Яким зробити підлогу у ванній дерев'яного будинку

При влаштуванні підлоги в цегляному будинку вибір покриття на підлогу не має обмежень. Перекриття в цегляному будинку розраховуються таким чином, що вони можуть витримати солідну навантаження, та й сама конструкція перекриття дає можливість застосування різних варіантів підлогових покриттів.

Коли необхідно облаштувати дерев'яний котедж, то матеріалом для підлогового покриття найчастіше теж служить дерево, так як для перекриттів в ньому зазвичай використовують балочний брус, і навантаження на нього обмежується. Причому для обробки такої будівлі найчастіше теж використовують деревину.

підлога у ванній дерев'яного будинку pol-v-vannoy-derevyannogo-doma-02 pol-v-vannoy-derevyannogo-doma-03 pol-v-vannoy-derevyannogo-doma-04 pol-v-vannoy-derevyannogo-doma-05 pol-v-vannoy-derevyannogo-doma-06

Тому розробка дизайну інтер'єру передбачає виконання підлогового покриття з дерева (дошка, паркет), або використовують сучасні матеріали, що імітують дерев'яну поверхню. Такими матеріалами можна прикрасити інтер'єр у будь-якому приміщенні. Робота ця нескладна і особливих труднощів не викликає.

Важливо знати

Для будинку, побудованого з дерева, проблема статі виникає, коли планується обробка приміщення, де буде знаходитися ванна. Хоча ванна кімната завжди має особливі вимоги до гідроізоляції, але якщо будівля дерев'яне, то до неї пред'являються більш жорсткі умови - воду з деревом поєднати складно.

Крім гідроізоляції поліпшеної якості, при виборі матеріалу, з якого буде виготовлений підлогу ванної кімнати, слід пам'ятати про можливу деформації балкових перекриттів. На практиці вибір матеріалів для виготовлення підлоги в приміщенні ванної кімнати не надто обмежений. Тут можливо застосувати практично будь-який з традиційних матеріалів, включаючи керамічну плитку.

Зрозуміло, що при цьому виникають складнощі, але вони цілком переборні. Головна складність полягає в тому, що для укладання плитки необхідно нерухоме підставу, тому без цементно-піщаної стяжки не обійтися. Від ваги стяжки зростає навантаження, що діє на перекриття, тому потрібна установка посилених балок і зменшення крокового відстані між ними.

Крім цього, ванна кімната вимагає більш низького рівня балочного перекриття, ніж в інших приміщеннях. Різниця повинна становити близько 100 мм. Ця різниця повністю компенсується при установці чорнової підлоги і всіх верств гідроізоляції. Товщина плитки теж перекриє цю різницю, до того ж в дерев'яному будинку слід передбачити, що рівень поверхні готової ванній повинен бути на 20 мм нижче інших кімнат.

Щоб ванна кімната не змогла стати джерелом небезпеки проникнення води інші приміщення будинку, в ній обов'язково передбачається установка трапа для швидкого зливу води.