Стиль Бароко у ванній кімнаті? Не проблема!

Кожен з нас має свої смаки і погляди, причому це стосується абсолютно всього, як стилю в одязі, інтер'єрі, так і гастрономічних пристрастей. Ось чому дизайн є настільки великим напрямком, що розділений на групи, відповідно до основними завданнями.

Кожен стиль, який використовується при обробці кімнати, має свої характеристики та визначення. Одним з найбільш пишних, але в теж час абсолютно симетричних стилів є бароко.

Коротко про бароко

Цей стиль народився ще в середні віки, як розбавлення класики того часу. Бароко характеризується наявністю театральних елементів, показною розкішшю. На фото інтер'єру в стилі бароко добре видно присутність елементів з бронзи, імітацію золота, оксамиту, мармуру.

Ванна кімната з таким дизайном завжди буде контрастувати на фоні сучасного інтер'єру. Для такої кімнати характерна наявність чавунної ванни овальної форми на гнутих ніжках, наприклад. Стіни можуть бути оброблені матеріалом, що імітує оксамит, допускається присутність в такій ванні, наприклад, шкіряного пуфика. Шторки в такій ванні можуть бути також з імітацією середньовічних важких гардин, які обрамлені бахромою.

оригінальне оформлення ванній бароко в приватному будинку ванна в стилі бароко сіро-білий інтер'єр

Якщо ванна суміщена з туалетом, значить, головним атрибутом цієї кімнати повинен стати унітаз у вигляді трону, який буде оформлений деревом або мармуром.

Ще трохи про стінах

Варто ще трішки поговорити про стінах ванної бароко. Для даного стилю характерні колони в поєднанні з фресками і нішами, закритими важким оксамитом. Що стосується мармуру, то в разі якщо їм обробляють стіни, він, як правило, повинен бути білих або кремових, золотистих відтінків. А плити повинні бути великими, масивними.

Вартість стилю

Навіть незважаючи на таку королівську розкіш, багато елементів можна підібрати за прийнятними цінами. А саме - хорошу імітацію того чи іншого матеріалу. Щоб перетворити ванну таким чином, достатньо для себе намалювати, якими будуть головні елементи.

vannaya-komnata-barokko-05 чорний дизайн інтер'єру vannaya-komnata-barokko-07 екстравагантна люстра

Зараз на будівельних ринках і в будівельних магазинах просто неймовірна безліч різного роду доповнень і частин декору. Це можуть бути гіпсові колони, які, до речі, легкі і займають мало часу в монтажі. Самоклейка плівка із зображенням картини художників епохи ренесансу. Штучний камінь, який вигідно підкреслить багате оздоблення стін. Керамічна плитка «під мармур», за вартістю буде мало чим відрізнятися від звичайної плитки, а по виду буде зовсім мало відмінностей зі справжнім мармуром. До того ж її монтаж буде набагато простіше через легкість матеріалу.

До цього інтер'єру добре підійдуть круглі умивальники у вигляді чаші і латунні змішувачі. Вони вигідно підкреслять оздоблення кімнати і будуть зручні в експлуатації.

Також хорошим елементом, що підкреслює загальний вигляд ванної, стануть світильники, наприклад, у вигляді канделябрів з «вічними» свічками. Таке оформлення доповнить дух зародження стилю і вигідно підкреслить його особливості.

vannaya-komnata-barokko-10 бароко в чорно-білих тонах бароко в

Однак обробка кімнати таким чином передбачає кілька важливих моментів, які повинні бути враховані ще в проекті ремонту:

  1. Симетрія. Даний вид декору - це чітка симетрія у всьому. Тут не підуть половинчасті мотиви. Ванна кімната повинна бути оформлена з дотриманням цього правила, тому як наявність симетрії було фундаментальним для бароко.
  2. Все в міру. З золотом, оксамитом, мармуром, перлами і фресками дуже легко переборщити. Адже ванна, оброблена таким чином, також повинна бути гармонійною і органічною. Кожен елемент повинен бути на своєму місці. Щоб не заплутатися і зробити дійсно красивою кімнату, можна трохи змішати витриманою класики, наприклад, в самому сантехническом обладнанні із загальною розкішшю.