Установка і підключення унітазу з функцією біде

На жаль, не для всіх виявляється доступною можливість покупки і установки окремого біде. Адже габарити наших санвузлів не дозволяють це робити. Однак існує сучасна альтернатива - унітаз з функцією біде.

unitaz-bide_10

Такий прилад підходить для тих випадків, якщо в приміщенні не можна одночасно встановити всі необхідні предмети. Це функціональне рішення, яке відоме не всім. Хоча існує достатнє число шанувальників подібних зручних пристроїв для будинку. Адже вироби виглядають досить елегантно, а коштують недорого.

unitaz-bide_7

Унітаз-біде

Подібне нововведення мало чим по виду відрізняється від звичайного. Правда, бачок буде трохи побільше, оскільки він додатково оснащується системою електронного управління. Натиснувши кнопку, стандартний унітаз перетворюємо в актуальне біде. Іноді пристрій обладнаний і водонагрівачем. Тому підключення може бути здійснено лише холодної води.

unitaz-bide_9

У чаші такого унітазу є механізм душа. Виконання цього пристрою може бути різним, у вигляді:

  • виїжджає штуцери з форсункою,
  • бідеткі, що знаходиться в бортику.

Подібне рішення дає можливість утримувати делікатні зони тіла в ідеальній чистоті, при цьому застосування туалетного паперу не потрібно.

Такі унітази можуть бути:

  • підлоговими,
  • підвісними.

Перший варіант вважається класичним. Багато виробників випускають одну модель відразу в двох виконаннях. Однак у підвісного варіанта маса переваг. Наприклад, чи не видно бачок, який знаходиться в стіні, а мити підлогу навколо такого пристрою - одне задоволення.

Особливості підвісних моделей

Якщо зі стандартними моделями унітазів знайомі багато, то підвісні тільки виходять на рівень популярності. Тому знайомі не всім. Такі вироби можна називати вбудованими, так як всі труби з бачком і системою зливу розміщуються в стіні. Цю частину називають інсталяцією. Її роблять із стійкого матеріалу. Користувачеві видно лише кнопка, яка розташовується в стіні. Такий підхід можна визначити як комфортний і навіть гігієнічний.

unitaz-bide_6

Характерною для сучасних моделей унітазів є система подвійного зливу. Одна кнопка спускає повний обсяг води, що знаходиться в баку, друга ж - тільки частина. Чим довше тримати кнопку включеною, тим більше води буде подано. Отже, система орієнтована на економію.

unitaz-bide_3

Деякі моделі мають сенсорну систему зливу. Тобто замість кнопки в конструкції присутній сенсор. Для спрацьовування достатньо присутності поруч із пристроєм людини: датчики фіксують появу людини, коли він іде, вони реагують - вода зливається.

Установка

Монтаж виконується аналогічно звичайному унітазу. Для цього буде потрібно інструмент:

  • ударна дриль, а краще перфоратор;
  • ФУМ-стрічка;
  • Набір ключів, розвідний ключ;
  • силіконовий герметик.
unitaz-bide_4

Спочатку потрібно підвести комунікації: каналізацію і водопостачання. Якщо модель передбачає наявність змішувача на краю конструкції, то його доведеться встановити. Для цього в змішувач вкручуються шланги, старатися не варто, щоб не пошкодити прокладки.

unitaz-bide_5

Далі вставляємо у відведений отвір сам змішувач, закріплюємо його. Другі кінці шлангів слід закрутити на труби водопостачання. Слідкуйте, щоб у з'єднаннях були присутні прокладки. Важливо, щоб для біде були встановлені окремі крани, що дозволяють, у разі необхідності, перекрити подачу води на пристрій.

unitaz-bide_2

За каналізації. Спочатку збирається сифон, обробляючи всі з'єднання герметиком. Гофра повинна мати діаметр виходу, рівний діаметру каналізаційної труби. В іншому випадку знадобиться манжета.

unitaz-bide_1

Далі слід зайнятися закріпленням приладу.

Плитка модель. Спочатку робимо олівцем мітки на підлозі, а потім робимо отвори перфоратором або дрилем.

Підвісна інсталяція закріплюється аналогічно, тільки на стіні.

Після створення отворів, залишається вставити дюбеля і встановити унітаз. Затягувати болти потрібно до моменту, поки вони не перестануть хитатися. Інакше пошкодження гарантовані.

Далі вставляємо гофру в каналізаційну трубу, а гнучкі шланги прикручуються до труб водопостачання.

unitaz-bide_8

Якщо передбачається установка електронної кришки-біде, то підведення потрібен тільки холодної води.

Підключення своїми руками - це просто

На закінчення хочеться відзначити, що в процедурі підключення і установки унітазу з функцією біде немає нічого складного. Важливо тільки дотримати всі етапи, орієнтуючись на фото. А додатково можна подивитися відео. І тоді прекрасне пристрій буде встановлено в санвузлі дуже швидко, а випробовуваний комфорт від його використання триватиме максимально довго.