Унітаз з нержавіючої сталі

Унітаз з нержавіючої сталі

переваги

Основна перевага сталевих унітазів - його антивандальні характеристики. Він міцно кріпиться до підлоги, його неможливо без спеціальних інструментів демонтувати, він не б'ється і абсолютно безпечний для користувача. Більш того:

 • за унітазом з нержавіючої сталі дуже зручно доглядати, він досить легко очищається від бруду і нальоту;
 • структура нержавіючої сталі позбавлена ​​пір і в зв'язку з цим зручна в експлуатації, на ній не затримується бруд;
 • на поверхні унітазу не розмножуються бактерій і при правильній експлуатації не з'являється іржа;
 • він не вбирає неприємні запахи;
 • «Нержавійку» не зашкодить кислота, матеріал не боїться перепадів температур;
 • незважаючи на уявну простоту, унітаз з нержавіючої сталі чудово увіллється в інтер'єр туалетної кімнати;
 • унітаз з нержавіючої сталі прослужить своєму власникові довгий час;
 • відслужив свій термін служби, унітаз з нержавіючої сталі можна відправити на переробку, тим самим внести свій вклад в турботу про екологію.
антивандальний унітазСантехніка зі сталі в громадських місцях

недоліки

З мінусів можна відзначити тільки високу вартість унітазу з нержавіючої сталі і його специфічний вид. Останнє для багатьох є плюсом. Ціни на такі унітази, як правило, починаються від 30 тис. Руб.

особливості форм

Якщо за основу класифікації вибрати форму виробу, то унітази розрізняють унітази:

 • підвісні;
 • підлогові.

За типом змиву унітази з «нержавійки» класифікують на:

 • з наявністю бачка з водою;
 • без зливного бака;
 • у яких змив здійснюється з використанням ручного клапана, спускає воду.
 • з автоматичним змивом.

В окрему групу можна співвіднести унітаз під назвою - чаша Генуя. Як правило, їх встановлюють в громадських місцях. Вони не мають сидіння. Така собі діра в підлозі в нержавіючому обрамленні, що має підставки під ноги.

підвісний унітаззвичайний моноблокМоноблок з раковиноюЧаша Генуя для громадських туалетів

місця установки

Унітаз з «нержавійки» - річ досить специфічна і «казенна». Затишком від неї не віє, тому зазвичай такі унітази ставлять в місцях громадського користування. Хоча, якщо ваш туалет виконаний в стилі хай-тек, то «нержавійка» не завадить, а навпаки, вдало увіллється в інтер'єр. Зазвичай унітази з нержавіючої сталі зустрічаються в кафе, ресторанах. Доглядати за ними просто. До того ж такий виріб дуже міцне і не зламається (як, наприклад унітаз фаянсовий), а також не поранить відвідувача.

Ще одне місце, де ми зустрінемо унітаз з «нержавійки», - це вагон поїзда і літак. Легкість і зручність в експлуатації зіграли головну роль у виборі цього виду унітазу в даних видах громадського транспорту. Чаші Генуї можна зустріти в туалетах авто- і ж / д вокзалів. Конструкція дійсно міцна, а це - найголовніше. Прохідність людей величезна і далеко не всі проявляють свідомість і дбайливе ставлення до казенному майну, зливні бачки будуть зламані в лічені хвилини. Чашу Генуї зламати практично не можливо.

Унітаз сталевий в транспортіВаріант дизайну в готеліВаріант дизайну інтер'єру зі сталевим унітазом

монтаж

По суті, монтаж унітазу з нержавіючої сталі особливо не відрізняється від монтажу унітазу з будь-якого іншого матеріалу. Як кріплення використовуються саморізи, які забезпечують дуже сильну затяжку виробу. Якщо подібний унітаз встановлюється на вулиці, але він потребує утеплення. «Нержавійка» - це все-таки метал, а будь-якого металу властиво прийняття температури навколишнього середовища. Тому, якщо на вулиці холодно, сидіння унітазу теплотою не нагріє і особливого приємного відчуття не доставить. У цьому випадку фахівці рекомендують утеплювати сидіння унітазу. Для цього підійде пінопласт, матеріал, а можна просто спорудити знімну кришку з дерева.

У будь-якому випадку, при монтажі унітазу з нержавіючої сталі, обов'язково ознайомтеся з доданою інструкцією.

Установка сталевих сантехніки