Кругла ванна в інтер'єрі

Коло - це одна з найбільш нейтральних і позитивних геометричних фігур. Вона не має гострих кутів, а значить, буде відмінно впливати на загальний емоційний стан. Чи можливий коло в тому місці, де ми звикли бачити дещо інші стандарти, наприклад, у ванній кімнаті?

kruglaya-vanna_1

Зараз немає нічого неможливого, а значить, кругла ванна в інтер'єрі не тільки може бути. Існує безліч фото концептів, та й реальних житлових прикладів облаштування цієї кімнати нестандартними предметами.

Перевага форм

Кругла ванна - це естетично красиво, а головне, приємно для використання. У просторій кімнаті вона вигідно займе своє коронне місце і привнесе в загальний інтер'єр гармонію і красу. На відміну від квадратних форм, які також зараз не рідкість, коло набагато м'якше, затишніше.

kruglaya-vanna_2

Матеріали

Круглий резервуар, як і будь-який інший, може бути виконаний з різних матеріалів. У цьому випадку не завжди ціна залежить від нього, швидше від якості виконання, адже нестандартна форма також візьме свою оплату.

kruglaya-vanna_8

Подивимося на основні матеріали круглої ванни, і які у них є переваги.

Мармурова крихта

Така ванна, по-перше, буде дуже щільною, завдяки цьому вода не охолоне занадто швидко, а по-друге, чудовий на дотик матеріал дозволить насолодитися прекрасними релаксуючим процедурами.

Скло

Нестандартним формам - нестандартне виконання! Кругла скляна ванна говорить якраз про це. В інтер'єрі цей предмет буде виглядати розкішно. Він може бути, як кришталево прозорим, так і матовим. У будь-якому випадку, тут два очевидних плюса: відмінне утримування тепла за рахунок матеріалу і зручність процедури за рахунок форми сантехніки. А як чудово виглядають такі купелі на фото в гармонійному дизайні.

kruglaya-vanna_3

Чавун

Лита ванна з чавуну, та ще й круглої форми з великими габаритами - важка штука, причому в самому прямому сенсі. Зате її звукоізоляція буде по вищому розряду. У цю ванну захочеться повернутися, зануритися ще раз, полежати в повній тиші, роздумуючи над майбутніми або пройшли справами.

kruglaya-vanna_4

Сталь

Незважаючи на деякі недоліки матеріалу, виробники, які відступили від стандартів форм, також відступили і від технології. Тому кругла ванна зі сталі стала щільніше, міцніше, довговічніше і ізольовано. У підсумку, бачачи назва матеріалу на круглій ванні, не варто відразу відмовлятися від розгляду такого варіанту, зрештою він може стати нітрохи не гірше більш дорогих аналогів.

Акрил

Це самий зручний матеріал для відливання. Найчастіше такі круглі ванни можна зустріти вже з механізмом гідромасажу. Хоча є й просто круглі купелі, які володіють всіма перевагами цього матеріалу. В фото прикладах можна знайти джакузі різноманітних модифікацій.

kruglaya-vanna_6

Стиль ванної

Любою. Саме любой! Кругла ванна відмінно доповнить класику, чудово вінчає бароко і чудово розрядить хай-тек. Якщо важко визначитися з напрямком в оформленні інтер'єру, можна якраз йти від круглої ванни, у підсумку далі фантазія зробить свою справу.

kruglaya-vanna_7

І все-таки вона кругла ...

Кругла ванна в інтер'єрі створить оригінальне сприйняття простору, а при правильному освітленні ще й збільшить його. Вона вигідно підкреслить і виділить інші форми. Варто відзначити, що ціна даної продукції не низька, проте після установки і побаченого результату вже буде не до цього.

kruglaya-vanna_5

Також варто пам'ятати, що не завжди саме кругла ванна, та ще за індивідуальним розміром, може бути у вільному продажу. Але її завжди можна замовити у виробника. Для цього необхідно вибрати матеріал, визначитися з колірною гамою і необхідними розмірами, після чого звернутися до фахівця, який допоможе правильно сконструювати майбутній аксесуар. Вартість індивідуального замовлення такої речі буде не сильно відрізнятися від виставлених на продаж аналогів.