Інтер'єр ванної кімнати в хрущовці

У квартирі, безумовно, важливі всі приміщення, і кожен з них виконує певні функції. У цьому сенсі специфічна роль відведена ванній кімнаті. Для будь-якої людини дуже важливо повернутися додому після роботи, і, поринувши в затишну комфортну обстановку, відволіктися від проблем, суєти і шуму. Що може бути краще від теплої розслаблюючій ванни, яка допоможе нам звільнитися від негативної енергії, яка накопичилася за день? Вранці, вставши після міцного сну, завдяки душу, ми можемо підбадьоритися, налаштувавши себе на робочий день.

Роблячи ремонт у своїй квартирі, саме ванній кімнаті потрібно поставитися з великою увагою.

У наш час по всій країні ведуться активні будівництва, тому у багатьох сімей є можливість придбати житло з необхідною площею.

Інша справа, якщо ви живете в хрущовці, які зводилися ще в середині минулого століття. Маленькі кімнатки, тісний кухонька, що вже говорити про ванній кімнаті! Але сміємо вас запевнити, що якщо ви грамотно розподіліть кожен квадратний сантиметр, то інтер'єр ванної кімнати вразить вас своїм оригінальним виглядом.

З маленького незручного приміщення вона перетворитися на царство справжнього стилю! Найголовніше - правильно використовувати всю площу, враховуючи особливе специфічне призначення ванної кімнати. На тематичних сайтах ви можете побачити фото ванних кімнат до ремонту і після. Різниця говорить сама за себе.

хай-тек інтер'єр ванної кімнати проект інтер'єру ванної інтер'єр білий і світлий

Найчастіше повноцінний ремонт неможливий без перепланування, але для того, щоб всі роботи були виконані правильно, необхідно отримати певні дозвільні документи, а до самого процесу залучити професіоналів.

Якщо ви зважилися на подібний крок, то радимо уважно вивчити фото в мережі, щоб побачити, яким чином може бути вирішено дане питання.

По-перше, радимо вас звичайну ванну замінити кутовий, звільнивши тим самим місце для інших видів сантехніки, для пральної машини або для бойлера. Сьогодні в багатьох спеціалізованих магазинах ви можете купити і кутові умивальники, які ідеально впишуться в інтер'єр ванної кімнати.

Як збільшити площу?

vannaya-5-kv-m-13 vannaya-5-kv-m-11

Обов'язково встановіть у ванній кімнаті дзеркала, які дозволять візуально збільшити простір. Таку ж функцію грає освітлення. Ванна кімната повинна бути найбільш освітленим приміщенням.

vannaya-5-kv-m-05 vannaya-5-kv-m-03

Підвісна стеля дозволить розмістити освітлювальні прилади на різних рівнях, направивши його в різні кути санвузла. І, звичайно ж, не можна не брати до уваги значення цвеі облицювальних матеріалів.

Для маленьких приміщень вибирайте тільки світлі тони. До різного роду малюнків, узорів слід ставитися дуже обережно. Радимо ознайомитись з фото, на яких зображені інтер'єри ванних кімнат в хрущовці. Як ми можемо переконатися, для оздоблення стін, підлоги і стелі використовують контраст кольорів, фактур і стилів. Але тут дуже важливо не переборщити, інакше приміщення буде виглядати без смаку.

vannaya-2x2-metra-05 vannaya-2x2-metra-03 vannaya-2x2-metra-07 vannaya-2x2-metra-09

Кількість додаткових меблів, яка буде встановлена, має бути зведено до мінімуму. Відмінним варіантом стане використання прозорих скляних поличок.