Облаштовуємо інтер'єр ванної 7 кв. м.

Ванна кімната в 7 «квадратів» за стандартними мірками - пристойна площа, яка дозволить добре облаштувати без особливих утисків щодо сантехніки та меблів. Давайте поглянемо на зручний і практичний дизайн ванної 7 кв. м. Визначимося з тим, яким чином зробити її цікавою, приємною і затишною. Адже рішень, які передбачає планування ванній 7 кв. м., дуже багато.

interer-vannoj-7-kv_15

Сучасні технології

Завдяки інноваціям ванна 7 кв.м. може стати абсолютно зручною і красивою, причому без особливих обмежень. Сьогодні існує величезний вибір інсталяцій для ванних кімнат.

interer-vannoj-7-kv_3

Це може бути ергономічні меблі, резервуари різних розмірів та дизайну, душові кабіни, умивальники, світлове оформлення і багато іншого.

interer-vannoj-7-kv_14

Оздоблення

Ремонт ванної кімнати, у разі достатнього простору, може бути з використанням найрізноманітніших матеріалів. Для початку давайте подивимося, чим можна скористатися, щоб ванна кімната 7 кв. м. була оброблена зі смаком:

  1. Плитка. Класичний варіант - кахельна плитка для стін, керамограніт для підлоги - ідеальне рішення. Причому у випадку з такою квадратурою, у ванній можна дозволити колони і різні декоративні елементи.
  2. Панелі. Економ-варіант, який дозволить оформити ванну на час, акуратно і, в принципі, враховуючи асортимент різних панелей, стильно. У кімнаті достатньо місця для каркаса і панелей. Вони можуть бути, як з ПВХ, так і МДФ, але при цьому МДФ має бути ламінований. Тобто мати спеціальне покриття, яке дозволить встановлювати панелі в місцях з підвищеною вологістю. При цьому обробка панелями коштує набагато дешевше в порівнянні з керамічною плиткою.
  3. Вагонка. Наприклад, якщо хочеться перетворити ванну кімнату в «російську лазню», можна скористатися дерев'яною вагонкою листяних і фруктових порід дерева. Така ванна може бути дуже затишною, а натуральний матеріал буде приємний.

interer-vannoj-7-kv_13

Креатив

Стандартні методи відомі всім, до них вдаються найчастіше. Але ж ванна в 7 метрів може бути справжнім місцем відпочинку! Наприклад, її можна перетворити в хаммам. Точніше, не в саму турецьку лазню, а зробити цікаве рішення для купання.

interer-vannoj-7-kv_2

Однак важливо врахувати, що це далеко не економний варіант, потребують не тільки хороших вкладень, а й продуманості.

interer-vannoj-7-kv_11

У першу чергу, такий креатив вимагає інженерного рішення, а саме: важливо зробити якісну гідроізоляцію. Тим більше, що далеко не в кожному будинку є технічна можливість для цього. Але якщо квартира знаходиться на першому поверсі або це приватний будинок, при правильному підході особливих перешкод не виникне.

interer-vannoj-7-kv_4

У цьому випадку можна обійтися без стандартної ванни, душової кабіни, одним словом, не обмежувати простір навіть під час прийому водних процедур. З боків і в центрі можна зробити виступи для сидіння. Однак їх також треба буде продумувати. І, природно, побутову техніку, по типу пральної машинки, в таке простір не встановити.

interer-vannoj-7-kv_12

Виходить, кахельною плиткою, після соотвествующей гідроізоляції, викладається весь простір, робиться в підлозі слив, через який вода потрапить в каналізаційну трубу. Якщо все продумати перед тим, як починати робити, можна отримати чудову ванну. Навіть окремо, при необхідності, зробити місце для резервуара.

interer-vannoj-7-kv_5

Таким чином можна зробити в одній ванній кімнаті міні-салон з різними процедурами для підтримки краси.

interer-vannoj-7-kv_6

Скляні рішення

Ще один креатив в просторій ванній - скляний резервуар. Це оригінально, вишукано і красиво. Місце дозволяє встановити його посередині, що подарує унікальне враження. Дизайн такої кімнати може бути найрізноманітнішим: від мінімалізму до хай-тека. При цьому можна оформляти стіни скляною мозаїкою, що також виглядає незвично і цікаво.

interer-vannoj-7-kv_1

Кабіни

Душова кабіна, звичайно, не може бути вже дуже просторою. Але у ванній в 7 квадратних метрів можна встановити досить габаритну сантехніку, а можна виконати душову кабіну самостійно. Для цього, знову-таки, за наявності якісної гідроізоляції, можна використовувати навіть підлогу, не встановлюючи піддон. Скляні дверки можуть бути оригінальним доповненням. До речі, в такому випадку можна встановлювати тропічний душ, який останнім часом набирає все більшої популярності.

interer-vannoj-7-kv_8

Меблі

Ванна з простором може розташувати у себе зручну функціональну меблі, яка дозволить зберігати речі з комфортом, при цьому завжди мати під рукою необхідні приналежності. У такому приміщенні може бути встановлений цілий невеликий гарнітур, що буде досить органічно.

interer-vannoj-7-kv_9

Кімната розташовує до установці ванни і умивальника, душової кабіни, побутової техніки, наприклад, пральної машини, що досить часто практикується в більшості ванних. Також приміщення в 7 м2 можна розділити на кілька зон. Для цього існує безліч комфортних матеріалів.

interer-vannoj-7-kv_7

Підводимо підсумки

Отже, як можна оформити інтер'єр ванної в 7 «квадратів»? По-перше, там повинен бути хороший, а саме, якісний ремонт.

interer-vannoj-7-kv_10

По-друге, повинні бути засоби для креативу, адже якщо хочеться втілення божевільних ідей, вони все одно повинні бути продумані. По-третє, повинна бути продумана розстановка предметів, що дозволить функціонально використовувати простір, а значить, отримувати від цього більше задоволення.