Вибираємо дизайн стелі у ванну кімнату

Для створення стильної ванної кімнати в своїй квартирі, що виглядає не гірше, ніж представлені на фото в модних журналах, її дизайн повинен бути продуманий до дрібниць, кожна деталь повинна відповідати обраному стилю. Якщо обрано строгий стиль, то абсолютно недоречні будуть виглядати шторки, прикрашені численними оборочками.

варіант незвичайний дизайн стелі варіант dizain-potolka-v-vannuyu-04

Природно, що стеля приміщення не повинен вибиватися із загального стилю оформлення інтер'єру. Захоплені відгуки завжди викликають морські мотиви, часто обрані при створенні дизайн-проектів ванних кімнат.

Якщо в приміщенні в якості підлогового покриття використані наливні 3d підлоги, прикрашені плаваючими дельфінами, то натяжна стеля, за яким розташувалися корали, різнокольорові риби і морські зірки, дозволять відчути себе в самому центрі океанських просторів.

Натяжні стелі з надрукованими на них фото, завжди можна підібрати до будь-якого стилю, обраному для оформлення приміщення. Для любителів мінімалізму і стилю «хай-тек» чудово підійдуть багаторівневі конструкції з гіпсокартону, оброблені металевим смужками і оригінальними світильниками.

Важливість правильного підбору освітлення

При оформленні інтер'єру висвітленню завжди надається велике значення. Правильно обрані і встановлені в необхідних місцях світильники, підкреслять задуманий дизайн ванної, а невмілий їх підбір зможе зруйнувати весь по дрібницях збираний стиль її оформлення.

У сучасному дизайні приміщень активно використовують точкові світильники. Правильно підібрана їх комбінація дозволяє змінити візуальні розміри приміщення, приховати недоліки і підкреслити певний предмет в її оформленні. Ванна кімната, в інтер'єр якої включена установка поворотних світильників, завжди виграє і в оформленні, і у функціональності.

Придумуємо стелю

Оригінальний стелю можна створити за допомогою різних матеріалів. Часто на будівельних форумах люди, що не мають ніякого відношення до професії оформлювача, викладають фото власноруч створених інтер'єрів. Отримувані на них відгуки та запитання про способи виконання такого оригінального оформлення продовжують надходити через довгий час після публікації.

дворівнева стеля два рівні і підсвічування білі пластикові панелі з неоновим підсвічуванням по периметру

Однак які б матеріали не застосовувалися, першість у створенні проектів впевнено тримають натяжні стелі. З їх допомогою можна створити нескінченну світиться простір, оточене окремими світильниками в наступному стельовому ярусі.

Класичний варіант сніжно-білого безшовного стелі додасть досконалості в будь-який обраний дизайн ванної кімнати. Ще більш багатий вибір, для створення оригінального інтер'єру, дає різноманітність відтінків матеріалу, що застосовується для натяжних варіантів.

За допомогою кольору втілення різних художніх рішень оформлення приміщення ванної кімнати стає ще легше і різноманітніше.