Продумуємо дизайн інтер'єру ванної кімнати 6 кв. м.

Звичайно, кожному хочеться мати максимально комфортне і красиве житло. Однак часто, починаючи ремонт у ванній кімнаті, ми поняття не маємо, яким повинен бути дизайн, як правильно поєднувати кольори і форми.

Особливо складнощі виникають, коли необхідна обробка маленької ванни, в районі 6-ти квадратних метрів. Безумовно, можна переглянути величезну кількість фото, однак це далеко не показник вдалого інтер'єру. Тим більше, багато наочних прикладів чудовою обробки ванної відносяться переважно до великого приміщенню. У всіх прикладах «дизайнерського рішення» - приміщення від 8-ми і вище кв.м.

Однак, знаючи поєднання кольорів в інтер'єрі і вплив форм на розміри кімнати, можна навіть в кімнаті 6 кв.м. створити відмінний інтер'єр. Візьмемо кілька прикладів форм і колірних рішень.

Геометрія

нічого зайвого просто і лаконічно на 6 кв. м.

Внести динаміку в інтер'єр допоможе візуальне зонування кімнати. У кожен зоні ванною краще використовувати різну плитку за формою і розміром, проте бажано, щоб матеріали були з одним характером, з однієї колекції.

Наприклад, зону умивальника та душової можна оформити прямокутної плиткою і фризом. Вони створять горизонтальні смуги. А зону унітазу, у разі спільного санвузла, квадратами одного розміру. Однак, оформляючи ванну в 6 кв. м, підлогу варто робити однотонним. Так візуально простір збільшиться, а підлога добре буде відтіняти стіни, і поєднувати всі форми в єдину композицію.

Увага, синій!

Багато хто схиляється до того, що переважання синього кольору у ванній - «минуле століття». Це зовсім не так. Колір води ніколи не вийде з моди в кімнаті, де переважає вода. Добре буде виглядати плитка, підібрана в одному відтінку, але з різними фактурами і орнаментом. Це необхідно для того, щоб наявні 6 кв.м. ванни не стали зовсім крихітними.

душова кабіна для економії простору 6 квадратних метрів - це багато!

У даному інтер'єрі добре використовувати яскраві світильники, вони компенсують недолік світла, а хромована сантехніка відобразить відблиски.

Не всі в тон!

dizain-vannoy-6-kv-m-05

Мова йде про кольоровий затірки для швів між плитками. Буде виглядати оригінально і гармонійно наступний хід. Стіни викладаємо одним кольором (частіше світліше), наприклад, бежевим, а підлога - темним (наприклад, темно-коричневим), використовуємо кольорову затірку як декоративний елемент. Шви на стінах затираємо темно-коричневим кольором, а підлога, навпаки, бежевим. У підсумку отримуємо оригінальний контраст і гарне поєднання.

Не тільки плитка

в сільському стилі

Дійсно, якщо ви любите ретро фото, класичний або колоніальний стиль, тоді рішення: стінові панелі плюс шпалери стануть відмінним рішенням. Наприклад, від підлоги до середини стіни можна обробити декоративною штукатуркою одного кольору, розділити за допомогою панелей стіну на прямокутники, а другу частину стіни до стелі обробити шпалерами з орнаментом, можна в тон з нижньою частиною стіни. Єдиний момент в такому оформленні - матеріали і вентиляція. Потрібно підбирати виключно вологостійкі, тим більше для 6-ти кв. метрів, тому як погана вентиляція дуже скоро призведе до псування обробки.

Простіше простого

dizain-vannoy-6-kv-m-07

Дійсно, існує класична, проста укладання плитки. Головне тут - правильна пропорція. У такому дизайні темна плитка кладеться в нижній частині стіни, як правило, до половини або 2/3. Потім кладеться певний бордюр, який буде розмежовувати верх і низ, а після цього до стелі викладається плитка світлого кольору. Це рішення випробувано часом і людьми. Головна перевага такого способу обробки - візуальне збільшення приміщення. Тому для невеликого простору, в тих же 6 квадратів, таке укладання дуже вигідна.

Дерево для санвузла?

в інтер'єрі приватного будинку

Чомусь прийнято вважати, що санвузол - цитадель кераміки, та інших способів обробки просто не існує. Насправді, прекрасним і незвичайним рішенням стане використання ламінованих панелей. Вони можуть бути з дерева, МДФ або пластика з характерним малюнком. Єдиний момент. Якщо стіни викладені темними видами дерева, підлога повинна бути максимально світлим, щоб вигідно відтіняти обробку стін.

Шум моря

Оздоблення у стилі морських черепашок, зірок, хвиль, піску - це завжди виграшна партія для ванної. Єдине, що потрібно враховувати, - баланс. Потрібно не перестаратися з дрібними деталями, так як вони можуть зрадити приміщенню хаосності.