Ванна джакузі: розкіш, доступна кожному

Ванна з джакузі сьогодні - Це вже не просто предмет статусу і Показник розкоші. Насправді гідромасажна ванна є Дійсно дуже корисний і функціональнім прістроєм, ласка здатно Забезпечити вам Приємний відпочинок і розслаблюючі масажні процедури після Важка трудового дня.

Вісь чому ванну з джакузі можна сміліво рекомендуваті практично всім - аби габарити ванної кімнати дозволяли її Встановити. ванна джакузі

Джакузі: історія

Перша ванна джакузі в сучасности розумінні з'явилася ще в 1956 році, при авторитет як НЕ дивно - у Німеччині. Вся справа в тому, що незадовго до цього в Берлін переїхалі брати Кандідо і Рой Якуцці (з Годін їх прізвище трансформувалася в більш звичних нам «джакузі»).

Саме смород у своїх експеримент з установкою повітряних насосів в ванни та басейни Вперше представили на сайт Вся ванну з вмонтованою насосом. Перші моделі ванн джакузі були малоефектівні, прот брати не зупіняліся, і з Годін ЦІ Пристрої Набуль популярності в Німеччині, а потім - і по всій Європі.

У 1968 Рой джакузі отримав ліцензію на комерційне серійне виробництво таких ванн. З цього дня ванна з джакузі продовжує свою Переможне ходу ...

Пристрій джакузі

ванна джакузі

Сучасні гідромасажні ванни-джакузі Працюють за Наступний принципом:

 • Вода забірається з самої ванни
 • Потім вона Надходить у гідромасажну систему, де змішується з повітрям
 • Змішана з повітрям вода під лещата подається з форсунок гідромасажною системи в ванну, впливаючих на Занурення у воду Тіло людини
ванна з джакузі

Якщо метою вашого ремонту є ванна кімната з джакузі, то до вибор самого пристрою потрібно підійті дуже відповідально. І головне, на що потрібно звертати Рамус - це сама система гідромасажу, Аджея самє вона і Забезпечує «чарівний» ефект джакузі.

На ефективність гідромасажу в Першу Черга вплівають:

 • Конфігурація форсунок
 • Кількість форсунок
 • Розташування гідромасажніх елементів в самій ванні

Якщо розміри ванни джакузі невелікі і форсунок для гідромасажу в ній Небагато, то краще підбіраті їх конфігурацію таким чином, щоб смород булі спрямовані на найбільш «проблемні» ділянки тіла, Які найбільш спрійнятліві до масажу: на шию, стопи, поперек.

Зверніть увагу!

Для ванни з невелика кількістю форсунок дуже Важлива Є можливість регулювання їх напрямки.

Так що намагайтеся вібіраті самє моделі, в якіх струменить форсунок можна надсилати за власним Бажанов.

Управління гідромасажною ванною такоже відбувається по-різному. Прості моделі ванн-джакузі Працюють тільки в одному режімі, тому і задовольнятіся можна буде тільки одним видом масажу.

Більш «просунуті» і більш складні системи гідромасажу забезпечують пульсаційній і сінусоїдальній масаж, а такоже можуть включати підсвічування з різніх квітів і модулі для ароматерапії - все це спріяє Посилення розслабляючого ЕФЕКТ.

Матеріал для ванни-джакузі

Якщо ві вібіраєте ванни джакузі - розміри і матеріал, з якого Виготовлена ​​ванна, мают дуже велике значення має має. Про розміри і форму джакузі ми поговоримо нижчих, а зараз Спробуємо розібратіся - які ж матеріали з представлених на ринку є краще?

У більшості віпадків для виробництва ванн-джакузі застосовують матеріали акрілової групи:

 • Акрил
 • Метакрил
 • Куаріл

Властивості ціх матеріалів ї достаточно Схожі: і акрил, і метакрил мают пріємну на дотик НЕ дуже Слизько поверхню, володіють скроню теплоізоляційнімі характеристиками, й достаточно стійкі до НАВАНТАЖЕННЯ.

ванна з джакузі

При віборі джакузі дуже Важлива підібраті якісний екземпляр.

Для цього потрібно стежіті, щоб:

 • структура матеріалу, з якого Виготовлена ​​ванна, булу однорідною
 • колір БУВ однаково по всій поверхні ванни, без жовтих і темних плям
 • товщина ванної (особливо Важлива це для ванн неправільної форми, до якіх відносяться в Першу Черга ванни джакузі кутові) винна буті не менше 5-7 мм

В принципі, крім акрилових ванн джакузі на Сучасне Сайти Вся можна знайти і сталеві, і чавунні моделі, однак Властивості ціх матеріалів, і в Першу Черга - висока теплопровідність - не дають можливості розглядаті їх як повноцінну альтернативу акрилових ванн.

Форма і розмір джакузі

Отже, з матеріалом ми визначили. Залиша підібраті форму і конфігурацію ванни-джакузі. Для більшості наших квартир, ванні кімнати в якіх НЕ можуть похвалити великою площею, підходять джакузі - кутові ванни.

Така ванна, по-перше, поміщається в ванну кімнату навіть у панельному будинку, а по-друге - ще й візуально збільшує вільний простір. Для тих же, кому кутова модель джакузі НЕ Підходить, сучасний сантехнічній ринок пропонує Широке розмаїття Прямокутній моделей - при авторитет Особливості конфігурації у різніх фірм можуть буті самими різнімі.

ванни кутові джакузі

Особливе місце в дізайнерській лінійці джакузі займають круглі ванни. Найкраще джакузі круглої форми буде віглядаті в центрі ванної кімнати, однак при авторитет потрібно пам'ятати, що площа ванної винна буті ї достаточно істотною.

Останнє по порядку, але нема за значенням при віборі джакузі - це розмір ванни.

Відні залежності від обраної вами форми джакузі, пам'ятайте:

 • Ідеальна Глибина ванни для гідромасажу - 42-43 сантиметри і глибшому
 • Відповідна довжина - не менше 150-170 см.

Тільки Такі розміри ванни-джакузі дадуть вам можлівість Зручне в ній розташуватіся (лежачий або напівлежачі), а Аджея тільки в такому положенні можна оцініті всі Переваги гідромасажу.

ванна кімната з джакузі

Ванни меншого розміру дозволяють розмістітіся в них тільки сідячі, тому купуваті їх можна тільки в тому випадка, якщо повноцінна «лежачі» ванна не Підходить за габаритами до Вашої ванній кімнаті.

Як бачите, вибір ванною-джакузі НЕ вимагає від вас наявності спеціальніх знань і докладання якіх зусіль. Однак, якщо ві хочете, щоб ваша ванн-джакузі дарувала вам Довгі години відпочинку і розслабляючого масажу, краще дуже відповідально підійті до цього Завдання.

При авторитет уваги заслуговують Самі Різні ванни - кутові джакузі, круглі, овальні і традіційні прямокутні гідромасажні ванни однаково добрі справляються зі своїми прямими Завдання.