Фотоплитка для ванної кімнати

Серед оздоблювальних матеріалів, використовуваних у ванних кімнатах, важко назвати матеріал більш популярний, ніж керамічна плитка. Це не дивно адже за своєю функціональністю і характеристикам її можна підібрати практично для будь-якої поверхні. Плиткою обробляють стіни, її укладають на підлогу, навіть короб, виготовлений з гіпсокартону для укриття комунікацій, відмінно обробляється керамічною плиткою.

Виробники постійно оновлюють асортимент своєї продукції, випускаючи все нові колекції плиток. Здається, що кожен покупець може зробити покупку, найбільш підходящу для нього за забарвленням, фактурі і навіть вартості. Однак з'являються ще більш нові розробки, активно використовуються дизайнерами при створенні оригінальних інтер'єрів.

Такий популярної новинкою стала представлена ​​на фото безлічі дизайнерських проектів фотоплитка, що дозволяє створити справді унікальне оформлення ванної кімнати.

панно з фотоплитки у ванній тропічний острів в інтер'єрі фотоплитка для ванної ваш безлюдний острів

Технологія виготовлення фотоплитки

За своєю суттю фотоплитка нічим не відрізняється від звичайної керамічної плитки, весь секрет її популярності в зображенні, яка завдається на її поверхню. Причому це не малюнок, а точна копія вибраної фотографії. Споживач може вибрати вже готовий зразок, а може надати своє фото, важливо тільки, щоб воно було у високій якості.

Для нанесення вибраного зображення на керамічну плитку впливають високою температурою. При цьому фарба стає газоподібної і легко проникає вглиб полімерного покриття. Потім майже готова фотоплитка покривається шаром глазурі.

яскраве літнє панно стіна у ванній приватного будинку fotoplitka-dlya-vannoy-komnaty-07 fotoplitka-dlya-vannoy-komnaty-08

Ці операції надають керамічній плитці нові якості - вона стає більш міцною, отримує підвищену вологостійкість. Фотоплитка стає матеріалом, якій майже неможливо подряпати, фарби на ньому не вицвітають.

Переваги

У першу чергу необхідно відзначити якість фотоплитки як оздоблювального матеріалу. Виходячи з технічних характеристик, можна відзначити її універсальність. Фотоплитка однаково гарна, як для оздоблення стін, так і для укладання на підлогу. У створенні інтер'єру фотоплитка може стати центром, навколо якого створюється вся обробка приміщення.

fotoplitka-dlya-vannoy-komnaty-09 фотоплитка з 3d ефектом водоспад у душовій кабіні з

Фотоплитка, розміщена на одній зі стін, при правильно обраному фото може візуально розсунути простір маленької ванної, перетворивши її до невпізнання.

Головні переваги фотоплитки, що послужили причинами її зростаючої популярності:

  • ефектний дизайн;
  • стійкість до вологи;
  • стійкість до підвищених температур;
  • стійкість до ушкодженням і стійкість кольору.

Крім цих якостей важливо, що укладання плитки нескладна, за допомогою стандартного клею для плиток, всі плитки у складі панно мають порядкову нумерацію, так що малюнок завжди буде зібраний правильно. Догляд за обробкою теж нескладний, легко чиститься звичайними миючими засобами.