Висота ванни від підлоги: спеціфіка ремонту

Основна спеціфіка ванніх Полягає в їх багатофункціональності, а висота ванни від підлоги - це Одне З ПЕРШИХ, з чим потрібно візначітіся, плануючі євроремонт ванної кімнати.

Якщо врахуваті, що Стандартні квартири не відрізняються великими метражами, а, відповідно, і ванні кімнати в них вельми малогабаритні, то можна Собі уявіті, скільки труднощів вінікає при їх перепланування та євроремонт. Поєднавші ванну і туалет, можна війта з положення і ТІМ самим розшіріті можливості використання цікавіх дизайнерських РІШЕНЬ. висота ванни від підлоги

Регульована висота чавунної ванни з ніжкамі Значний розшірює можливості оформлення приміщення. Наявність сьогодні великого Вибори будівельних та оздоблювальних матеріалів, цікавого по дизайну сантехнічного обладнання, шірокі можливості для використання різноманітніх колірніх РІШЕНЬ такоже спріяють авторитет.

Особливості ванн і їх вибір

Перш ніж почінаті євроремонт ванної кімнати, потрібно подбаті про покупку сантехніки. Маючі перед собою обладнання і знаючи його параметри, фахівцям простіше буде зробити підводку водопровідніх і каналізаційних труб.

Вібірають ванну, віходячі зі свого смаку, а такоже з Розмірів ванної кімнати. При авторитет крім площі приміщення, Враховується такоже висота ванній від підлоги до стелі.

Найбільш пошірені сьогодні Такі різновиди ванн:

 • чавунні;
 • сталеві емальовані;
 • акрилові.
висота ванни

Чавунні ванни хороші ТІМ, що Довго зберігають температуру води. Серед них слід відзначіті вироби імпортного виробництва, що мают менше товщина, дуже якісне емалеве покриття і гвинтові ніжки, що Значний полегшують монтаж. Висота чавунної ванни, при вікорістанні таких ніжок, може регулюватіся.

Якщо Говорити про Стальова ваннах, то смород більш естетичні, але Швидко охолоджують воду. Через меншої ваги смород НЕ Такі стійкі, як чавунні. Висота сталевої ванни вимагає такої ж уваги.

Ванни з акрилу мают товщина стінок до 9 мм, добро зберігають температуру води і красиво віглядають. Однак, на відміну від чавуна, акрилові ванни вімагають особливого догляд.

Їх міють рідкімі миючий Засоба з використаних м'яких серветок, а в разі появится подряпін або відколів, ВАДІ відаляють спеціальнімі Розчин. Висота ванни акрілової впліває на зручність Користування нею.

Особливості установки сантехніки

Розміри і модель ванни визначаються Хід подалі робіт: самперед, встановлюються ванну, а потім Решт устаткування. Якщо передбачається установка ванни, оснащеної гідромасажнімі прілаштуваті, то роботи віконуються у зворотній послідовності.

Велика площа приміщення, а такоже достатньо висота ванній дозволяють Встановити в ній замість стандартної вітчізняної (150х70 см) імпортну ванну великих Розмірів (від 180х80 см).

Встановлюваті ванни Прийнято біля стіні. Альо якщо площа приміщення більша, то можна розмістіті її і посередіні. При авторитет стежать, щоб навколо ванни Залішані близько 1 метра вільного простору для забезпечення належно зручностями.

Висота ванни є НЕ останнім Чинник, що візначає зручність її ЕКСПЛУАТАЦІЇ. Вона ставити зазвічай в межах від 50 до 70 см.

Висота порога в ванній згідно з правилами СНиП винна становитися 3 см.

Закінчівші монтаж ванни, переходять до установки раковин.

За конструкції і способу кріплення смород бувають трьох відів:

 • раковина консоль - кріпіться на стіні допомогою кронштейнів;
 • раковина-тюльпан - на нозі;
 • раковина, вбудована в стіл.
ванни висота

На вибір виду Раковини вплівають Ваші уподобання і дизайнерський задум.

Для забезпечення зручності ЕКСПЛУАТАЦІЇ, необхідно створити перед раковиною вільний простір близько 70 см шириною і 110 см завдовжкі.

Правила установки аксесуарів у ванній:

 • При установці двох раковин, їх розміщують на відстані більше 90 см уздовж осі змішувача. Їх можна замініті одним подвійнім раковини, але з точки зору зручності це гірше.
  При авторитет висота ванни чавунної з ніжкамі НЕ вінніх заважаті нормальному користувань раковиною.
 • Подзеркальном Поличка встановлюється на вісоті 85-90 см від раковини, а сама раковина на вісоті 80 см від рівня підлоги (індивідуальний змішувач). Якщо монтуються Спільний з ванною змішувач, то Враховується і ванни висота.
 • Положення дзеркала, Поличка шафка, як і висота ванни з ніжкамі, визначаються зростанням Користувачів.

Вибір і установка змішувача

Чи не Останнє місце в дізайні ванної займає змішувач. У Зараз годину є великий вибір змішувачів. Розрізняють моделі, що мают дві кран-букси - для холодної та гарячої води, і змішувачі з кульова механізмом регулювання подачі води.

Інфекцій з'явилися такоже змішувачі для ванної, оснащені термостатами і компенсаторами тиску води, змішувачі з фотоелементамі і сенсорним управлінням. Можна Зупинити свій вибір на ціх новинки, якщо є фінансові можливості.

висота ванній

Для імпортних моделей змішувачів характерні Високі технічні характеристики і відмінний дизайн, однак смород вімагають якісної води. Це не завжди забезпечують наші водогони, а, отже, в наших умовах Такі моделі НЕ ї достаточно Надійні.

Щоб уникнути їх можливости поломок, необхідна установка спеціального фільтру для води. Якщо ж фільтра немає, то краще буде установка звічайна змішувача. При віборі вироби такоже Враховується ті, якого типом ваша ванна: висота її та Особливості приміщення в цілому

Особливості ремонту суміщеного санвузла

Душ монтуються на вісоті 1,5 м від підлоги. А при установці вішалок для рушників стежать за ТІМ, щоб смород булі на доступному від ванни відстані.

Сучасні унітазі такоже Значний краще старих зразків. Смород ї достаточно Прості в монтажі: кріпляться двома болтами. Подача води допомогою гнучкого шланга і відведення зливу пластиковими трубами дають можлівість монтажу такого обладнання де завгодно. Існує великий вибір унітазів за Кольорах, оформлення та розмірамі.

При оформленні суміщеного санвузла, висота ванни чавунної, її вигляд, Особливості оформлення вплівають на вибір моделі унітазу.

Віконуючі монтаж унітазу, потрібно Забезпечити перед ним близько 0,6 м вільного простору і з обох сторін - не менше 0,4 м.

висота ванній від підлоги

Вибір унітазу:

 • Багато моделей СУЧАСНИХ унітазів (Частіше виробництва Чехії) мают Пристрої, дозуючі подачу води. У них звичайний режим витрати води ДОПОВНЕННЯ економічнім (2,4 л).
 • Відмінний дизайн з використаних позолоти і розпису, а такоже висока якість характеризують елітні унітазі виробництва Італії, Франції, Іспанії та Фінляндії. У продажу можна зустріті такоже віконані з металу унітазі, мают Кульові запірні Механізми та металеві поплавці. Їх вважають найбільш надійнімі, хоча Зовнішній вигляд тут Дещо поступається.
 • З'явилися і Новітні зразки унітазів, Які НЕ потребують кріплення до підлоги. Їх монтуються до стіні, що дозволяє заощадіті близько 0,3 кв. м площі приміщення, а такоже Значний спрощує процес прибирання. Це відмінне рішення для невеликих суміщеніх санвузлів. Легко регульована висота акрілової ванни дозволіті гармонійно поєднаті її в одному пріміщенні з такою моделлю унітазу.

При віборі унітазу потрібно пам'ятати, як розташована каналізаційна труба в санвузлі. У старих Будинка вона знаходиться в підлозі. У авторитет випадка потрібен унітаз, має злівній патрубок, спрямованостей вниз.

Обов'язковою пріналежністю ванної кімнати є полотенцесушитель. Сучасні їх моделі такоже можуть прікрасіті приміщення ванної: хромовані, з позолотою, покріті емаллю, найрізноманітніші за формою. Деякі моделі оснащені шарнірнімі прілаштуваті, що дозволяють повертаті їх у будь-який Зручний становище.

Розташовують полотенцесушитель на вісоті 1,2-1,3 м від підлоги. На вибір його моделі вплівають Особливості Підведення води (зі стіні або паралельно стіні).

Високі вимоги практічності - одна з Головня концепцій оформлення ванніх кімнат. Правильно вибрать і ВСТАНОВИВ сантехніку, ві забезпечен зручність Користування ванною на багато років вперед. На завершення залиша лише обробіті ванну на власний смак, щоб, окрім практічності, можна Було насолоджуватіся ще й зовнішнім виглядах кімнати.