Як вібрато і Встановити дверцята для ванної

Наша стаття є Оглядові, Аджея КОЖЕН з нас вкладає свій Зміст у Поняття Дверцята для ванної. Так от, дверцята можуть назіватіся як шторки для ванної, так і розсувні панелі, а такоже орні стулки екранах, встановлення під ванною.

Щоб вам стало зрозуміліше, про що йдеться, Дивіться нижчих і читайте далі! дверцята для ванної

Дверцята-шторки для ванної

дверцята для ванної

Якщо ві - любитель Прийняти ванну, але і без освіжаючого душу не можете уявіті своє життя, тоді ваш ідеальний варіант - це закріпіті на ванну душового шторку.

Дверцята-шторки - це дуже Зручний і Вкрай корисний аксесуар, Який впишеться в оздоблення будь-якої ванної кімнати, навіть Вкрай малогабарітної.

Переваги шторок для ванної:

 • Практичність - під час Прийняття душу вода не розбрізкуватіметься по всій підлозі ванної кімнати,
 • гігієнічність - Такі дверцята прекрасно міють і чістячі,
 • зручність - під час Прийняття банніх процедур ві зможете НЕ утрудняті Собі в рухах, боячися пролиту воду на підлогу,
 • естетічність - дверцята-шторки освіжають інтер'єр ванної кімнати, особливо якщо смород правильно підібрані по дизайну,
 • компактність - займають мінімум місця (особливо складні шторки),
 • простота Збірки - при бажанні дверцята на ванну ві зможете Встановити самостійно,
 • довговічність - на відміну від тканинних і клейончатіх шторок.

На сучасности Оголошення Сайти Вся дверцята для ванни представлені у Величезне асортименті, продаються моделі різніх форм, кольорів і Розмірів.

Залежних від матеріалу виготовлення, дверцята-шторки можуть буті зроблені:

 • зі скла,
 • з поліестерола.

Стулки зі скла мают товщина 4-8 мм. Дверцята з розжареного безпечного скла, природно, поза конкуренцією, смород прекрасно міють, більш якісні, довговічні, і Звичайно ж, дорогі, а дверцята з поліестерола - більш Популярні, так як Доступні за ціною будь-Якій сім'ї. Поліестерольніе шторки представлені на ринку в Прямокутній форматі, з боків стулок - білий Профіль.

При ПОКУПЦІ шторок для ванної кімнати потрібно враховуваті ширину ванни або розмір ніші в стіні, де ванна встановлен.

Шторки-дверцята для ванни бувають трьох тіпів:

 • орні,
 • розсувні,
 • доладні.

Залежних від форми Вашої ванни, шторки поділяються на:

 • односекційні і трісекційні - прізначені спеціально для Прямокутній ванн,
 • чотірьохсекційного - ідеальні для Кутового ванн,
 • дво-, п'яти- і семісекційні - чудово підійдуть для всіх типів ванн.

Розглянемо найбільш Популярні моделі шторок для ванної.

Двосекційні складні дверцята-стулки для ванної

Така шторка складається Всього навсього з двох основних частин, Які легко складаються і потім вся конструкція повертається до стіні. У Складення стані ця дверцята-шторка практично НЕ займає місця. У будівельних магазинах представлені моделі двосекційніх шторок шириною 1045 мм.

дверцята під ванну дверцята для ванни

Двосекційні полускладних дверцята-шторки

Такі шторки складаються з двох частин: Першої - нерухомости, другий - відкідній. Відкідна стулки легко складається всередину ванни. Дана модель буває двох тіпів - для лівого і правого варіанту. Зазвічай двосекційні полускладних дверцята виготовляють з безпечного скла. Допомогою двох власніків - короткого і Довгого шторки надійно кріпляться до стінкі ванної кімнати.

полускладних розсувних модель установчі розміри двосекційною дверцята

Трісекційні дверцята

Розсувні трьохелементні шторки для ванної: складаються з трьох рівніх за шириною частин: однією нерухомости і двох розсувних. Такі дверцята чудово підійдуть для ванн, встановлення в ніші, оскількі поворот стулок на 180 градусів легко дозволіті організуваті доступ до ванни як справа, так і зліва. Допомогою трьох елементів ваша ванна перетворилася на затишний душового куточок.

Зверніть увагу!

Ця модель прекрасно підійде для стандартних ванн - чавуна або акрилових.

легким рухом руки отрімуємо душового куточок Схематично вигляд трісекційніх дверцята

Трехстворчатая шторка для ванни

Модель з трьох елементів Повністю складного типу. Після Прийняття душу її легко І ШВИДКО знову повернути до стіні. Стандартні розміри подібної шторки під ванну - 1255 мм (ширина) i 1330 мм (висота). Прекрасно підійде для Прямокутній ванн.

Повністю складной конструкція установчі розміри

Чотірьохсекційного дверцята

Цей варіант - чудовий сімбіоз ванни і душового Куточки. Четірістворчаті дверцята-шторки Ідеально підійдуть для кутової ванни. Завдяк Їм, весь простір над ванною буде надійно закрита від сторонніх очей.

затишок і тепло під час Прийняття гігієнічних процедур вам забезпечені Схематично зображення чотірьохстулкове ширми

Пятіелементніе гармошки

З точки зору практічності та економії простору, дверцята для ванної у вигляді гармошки - найбільш ефективна. Зазвічай загальна ширина цієї моделі шторки - 1135 мм.

п'ять в одному - цікавий дизайн і практичність Схематично зображення

Великою популярністю у покупців корістуються дверцята-стулки для ванної фірм Ravak, Aquaform, Vagnerplast Selena, Huppe, Sokolglass, Radaway Treviso і т.д.

Варіанти вітражів шторок для ванної

Дверцята для ванни можуть буті віготовлені НЕ тільки з Прозоров скла або поліестерола. Якщо у вас суміщеній санвузол, то при віборі шторок є сенс звернути Рамус на моделі з непрозорімі стулки.

ефект непрозоре скло прозоре скло

Як бачите, душові дверцята-шторки допоможуть зробити ваш санвузол гранично Затишне і гігієнічнім пріміщенням - смород відмінно захістять від брізок води навколішні меблі і предмети. А роликові Механізми шторок гранично Прості і зручні в ЕКСПЛУАТАЦІЇ. Так що вибір за вами!

Екран під ванну з Дверцята

Тепер поговоримо про екран, але не про Блакитному і жидкокристаллическом, а про пластиковому, гіпсокартоном, дерев'яному і навіть Скляна. Екран для ванни закриває собою Водопровідні та каналізаційні труби, однак декоративне оформлення ванної кімнати - НЕ єдине його призначення.

Якщо при його проектуванні Передбачити орні або розсувні дверцята під ванну, то добру половину пляшечок і баночок з побутовою хімією можна буде розмістіті там.

Зверніть увагу!

Дверцята такоже позбавлять вас від трівалої і зовсім небажаним процедури Зняття Всього екранах в разі протікання труб.

Зручне, красиво і функціонально ванна-шафка

А якщо ві вірішілі піті далі, то Пропонуємо вашій увазі екран-шафа. За його Дверцята є СПЕЦІАЛЬНІ Поличка для Зручне зберігання господарських дрібниць: рукавічок, щіток, ганчірок та Іншого інвентарю.

Однак конструкція подібного плану обійдеться в рази дорожча звічайна екранах з Дверцята, і того Попит на подібну меблі трохи нижчих.