Гідробокс - душова кабіна з ванною

гідробокс

Після напруженого дня так приємно розслабитися в теплій воді. І людям, які встановлять у себе вдома гидробокс, стає доступно задоволення зняти тягар робочого дня під масажними водними струменями. Купити таку сантехніку рекомендують і тим, хто хоче отримувати заряд бадьорості з самого ранку.

Гідробокс - вид сантехніки, представлений душовою кабінкою, в якій є функція гідромасажу. У багатьох випадках гидробокс є чимось середнім між ванною і душовою кабінкою, оскільки в його піддоні високі борти. Це дозволяє з комфортом розслаблятися під час масажу і приймати душ, але при бажанні також насолодитися і ванною.

гідробокс

Піддони цих багатофункціональних боксів виготовляють з кераміки, стали, акрилу. Такий піддон може мати ніжки або стояти на перекладині. У другому випадку піддони не просто армовані скловолокном, але і оснащені каркасом з металевого профілю для ще більшого захисту від прогинання.

На дверцятах гідробокс є магніти по всій довжині, що забезпечують щільне закривання і захист від випадкового відкривання, коли вода в кабінці включена.

плюси

  • У такій кабінці ви зможете насолоджуватися гідромасажем, а також іншими приємними опціями.
  • Дуже часто в кабінці гідробоксу передбачені полки, на яких можна зберігати мило, гелі, шампуні та інші речі.
  • У невеликій ванній кімнаті така сантехніка успішно замінить громіздку ванну, оскільки є досить компактні моделі.
маленький гидробокс

мінуси

  • Основний недолік такої сантехніки - досить складна установка. З нею справляються лише професіонали. Також в інструкції до гідробоксі вказані вимоги до водопостачання і каналізації в приміщенні, де він буде встановлений. І не завжди ці вимоги можливо застосувати в сучасній квартирі.
  • Експлуатація літніми людьми ускладнена в зв'язку з наявністю високих бортів.
  • Крім того, якщо порівняти зі звичайною душовою кабінкою, вартість гідробоксу досить висока.

види

Асортимент гідробокс дуже різноманітний за рахунок різної кольорової палітри, різної форми і фактури, а також різного матеріалу піддону. Піддон гідромасажного боксу може бути чавунним, акриловим, мармуровим, сталевим або з іншого матеріалу. Залежно від його глибини бокс може бути як дрібним, так і глибоким.

гідробоксГідробокс в дизайні ванної кімнати

Розміри

Стандартних розмірів для гідромасажних боксів не буває. Виробники створюють цю сантехніку в дуже різних розмірах. А покупцеві залишається підібрати відповідні для себе. Відзначимо лише, що габарити гідробоксу, що забезпечують комфорт при використанні, починаються від 100 на 100 см.

Глибина піддону в такий сантехніці теж вельми варіативна. Бувають бокси з піддоном глибиною до 45 сантиметрів, в якому можна прийняти міні-ванну або викупати дитину. У таких глибоких піддонів зазвичай є захист від переливу.

Гідробокс красивий у ванній кімнаті

форми

Залежно від піддону гідробокс буває прямокутним, кутовим і асиметричним. Модель з прямокутним піддоном зовні схожа на традиційну ванну, у якій є задня стінка, дах і скляні дверки. Кутова модель приваблює своєю компактністю. Її зручно встановити в кутку приміщення.

Гідробокс кутовий асиметричнийгідробокс

Про те, як зібрати гидробокс, читайте нашу статтю про збірку душової кабіни.

різноманітність функцій

У гидромассажном боксі є багато функцій. Основними серед них крім стандартної функції ванни та душу є гідромасаж і парова сауна. Серед додаткових опцій в гідробоксі також можуть бути телефон, радіо, підсвічування і інші.

Гідромасаж в боксі зазвичай забезпечує масаж водою тулуба (рук, спини, комірцевої зони, плечей), але може бути представлений і опцією гідромасажу ступень. Ви можете змінювати інтенсивність напору масажних водних струменів, а також напрямок їх впливу. У більшості гідромасажних боксів є велика лійка для проведення тропічного душу.

Гідромасаж в гідробоксі

Така поширена функція гідробоксу, як парова лазня, допомагає не просто розслабитися і очистити шкіру, але і оздоровитися. Для цього в спеціальний блок наливають аромамасла. У кожній моделі гідробоксу варіанти даної опції унікальні, тому питайте про функції парової лазні консультанта.

Виробники

На ринку представлені гідробокс переважно китайських, італійських і виробників - Apollo, EAGO, ESK, Doctor Jet, Sansa, Teuco, CRW, Radomir, Miracle. У виробів бренду Apollo стильний дизайн і значний вибір режимів гідромасажу з можливістю змінювати силу і напрям води. Гідробокс цього виробника оснащені режимом сауни, масажем ніг, каскадним душем.

Величезною функціональністю володіють гідробокс від Miracle. У них є полки, полотенцедержателі, витяжка, радіо, дзеркало, дозатор для мила, підсвічування і багато іншого. Управляти пристроєм зручно за допомогою сенсорної панелі. У багатьох моделях є парогенератор і озонатор. До плюсів продукції цього виробника варто віднести і її компактність.

гідробокс якісний

Поради щодо вибору

Щоб підібрати відповідний гидробокс, оцінюють спочатку функції телефону, а потім його технічні характеристики, а після цього - вартість.

Вирушаючи вибирати дану сантехніку, поцікавтеся напором води в вашому домі (це важливо для функції масажу). Найкраще здійснювати покупку в спеціалізованих магазинах, де вам дадуть гарантійний талон і порекомендують фахівців, які встановлять гидробокс.

Вибираючи гидробокс, також враховують загальний дизайн ванною або сполучуваність такої сантехніки з окремими елементами приміщення. Якщо ванна оброблена в класичному стилі, то для неї краще підібрати пластиковий гідромасажний бокс, у якого прозорі скляні або пластикові шторки. Для стилю модерн підійде кольоровий бокс або модель, у якій затемнені скляні шторки.