Ванна Bas: переваги та особливості

Не секрет, що сучасна ванна найчастіше купується з акрилу, оскільки це недорогий і вельми приємний матеріал для експлуатації. При цьому вироби можуть мати різні форми, розміри і кольору. Важливий критерій вибору - термін служби, у акрилових моделей він також на висоті. В результаті велика кількість виробників конкурує на цьому ринку в боротьбі за кожного покупця.

vanni-bas_3

Так, дуже популярними стали ванни Bas. Підприємство вже зараз готове запропонувати більше 29 модельних рядів, які можуть бути різної форми. До речі, виробляються вони на обладнанні США та Італії. Сама ж компанія - російський виробник.

Підприємство працює на російському ринку більше семи років. При цьому завдяки високим споживчим якостям продукція завоювала велику частину ринку. А вартість виробів знаходиться на прийнятному для багатьох рівні. З урахуванням наявності додаткових функцій, ціну на певні моделі можна назвати низькою.

vanni-bas_6

Так, якщо просто потрібно замінити стару ванну, прекрасний варіант - модель із серії Верона. Це невелика модель, що підходить для приємних водних процедур. При цьому вода не буде голосно битися об дно вироби, оскільки передбачена спеціальна конструкція.

Якщо ж потрібно більш комфортабельний зразок, тоді можна звернути увагу на ванну Bas серії Імперіал. Вона створена для двох чоловік, які можуть поніжитися в теплій воді з гідромасажем.

Переваги

Вся продукція Bas має ряд переваг:

  • Виготовлення відбувається на італійському та американському устаткуванні, тому якість готової продукції знаходиться на високому рівні.
  • Завдяки наявності захисного антибактеріального захисного шару запобігає появі бактерій.
  • За рахунок поєднання пластику та акрилу ванни Bas дуже міцні і надійні. Що підтверджують випробування, фото яких є в Мережі.
  • Дно моделей армовано, що підвищує їх міцність, а також зменшує гучність при наборі води.
  • Завдяки російському походженням компанія краще розуміє, що потрібно споживачам, враховуючи наші реалії.
  • Ванни Bas мають гарантію 10 років.
  • Вироби мають прекрасної якості поверхні з довговічним блиском. При цьому матеріал стійкий до ультрафіолету, механічного впливу, іржі.
  • Ванну Bas легко мити - потрібно тільки обполоснути теплою водою.
  • Вода в таких виробах остигає дуже повільно, тому можна максимально довго насолоджуватися теплом.

vanni-bas_7

Гідромасаж

Найчастіше моделі Bas оснащені гідро- і аеромасажем. І якщо вірити відгуками, дуже високої якості. А завдяки плавної регулюванню можна отримати комфортний масажний режим. Корисність таких процедур очевидна, тому це не просто приємно, вони покращують самопочуття, а в деяких випадках і зміцнюють здоров'я. Приємні відчуття гарантовані при зміні температури води і потужності масажною струменя. Однак потрібно пам'ятати, що перша масажна процедура не повинна бути довше десяти хвилин.

vanni-bas_2

Різновиди ванн Bass

У Мережі можна знайти багато різних фото таких виробів, адже асортимент у виробника великий. Вони відрізняються розмірами, формами, можливостями, колірними рішеннями і так далі. Так, ванни Лагуна - мінімалістичний дизайн і комфорт прийнять водних процедур. Це забезпечує спеціальна форма і обширність опцій гідромасажу.

assimetrichnie-vanni_8

Ванна Флорида - це нестандартність і витонченість форм. Вона підкреслить вишуканість інтер'єру, має додаткову шумоізоляцію і антиковзаюче покриття на дні.

vanni-bas_5

Класичний сучасний варіант - ванна Bass Ніколь. Тут поєднуються плавні форми з гострими лініями. Але завдяки компактності чудово виглядає навіть в обмеженому просторі.

vanni-bas_1

Bas - приємно і сучасно

Словом, якщо ви вирішили поміняти свою ванну або вам просто потрібна нова, тоді Bas може стати прекрасним вибором, який поєднує в собі безліч актуальних можливостей з прийнятною ціною. При цьому рівень комфортності і гармонійності цих моделей знаходиться на висоті.