Плитка з квітами в інтер'єрі ванної кімнати

Ванна кімната, як відомо, - специфічне простір, що вимагає дотримання певних умов в обробці. Адже тут царює вода і перепади температур. Цього вже достатньо, щоб фільтрувати ті матеріали, які можна використовувати в якості оздоблювальних для ванної кімнати. Вони повинні витримувати найвищий рівень вологості, температур. При цьому потрібна висока міцність і легкість догляду. Також важливо, щоб підлогове покриття було неслизьким. Перераховані критерії є, мабуть, найважливішими характеристиками, але не менш важливим для багатьох є зовнішній вигляд. Адже в облаштуванні такого простору хочеться досягти гармонії, стилю. І тому зараз дуже часто на фото можна зустріти інтер'єри з застосуванням керамічної плитки з квітами. Розглянемо переваги і недоліки такого підходу.

plitka-s-cvetami_4

Вибираємо: плитка з водоростями або з квітами?

Для обробки ванної слід використовувати оздоблювальні матеріали, які будуть приємні оку. Занурюючись в теплу ванну з ароматною піною, хочеться бачити навколо затишні і теплі кольори, які б діяли заспокійливо. Якщо використовувати холодні кольори, вони можуть подіяти гнітюче. Тому зображення на плитці має бути не дуже велика і в теплих відтінках.

plitka-s-cvetami_5

У результаті зараз досить затребуваним рішенням є панно. Це - плитка з малюнком, який складається з декількох деталей з фрагментом зображення. І, звичайно, це необов'язково можуть бути водорості.

plitka-s-cvetami_10

Безумовно, багато традиційно схиляються до водної тематики в оформленні ванної кімнати, але більш нетрадиційним і оригінальним буде рішення використовувати плитку з квітами. Це можуть бути, наприклад, великі соняшники. Вони здатні піднімати настрій. Тому розслаблюючі процедури будуть проходити в приємній атмосфері.

plitka-s-cvetami_3

Такий підхід найчастіше реалізується над чашею ванни, а не на всій стіні. Тому навколо панно застосовується однотонна плитка. При цьому поділ цих поверхонь виконується за рахунок застосування бордюру - вузького керамічного виробу з орнаментом. У цьому випадку зображення повинно бути ненав'язливим.

plitka-s-cvetami_1

Йдемо від стандартів: плитка з дельфінами

Якщо плитка з квітами здається трохи не тим варіантом, можна використовувати «більш морську» тематику - зображення дельфінів. Це рішення можна вважати більш традиційним і поширеним. Тому подібних панно існує безліч. Є цілі серії. І щоб отримати оригінальний результат, можна не брати малюнок на всю стіну. Можна викласти плитку в двох-трьох різних місцях, при цьому використовувати різні за стилем зображення. Підсумок вийде більш привабливим.

plitka-s-cvetami_8

Між малюнками можуть бути зроблені вставки у вигляді плитки із зображенням певної тематики. Наприклад, на поверхні може бути зображена раковина або морська зірка. При цьому більш яскравих відчуттів може додати рельєфна плитка. До того ж більш елітні екземпляри припускають наявність вкраплень, наприклад, бурштину.

plitka-s-cvetami_11

Пасторальна тематика: плитка з метеликами

Якщо у ванній використовувати панно у вигляді квітів, то чому б не використовувати як доповнення плитку з метеликами? Поєднання може вийти приголомшливим. Важливо тільки гармонійно підібрати зображення, щоб вони злилися в єдиний ансамбль.

plitka-s-cvetami_6

Якщо дозволяють простори приміщення, можна зробити цілу «картинну» галерею, розмістивши її на стінах ванної кімнати. Це дозволить створити особливу атмосферу і піти від традиційних морських тим в оформленні цього інтер'єру.

plitka-s-cvetami_7

Виробники

І якщо із зображеннями на плитці все вже зрозуміло, то, як бути з виробником цих виробів, з якого спектра вибирати? Почнемо з того, що, якщо результат повинен бути якісним, то і матеріал слід використовувати брендовий. Це дозволить уникнути певних огріхів при виконанні і отримати відмінний результат. Тому плитку варто купувати перевірених виробників.

plitka-s-cvetami_2

А хто це? Звичайно, це компанії Італії, Іспанії. Ці країни є лідерами галузі. Саме тут виробляється якісний товар, найкращий у світі на сьогоднішній день. Тому ідеальність і точність форм, дизайнерських рішень гарантована. Безумовно, можна використовувати і компромісний варіант. Наприклад, польську плитку. Вона може бути майже такої ж якості, але коштувати буде набагато дешевше.

plitka-s-cvetami_9

Тому остаточний вибір за вами, виходячи з вимог, бажань і бюджету проекту.

Фото - хороший помічник у виборі

Якщо ви ще не визначилися, як можуть виглядати квіти на плитці у вашій ванній кімнаті, можна спробувати візуалізувати, переглядаючи фото тих варіантів приміщень, де застосовувалося подібне рішення. І хай не знайдеться ідентичною кімнати, цілком можливо, що це надихне вас до якихось правильним рішенням. А значить, інтер'єр буде гармонійним і стильним.

plitka-s-cvetami_12