Вибираємо колір стелі у ванній кімнаті

Від кольору стелі, особливо в маленькій кімнаті, залежить дуже багато. Неправильне оформлення, десь темніший колір, і обов'язково пара хороших квадратних метрів візуально буде «з'їдена». Тому вибір кольору стелі повинен визначатися не тільки бажанням, а й експлуатаційними якостями.

чорний натяжна стеля темний глянцевий варіант глянсовий натяжна бежевий натяжна стеля в інтер'єрі ванної

Особливих обмежень у виборі матеріалів за колірною гамою не існує. Але правильний підбір - це запорука комфортного самопочуття в кімнаті.

Деякі кольори і поєднання

Про кардинально білому або чорному кольорі сказано дуже багато, тому розглянемо інші відтінки.

Блакитні кольори. Всі відтінки голубого, також і глибокий синій, і фіолетовий - досить гарні кольори. Однак з ними треба бути обачнішими. Якщо є бажання зробити темно-синій стелю, слід подбати про гарному світлі. Не повинно бути темних кутів, інакше все виглядатиме незатишно і замкнуто.

блакитний колір стелі

Малинові, червоні відтінки. Це більш агресивні кольори. Викрашівая стелю, скажімо, в яскраво-червоний, слід розуміти, що інші елементи повинні бути більш спокійними, для того щоб був тільки один акцент. Однак такі кольори чудово можна поєднувати, і у випадку з стелею, це буде оригінально і красиво.

варіант рожевого відтінку бордовий стелю фіолетовий натяжна

Жовті. Звичайно, у ванну краще використовувати теплі, пастельні, ніжні тони. Ванна кімната повинна розташовувати до релаксації, а не додавати напруги після важкого дня. А стеля в даному випадку відіграє велику роль. Тому як на нього найчастіше звертається уваги при прийнятті ванни. Яскраво-жовтий також можна використовувати як окремий акцент.

Змішування матеріалів і способів обробки

Дійсно, зараз це нормальна практика, коли змішується кілька способів обробки стелі. Непогано буде виглядати акуратний виступ з гіпсокартону, з яскравим вкрапленням полотна натяжної стелі. До того ж така стеля буде краще пропускати повітря.

Ще одним цікавим матеріалом для обробки стелі є спеціальні рідкі шпалери. Це декоративна штукатурка, яка дозволить стелі «дихати», в результаті про задусі і конденсаті можна буде забути. Тим більше, цей матеріал має величезну палітру кольору, і його можна підібрати під будь-який стиль ванної кімнати.

Якщо хочеться чогось більш нестандартного, можна використовувати алюмінієві рейки. Обробивши частина стелі таким чином, можна отримати цікаве рішення.

До речі, так можна зонувати частину, де знаходиться ванна або душова кабіна. Така стеля цілком може поєднуватися і з гіпсокартоном, і з ПВХ полотном. До того ж ці рейки мають безліч кольорів і ефектів. Наприклад, є рейки «під дерево», така стеля у ванній буде виглядати природно, але при цьому не буде проблем через підвищеної вологості, як у випадку зі стандартною деревиною.