Плитка для ванної кімнати в Леруа Мерлен

Для багатьох не буде секретом той факт, що більшість сучасних ванних кімнат ушляхетнюється керамічною плиткою. І це незважаючи на появу все нових матеріалів і технологій. Адже плитка має конкурентну практичність, декоративність і показник ціна-якість.

plitka-dlya-vannoy_11

Вимоги

Якщо говорити про плитку для ванної кімнати, до неї пред'являються свої вимоги, а саме:

  • стійкість до перепадів температур;
  • стійкість до негативного впливу хімічних речовин;
  • низьке вологопоглинання.
plitka-dlya-vannoy_13

По суті, це три найважливіших параметра, без урахування яких неможливо підібрати якісний матеріал для ванної.

Безумовно, важливо враховувати і такі нюанси:

  • стійкість до вицвітання;
  • стійкість до механічних пошкоджень.

Однак такі критерії є загальними для вибору плитки для будь-яких цілей, а не тільки для ванної.

plitka-dlya-vannoy_9

Вибір

Враховуючи всі параметри, доводиться робити вибір, причому слід ще брати до уваги розміри, колір і виробника. І тут варто зазначити, що плитка Леруа Мерлен повністю відповідає заявленим вимогам. Більше того, такі вироби гармонійно впишуться навіть в найвишуканіший інтер'єр.

plitka-dlya-vannoy_1 plitka-dlya-vannoy_2
  • Якщо потрібно побудувати класичний дизайн, тоді підійде плитка пастельних тонів. Такий підхід буде універсальним: інтер'єр буде завжди актуальним, при цьому не буде набридливим.
  • Вироби з імітацією каменю додадуть приміщенню більше розкоші і витонченості.
  • Сучасний стиль увазі використання яскравою контрастною плитки. Це дозволяє підкреслити світильники, дзеркала. А настрій від побаченого стає святковіше.
  • Якщо в пошані оригінальний підхід, тоді в каталозі Леруа Мерлен завжди можна знайти зразки нестандартних розмірів з фото. Наприклад, можна застосувати плитку розміром 30х60 см. Вона укладається або горизонтально, або вертикально. Може застосовуватися і діагональна схема.

plitka-dlya-vannoy_10

plitka-dlya-vannoy_3

Асортимент каталогу

Тут можна зручно підібрати до настінної і підлогову плитку завдяки поділу на колекції. Це дозволить створити гармонійний і стильний дизайн інтер'єру. При цьому підібрати актуальний варіант можна по будь-якій ціні. Адже в каталозі представлені різні категорії плитки, безліч найменувань. Є великий вибір бордюрів, скляної мозаїки і так далі.

plitka-dlya-vannoy_12

Кожна категорія і вироби мають свій опис, фото та іншу інформацію, яка дозволить спростити вибір. А щоб його зробити було ще легше, варто заздалегідь визначитися зі стилем і колірним рішенням. Тоді можна буде зосередитися на певних моделях, встановивши відповідний фільтр.

plitka-dlya-vannoy_6

Додаткові елементи

Не варто забувати, вибираючи плитку, і про додаткові матеріалах і аксесуарах, необхідних для її укладання. Наприклад, неможливо зробити якісно роботу, якщо не використовувати грунтовку. А з урахуванням підвищеної вологості, не завадить і гідроізоляція, для виконання якої в каталозі Леруа Мерлен можна знайти все необхідне.

plitka-dlya-vannoy_4 plitka-dlya-vannoy_8

Укладання плитки, як правило, не обходиться, наприклад, без затирання або спеціальних хрестиків. Затирка представлена ​​у двох видах: готова суміш і порошок для розмішування з водою. Також можуть знадобитися профілі для кутів або ревізійні люки для доступу до комунікацій. Все це дозволить зробити вигляд обробки найбільш приємним для споглядання.

plitka-dlya-vannoy_5

Хіба можна забути і про основне расходном матеріалі при укладанні плитки, про клей? Це може бути порошок або ж готова суміш. У першому випадку доведеться додавати воду і розмішувати склад, враховуючи пропорції, рекомендовані в інструкції. Кожен клей в Леруа Мерлен - це високий рівень надійності. Тому можна вважати, що створений інтер'єр прослужить довго.

plitka-dlya-vannoy_14

Леруа Мерлен - це зручно і сучасно

Ще недавно для покупки тієї ж плитки для ванної кімнати було просто необхідно їхати в магазин чи на ринок. Ні про які каталогах тоді й мови бути не могло. Але сьогодні ця комфортна можливість є. Тому нею варто користуватися. Адже в каталозі Леруа Мерлен є не тільки плитка для певних цілей, а й видаткові матеріали. При цьому зробити вибір дуже просто - функціонал на висоті. І це важливо, оскільки в такій справі не хочеться втрачати ні хвилини свого дорогоцінного часу.

plitka-dlya-vannoy_7