Унітаз з функцією Антисплеск

Сьогодні придумано і широко використовується безліч технічних можливостей для облаштування простору для життя. Наприклад, на кухні використовується посудомийна машина, у всій квартирі - кондиціонери, в туалеті - функціональні унітази. Про останні, до речі, і піде мова.

unitaz-antivsplesk_8

У сучасних магазинах сантехніки можна зустріти досить особливі моделі, оснащені функцією Антисплеск. Звичайно, в такому формуванні криється більше бажання привернути увагу покупців. Але що ж насправді ховається за подібною термінологією?

unitaz-antivsplesk_9

Характеристики та принцип дії

Подібна технологія була впроваджена зовсім недавно, тому унітази з функцією Антисплеск на прилавках можна назвати новинкою. Раніше подібні завдання вирішувалися трохи інакше. Замість розробки в чашу унітазу встановлювали спеціальну поличку, яка виконувала захисну функцію. Однак такі вироби мали деякі недоліки. Унітаз ж з системою Антисплеск являє собою санфаянсовимі виріб, вироблене за новою технологією. Подібне рішення дає можливість мінімізувати утворення бризок при користуванні унітазом.

unitaz-antivsplesk_10

У чаші є поличка-виступ, яка служить для протидії сплеску води, що знаходиться внизу унітазу постійно. При цьому такий пристрій затримує неприємний запах з каналізації.

unitaz-antivsplesk_3

Не потрібно забувати, що подібні вироби витрачають більше води, щоб забезпечити ефективний змив. При цьому використовувати йоржик все одно доведеться. Варто відзначити, що на поверхні буде накопичуватися вода, яка з часом утворює наліт. Безумовно, подібні незручності можуть бути легко видалені використанням спеціальних ефективних засобів очищення. Вони не тільки видалять будь наліт, але і продезинфікують.

unitaz-antivsplesk_4

Використання

Якщо обрано унітаз з функцією Антисплеск, тоді варто звернути увагу на інші характеристики. Припустимо, потрібно узгодити габарити виробу з виділеним для нього місцем у приміщенні. Якщо кімната невелика, можна поставити підлоговий або підвісний варіант.

unitaz-antivsplesk_5

Якщо площа більше простора, тоді слід звернути увагу на труби каналізації. Адже, незважаючи на те, що їх положення можна змінити, все ж варто підібрати модель під поточні умови. А інакше буде потрібно витратити досить багато часу і коштів, щоб зробити зміни. Це підтверджують численні відгуки.

unitaz-antivsplesk_6

Раніше труби каналізації велися паралельно стінам, а потім виводилися під кутом сорок п'ять градусів. На сьогоднішній день такий унітаз знайти непросто. Якщо ж вихід зробити вертикальним, унітаз можна встановити поруч зі стіною. Проблем не буде і з горизонтальним виходом труби.

unitaz-antivsplesk_7

Враховуючи зростаючий попит на унітаз з функцією Антисплеск, сьогодні ринок пропонує досить широкий асортимент. У результаті багатьом виробникам вдається виготовляти моделі різної цінової категорії. Тому кожен може для себе підібрати оптимальний варіант.

Додаткові можливості

Крім зазначеної функції Антисплеск, багато моделей обладнані та іншими можливостями:

  • протівогрязевое покриття емалі;
  • комфортний механізм зливу;
  • біде;
  • мікроліфт;
  • підігрів сидіння.
unitaz-antivsplesk_1

Тому такі вироби дуже зручно використовувати і дітям, і людям з обмеженими можливостями, і тим, хто доглядає за людьми похилого віку.

unitaz-antivsplesk_2

Антисплеск - зручно і функціонально

Завдяки наявності додаткових можливостей в конструкції сучасних моделей унітазів, таких як, наприклад, функція Антисплеск, звичні процедури стають простіше і приємніше. Тому варто ознайомитися з фото існуючих моделей, щоб вибрати найбільш привабливу для себе та членів своєї сім'ї.