дзеркало, що закриває всю стельову поверхню цілком, не використовується. Скло являє собою дуже важкий і крихкий матеріал, тому використання його у вигляді плити великої площі може бути небезпечним.

zerkalniy-potolok-v-vannoy-02 дзеркальна плитка по діагоналі zerkalniy-potolok-v-vannoy-04

Дзеркальні плити випускаються стандартних розмірів - 30 х 60 см. Кріпляться вони на стелю декількома способами та відгуки про їх використання теж різні. Кожен вибирає найбільш прийнятну для себе. Одні вважають за краще прикручувати плитки шурупами, для інших переважніше наклейка на попередньо вирівняну поверхню.

Виробники дзеркальних покриттів також випускають спеціальні системи для їх кріплення, які є самим надійним і безпечним варіантом для їх монтажу у ванній кімнаті.