Точкові світлодіодні світильники для ванних кімнат

Однією з хороших альтернатив різного роду лампам будуть точкові світильники. Ці світлодіодні пристосування вже давно стали популярними завдяки простоті конструкції, зручному монтажу, економії електроенергії та потужності при порівняно не великих розмірах.

світлодіодний світильник для ванної tochechnye-svetodiodnye-svetilniki-06 tochechnye-svetodiodnye-svetilniki-07 tochechnye-svetodiodnye-svetilniki-08

Треба сказати, що такий вид приладів прийшов до нас відносно недавно, хоча в Європі та Америці ним користувалися досить давно.

tochechnye-svetodiodnye-svetilniki-09 tochechnye-svetodiodnye-svetilniki-10 tochechnye-svetodiodnye-svetilniki-11 tochechnye-svetodiodnye-svetilniki-12

Переваги світлодіодних світильників:

  1. Економія. Цей пункт один з основоположних при виборі освітлювальних пристроїв в яку кімнату. Світлодіоди володіють дуже високою світловіддачею, але при цьому споживання енергії в рази менше в порівнянні зі звичним освітленням. Говорячи про ванній кімнаті, слід зазначити, що світло там включається значно частіше, ніж в інших кімнатах через відсутність вікон. Тому питання економії у виборі світлодіодів у ванну стоїть особливо гостро.
  2. Довговічність. Цей пункт можна віднести і до економії, але краще сказати окремо. Світлодіодні світильники здатні працювати 5-10 років без перебою, заміни або ремонту. Погодьтеся, ніж постійно вкручувати згорілі лампочки, краще один раз якісно встановити і забути. Звичайно, відмінність у вартості будуть суттєвими, але, порахувавши кількість і приладів і ламп, які доведеться поміняти за 5-10 років, ціна виявиться ще й заниженою. Тим більше це важливо у ванній, де перепади температур, випаровування і підвищена вологість не кращим чином впливають на стандартні лампи розжарювання або освітлювальні пристрої.
  3. Зручність. Це стосується і монтажу, і подальшої експлуатації. Світлодіоди відмінно монтуються в будь-яку поверхню, їх можна встановлювати і в натяжні стелі, і в гіпсокартон, і в саму стіну, і в меблі, навіть в стійки для ванни, щоб зробити цю зону більш світлою. Те ж стосується і експлуатації. Вони не вибагливі у догляді, не вимагають якоїсь особливої ​​гігієни, все гранично просто. Їх можна протирати як вологою ганчіркою, так і спиртовим розчином (наприклад, рідина для миття скла). До того ж їх можна підвести так, як зручно в конкретній ситуації. Вони можуть включатися всі відразу, а можуть через один або в певній послідовності, все залежить від установки їх в ланцюзі. До того ж вони виглядають досить скромно, але при цьому витончено і красиво. Для ванни точкове освітлення - це знахідка. А все тому, що можна освітлити будь-яку частину кімнати або створити оригінальну гру світла, більший обсяг або візуально розширити кімнату.
  4. Стійкість. Крім того, що ці світильники чудово витримують механічні навантаження, наприклад, їх можна встановлювати в підлозі і, наступивши, з ними нічого не трапиться, вони ще витримують різний діапазон температур. Якщо говорити про самих низьких температурах, то світильники будуть працювати навіть при -50 градусів Цельсія, що вже є прекрасним показником стійкості.

До того ж, вирішивши встановлювати саме точкові світлодіодні світильники, можна переглянути безліч фото, які допоможуть правильно їх розставити, щоб параметри ванній тільки поліпшувалися за рахунок коректної розстановки світла. На фото можуть бути показані, як способи розстановки, так і можливі світильники. Це допоможе визначитися надалі з тим, що необхідно у вашій ванній.

tochechnye-svetodiodnye-svetilniki-02 tochechnye-svetodiodnye-svetilniki-03 tochechnye-svetodiodnye-svetilniki-04 tochechnye-svetodiodnye-svetilniki-05

А ще до всього іншого, світлодіодні точкові світильники прекрасно захищені завдяки внутрішній проводці. Ніяких проводів і ніякого страху при експлуатації поблизу води.