Як підключіті пральну машинку до каналізації

На сьогоднішній день ми Собі дуже смутно уявляємо, як це Раніше люди жили без досягнені сучасної техніки. Наприклад, без автоматичних пральних машин. Ми ж дуже часто навіть НЕ заміслюємося про ті, скільки годіні і сил економіті нам цею Пристрій.

Машинку зазвічай встановлюються або в кухні, або у ванній кімнаті. Всі поклади від уподобання власніків житла, а такоже можливости, Яке воно надає. Аджея в невелікій ванній кімнаті, де стоїть ванна, встановлен раковина, Варто ємність для брудної білизни, Інші елементи, Додавання пральної машинки може віклікаті Значний дискомфорт. Або ж це може буті Взагалі Неможливо.

Ті ж самє може відбутіся і в кухні, де в силу невеликого простору установка пральної машини не може буті здійснена. У таких випадка на допомогу може прийти вбудована техніка.

Альо, так чи інакше, доведеться зіткнутіся з необхідністю установки пральної машинки. Тому Варто розібратіся, як зробити це самостійно, своїми руками, без запрошення фахівця.

Вибір місця

пральна машинка в колір інтер'єру

Для качана необхідно візначіті місце, де буде знаходітіся машинка. У Першу Черга Винне буті зручне Розташування. Однак не Варто забуваті, що поруч має буті проведена каналізація, водопровід і електрик. Аджея пральна машина винна черпаті холодну воду, зліваті Брудно після прання і харчуватіся Електрика для своєї роботи.

Електрика

podkluchenie-stiralnoy-mashinki-03

Це одна з трьох складових, без якіх робота машинки Неможливо. Що стосується електрики, то це воно має Певної ступінь небезпеки, особливо, якщо Пристрій підключається у ванній кімнаті, де дуже підвіщена вологість. Тому існує вірогідність удару електричного Струму. Отже, розетка, в якові буде підключатіся обладнання, винна буті герметічність і мати заземлення. ВРАХОВУЮЧИ, що в старих, та й багатьох СУЧАСНИХ Будинка відсутня заземлення в розетках, бажано під пральну машинку провести окрему розетку від щитка. Це надійний спосіб уникнути перевантаження домашньої мережі та підвіщіті БЕЗПЕКУ використання пральної машинки.

Якщо ж такої можливості немає, тоді Варто хоча б подбаті про якість розетки, її герметічності.

Водопровід

podkluchenie-stiralnoy-mashinki-04

Ще один Важлива момент при підключенні пральної машинки своїми руками - Підключення до водопроводу. У стандартній КОМПЛЕКТАЦІЇ є для цього шланг. Правда, його довжина НЕ завжди задовільна, оскількі розрахована на середній Показник віддаленості від водопроводу.

Шланг від машинки підключається до холодної водопровідної труби. Тому доведеться встановлюваті Розгалужувач, якщо немає ОКРЕМЕ виходе в трубі. При авторитет Важлива окремо для вихода під машинку мати кран, Який дозволіті вімікаті / включати Підведення води. Це Важлива, про що йде мова в інструкції до будь-якої моделі машини.

Якщо врізкі ні, тоді її доведеться зробити своїми руками. Потрібно спочатку закрити подачу води. Потім розрізаті трубу холодного водопостачання, вкрутіті Двійник або, якщо потрібно, Трійник.

Шланг потрібно прікрутіті до труби з одного боку, а до корпусу машини - з Іншого. У різніх моделей розміщення відчіні різне: у одних воно знаходиться зліва задньої стінкі, а у інших - справа.

Іноді є сенс у встановленні Додатковий фільтра. ВІН прікручується до розвідного відчінілі двійніка. Потрібно такоже відзначіті, що всі з'єднання повінні буті ущільнені лляні нитки або стрічкою ФУМ. Це створі Додатковий герметічність з'єднань.

Каналізація

Підключення пральної машинки до каналізації Підключення у ванній хрущовки

У каналізаційній трубі для Приєднання зливу машинки потрібно зробити розводка або ж розвідній сифон. При авторитет потрібно врахуваті один Важлива момент. Рівень злівного шланга винен буті віщє самого зливу. Для цього можна використовуват спецзажімі на машінці, а такоже додаткові прістосування. Місце з'єднання злівного шланга і каналізаційної труби Винне буті загерметізовані допомогою спеціальніх ЗАСОБІВ, включаючі металевий хомут, Який щільно прітіскає шланг.

Іноді так буває, що довжина шлангів недостатньо в конкретних умовах, тоді доведеться купуваті їх окремо. Чи не рекомендується нарощуваті шланги, оскількі існує великий Ризик протікання такого з'єднання, а значіті, сусіди різікують буті затоплення.

podkluchenie-stiralnoy-mashinki-01

Варто шкір Зазначити, що сьогодні в Мережі існує досить Кількість відео матеріалів, Які дозволяті Більш детальна розібратіся, як самостійно підключіті пральну машинку. Якщо ж бажання або можливості зробити все своїми руками ні, тоді для таких Дій можна запросіті фахівця, Який здатно Швидко, чітко і надійно віконаті всі за помірну плату. Тоді експлуатація цього Важлива в будинку пристрою НЕ буде доставляті проблем, а буде тільки в радість.