Як вібрато раковину у ванну: модні Тенденції

Ванну кімнату доладно даже уявіті без наявності в ній умивальника, так це невід'ємна ее частина. Много Хто сьогодні бажають знати, як вібрато раковину у ванну, щоб вона булу естетичної та надійною, но при Авторитети недорогий. Ну, если з ціною ще більш Менш все ясно ті аспекти надійності и тім более естетики - й достатньо суб'єктивні Поняття.

А дати всьому різноманітності умівальніків та раковин об'єктивну оцінку ми постараємося в Нашій статті. як вібрато раковину у ванну

Класифікація раковин залежних від методу їх установки

якові раковину вібрато у ванну

Монтаж раковин может буті Виконання одним Із таких способів:

 • Раковина-консоль. Кріплення таких моделей до стіні здійснюється за помощью кронштейнів. Причем в стіні ховають як Водопровідні, так и каналізаційні труби.
  Крім того, раковини такого типу могут встановлюватіся в СПЕЦІАЛЬНІ тумби або утрімуватіся помощью консолей.
 • Раковина-тюльпан (П'єдестал, стовп). Такого типу умивальником встановлюються на ніжку, в Якій пріховують весь комплекс підводки.
  Безсумнівнім плюсом тут є ВІДСУТНІСТЬ необхідності в проведенні Додатковий будівельних робіт з метою пріховування труб в стіні. Подібні моделі часто застосовні у ванніх кімнатах невелікої площади. Ніжку раковини, что НЕ має задньої части, назівають полуп'едесталом.
 • Раковина вбудована. Забезпечує пріховування труб з можлівістю зберігання під нею деякої кількості промов.
  Стільниці під вбудовуються Раковини виготовляють з ДВП, МДФ, дерева, просоченням водовідштовхувальнім складом, або мармуру.
 • Раковина-тазик. Як правило, виконан у виде чаші, Кулі або куба, встановлюваного поверх рівної стільниці.

Если вас цікавить оригінальна раковина для ванної - як вібрато підходящій варіант до вашого інтер'єру, напевно зуміє підказати продавець.

Віді матеріалів для виготовлення раковин

Що стосується матеріалів, з якіх роблять раковини, то їх такоже й достатньо Чимаев Кількість. Опішемо з них найбільш Популярні види.

Найбільш затребуванімі є керамічні умивальником - фарфорові та фаянсові. Зовні відрізніті один материал від Іншого й достатньо складно, при Авторитети Порцеляновий раковина буде коштуваті примерно в два рази дорожча, хоча и якість такого вироби буде вищє.

Трівалій Віпа при високих температурах Робить фарфор дуже щільнім. Крім того, Такі раковини схільні з'явиться тріщін и шорсткостей, Які «збірають» бруд. Умивальник з порцеляні екологічно чисті и догляд за ними й достатньо простий.

Що стосується фаянсу, то ВІН має більшу в порівнянні з порцеляною порістістю, и з цієї причини его покрівають спеціальною скліті глазур'ю. Велика вага и відносна кріхкість є недолікамі як порцелянові, так и фаянсових раковин.

Альтернативними видами матеріалів для раковин є:

 • композітні матеріали;
 • мармур;
 • штучний камінь;
 • скло;
 • метал;
 • дерево.

Розглянемо Особливості раковин, виготовлення Із зазначену матеріалів

Раковини з композитних матеріалів зазвічай виготовляють з наповнювача (гранітного и кварцовий порошку) i акрилу, Який Виконує роль сполучного компонента. Смороду дуже Міцні, легко піддаються догляд, не боятися хімічніх та термічніх вплівів.

Скляні умивальником Важко назваті практичність, оскількі смороду потребують ретельного догляд и Дбайливий відношення в цілому, однак віглядають Такі моделі на рідкість ефектно.

Умивальник з мармуру віглядають й достатньо переконливо в інтер'єрі ванної кімнати, при Авторитети й достатньо важкий и Міцні. Мармур, як известно, й достатньо дорогий, а такоже требует Дбайливий поведение и постійного догляд, оскількі через порістості материал вбірає воду, а его пори накопічують бруд.

аксесуари для ванної як вібрато

Раковини з штучного каменю зовні мало чим відрізняються від виробів з натурального, при Авторитети коштують істотно нижчих. Їх складно подряпаті, проти легких Розбита. Поверхня раковин зі штучного каменю зазвічай НЕ має пір, Завдяк чому смороду легко чистячі.

Раковини з нержавіючої сталі одні з найбільш довговічніх. Смороду легко піддаються миттю, но вімагають акуратності, оскількі легко дряпаються, а не вітерті Краплі после миття Залишани на поверхні патьокі.

Найменша пошірені Раковини з дерева, оскількі мают дуже скроню ВАРТІСТЬ. Однако віглядають смороду в інтер'єрі ванної доволі незвичне. Спеціальна обробка Робить поверхню такого умивальника сходжу з пластиком. Звертатися з такими моделями слід з великою обережністю.

Рекомендації у віборі раковин

Тип и материал раковину - далеко не все, від чого слід відштовхуватіся при віборі відповідної моделі.

Дамо ще кілька рекомендацій на цею рахунок:

 • В одному стилі з обраної раковиною винна буті и Інша сантехніка для ванної: як вібрато Інші елементи сантехніки, можна дізнатіся в других наших статтей.
 • Вибір винен залежаться такоже від площади приміщення. Например, компактний кутовий або вбудовується умивальник підійде для дизайну невелікої ванної кімнати.
 • Обов'язковим елементом Раковини має буті отвір переливу, Пожалуйста убезпечити житло від потопу;
 • Вібіраючі змішувач, зверніть увагу на Кількість у ньом отворів. Так, Різні типи раковин володіють різнім набором отворів під установку того чи Іншого виду змішувача.

Заміслюючісь над тім, якові раковину вібрато у ванну, нужно, самперед, пам'ятати, что вона винна буті НЕ только Зручне и красивою, но и гармонійно впісуватіся в загальний інтер'єр кімнати.