Плитка для ванної кімнати «Уралкераміка»

Облицювальна плитка «Уралкераміка» виготовляється на ВАТ «Завод керамічних виробів», яке раніше займалося виробництвом виключно раковин і унітазів. Сьогодні підприємство є одним з найбільш успішних і популярних в своєму сегменті. Публічне акціонерне товариство продовжує розвиватися і радувати споживачів нової, більш досконалої продукцією.

Про бренд

Завод з виробництва керамічних виробів був основа в 1960 р, але виробництво керамічної плитки почалося лише через 2 роки. Перший час вироби випускалися лише одного розміру, в білому кольорі, і без малюнка, але, тим не менш, вона користувалася великим попитом. Постійний розвиток технологій і поліпшення виробничого процесу призвели до того, що вже в 1964 р в продажу з'явився перший кахель з візерунком, а починаючи з 1968 року почався випуск різнокольорових виробів.

На базі заводу кераміки з 1994 р організували підприємство, яке виробляє плитку за італійськими технологіями, що дало ВАТ «ЗКІ» новий поштовх для розвитку. У 2002 році почалася робота 2-х італійських ліній B&T і SiTi, а в 2004 році була підключена третя лінія. Таким чином, щорічно в продаж надходило понад 4 млн. М2 кахлю «Уралкераміка». На сьогоднішній день обсяг продукції, що випускається перевищує 8 млн. М2.

За час свого існування ВАТ «Завод керамічних виробів» справив більше 100 колекцій продукції, причому багато хто з них були удостоєні преміями. Підприємство не зупиняється на досягнутому, а продовжує свій розвиток, впроваджуючи все нові технології. На сьогоднішній день плитка «Уралкераміка» відповідає міжнародним стандартам, і становить величезну конкуренцію закордонної продукції.

Популярні колекції

Незважаючи на величезну різноманітність керамічної плитки, є кілька найбільш популярних колекцій, які з моменту виходу в продаж завоювали симпатію споживачів, і до цього дня залишаються актуальними.

1. «Лагуна». Колекція кольору морської хвилі з зображенням, що імітує воду. На декоративних елементах і панно зображені морські мешканці, а бордюр прикрашають бульбашки і морські раковини. Завдяки плитці «Лагуна» створюється враження перебування під водою. Приємна колірна гамма створює розслаблюючу атмосферу, а жителі підводного світу привносять в інтер'єр розмаїтість.

2. «Бамбук». У колекцію увійшла плитка декількох тонів - коричневого, бежевого і світло-зеленого. Малюнок і фактура виробів імітує бамбук, а на декоративних елементах і панно зображено саму рослину. Помірна колірна гамма кахлю в бамбуковому стилі освіжає ванну кімнату, і надає інтер'єру легкості.

3. «Сирио». За основу були взяті відтінки білого, сірого і блакитного кольорів. Панно та декоративна плитка прикрашені гілками бузку, а бордюр нагадує блискучу мозаїку. Колекція «Сирио» підійде як для просторого, так і малогабаритного санвузла, тому що за рахунок переважання світлих відтінків, кімната буде виглядати більше.

4. «Ассоль». Колекція представлена ​​в блакитних і бежевих тонах. Як декор для ванної кімнати дизайнери створили 3 приголомшливих панно, на 2-х з них зображений корабель з білими вітрилами, а на третьому - маяк, що підноситься над обривом скелі. Кахель «Ассоль» підійде до будь-якого дизайну інтер'єру, тому що відтінки базових елементах виглядають нейтрально, і на них немає виражених зображень.

новинки

Завод з виробництва керамічних оздоблювальних матеріалів регулярно випускає нові колекції плитки. Кожна з них має індивідуальним дизайном, що дозволяє створювати унікальні дизайни інтер'єрів.

До числа останніх випущених колекцій відносяться:

1. «Арго». Базова плитка виконана в світлих бежевих тонах без вираженого малюнка. Як декор пропонується кахель по типу мозаїки, в перламутрових бежевих і світло-сірих тонах. Також в колекції присутні декоративні елементи і бордюр із зображенням морської раковини.

2. «Мелані». Приголомшлива колекція в коричневих і бежевих тонах перетворить ванну кімнату на витвір мистецтва. Керамічну плитку з імітацією натуральної деревини гармонійно доповнює декор з золотистим орнаментом.

3. «Айленд». Назва колекції означає «острів», тому вона представлена ​​в піщаних тонах, а в якості декору пропонується панно із зображенням сонячного узбережжя океану. Також інтер'єр можна доповнити бордюром і декоративною плиткою з зображенням морських зірок і камінчиків.

4. «Фелічче». Для створення легкого і світлого дизайну інтер'єру прекрасно підійде колекція «Фелічче». Основна плитка імітує вибілене дерево, а на декорі і бордюрі зображені різнокольорові листя.

5. «Альба». Кахель білого і світло-бежевого кольорів стане прекрасним вибором для ванної кімнати будь-якого розміру. Щоб інтер'єр не виглядав нудним і блідим, дизайнери доповнили колекцію бордюром і декоративними елементами золотистого кольору, з геометричним візерунком.

Відгуки

Вивчення російського ринку оздоблювальних матеріалів показало, що кахель «Уралкераміка» є найбільш затребуваним. Споживачі позитивно відгукуються про дану продукцію, і крім широкого асортименту відзначають високу якість плитки і привабливий сучасний дизайн. Крім того, приємно радує вартість оздоблювальних матеріалів - вона доступна навіть споживачам з невисокими фінансовими доходами. Багато компаній, що займаються ремонтами на території РФ, вважають за краще працювати саме з продукцією «Уралкераміка», тому що без зусиль можна підібрати відповідний дизайн і колірну гамму для того або іншого приміщення.