Вибираємо водонагрівач у ванну кімнату

Страждаєте від перебоїв з гарячим водопостачання? Набридли регулярні літні планові Відключення гарячої води? Всі це можна вірішіті, якщо Встановити водонагрівач. Альо для цього його потрібно правильно вібрато. Тім більше що існує Величезна безліч моделей, а такоже кілька тіпів агрегатів. Смород бувають великими, малими, від вітчізняніх та зарубіжніх віробніків. Одні моделі є економічнімі, Інші - більш дорогими. Тому розберемося, як зробити вибір.

Харчування

Для качана потрібно візначітіся З джерела живлення. Аджея деякі Використовують газ, а Інші - електрика. Другий варіант припускає віщє витрати на експлуатацію такого водонагрівача, особливо, якщо ним корістується більше двох осіб. Тому багато хто спочатку розглядають варіант використання газового водонагрівача. Це актуально, якщо на кухні встановлен газова плита, а такоже є система дімоходів. Аджея тоді витрати на нагрів води будуть й достаточно низька, навіть якщо водою корістується велика Кількість проживаючий.

Проточний або Накопичувальний

vodonagrevatel-v-vannuyu-03 vodonagrevatel-v-vannuyu-04

Ще один момент, Який потребує уваги, - Використання води. Аджея можна купити Накопичувальний або проточний Нагрівачі. Останній варіант НЕ вимагає годіні для нагріву води. При включенні крана і Пристрої вода Надходить Вже підігрітою, проходячи через систему трубок Всередині апарату.

Накопичувальний ж водонагрівач спочатку наповнюється водою, яка потім нагрівається. Для цього потрібен час. Однак перевага такого пристрою в тому, що в ньом Постійно зберігається підігріта вода в Певної обсязі. Альо звідсі і недолік - Використана всю підігріту воду, доведеться чекати, поки нагріється нова партія. Тому потрібно правильно підібрати ОБСЯГИ бака, ВРАХОВУЮЧИ добовий і разовий витрати води.

Форма покладів від розміру

vodonagrevatel-v-vannuyu-01 vodonagrevatel-v-vannuyu-02 vodonagrevatel-v-vannuyu-05 vodonagrevatel-v-vannuyu-06

Слід враховуваті при віборі і розміри кімнати, в Якій буде перебуваті агрегат. Аджея накопічувальні бойлери вімагають набагато більш простору, ніж проточні. Іноді для них може віділятіся навіть окреме приміщення. Смород можуть буті горизонтально або вертикально.

Перший варіант часто Використовують для оснащення під мийка. Проточні ж пристрою, ВРАХОВУЮЧИ Менші розміри, займають Небагато простору і вішаються часто на стіні.

Потужність

Що стосується газових колонок, то смород умовно діляться на 3 групи, з урахуванням потужності: скроню (близько 29 кВт), середньої (близько 22 кВт) i малої (близько 18 кВт). Якщо передбачається Частина І ровері в ОБСЯГИ використання гарячої води, тоді має сенс обзаводітіся більш потужної колонки. Бувають, до речі, електронний та пьезозажіганіе. Перший варіант більш комфортним, оскількі Пристрій включається самє, коли відкрівається вода. Іскру утворює або мінігенератор, або батарейки.

Електричний проточний водонагрівач перетворює холодну воду в гарячу моментально, тому вікорістовує багато електроенергії. Вісь чому Важлива вібрато правильні Потужність, віходячі з цілей його використання. Наприклад, для гарячих ванн потрібно апарат потужністю від 13 кВт, а для кухні вистача і менше 8 кВт.

Купуючі водонагрівач, потрібно звертати Рамус на його покриття. Емалеве і порцелянові коштує менше, корозійностійке. Альо емаль погано переносіті різку зміну температури. Довговічніше агрегати з нержавіючої сталі, а такоже з титанових напилення, але коштують смород дорожча.

Водонагрівач дуже Важлива вібрато, віходячі з теплоізоляції. Тому теплоізоляційній куля в Пристрої має буті максимально Товсте. Варто шкір дізнатіся перед покупкою, Який розмір і наскількі просто Здійснювати заміну магнієвого анода, Який захіщає бак зсередини від корозії. Чім ВІН більшій, ТІМ рідше його потрібно міняті.

Так чи інакше, Варто завжди цікавітіся при віборі у різніх продавців, тоді результат вас порадує економічністю і довговічністю, Не кажучи Вже про гарячу воду.