Дизайн ванної кімнати маленького розміру

У кожної людини, що живе в малогабаритній квартирі, є мрія - мати простору ванну кімнату, в якій були б розташовані всі предмети, необхідні для комфортного її використання. Оригінальний інтер'єр, що розташовує до відпочинку, дозволив би розслабитися, посидівши після прийняття ароматної ванни в затишному кріслі, а вид з вікна сприяв поліпшенню настрою.

malenkaya_28

Однак віддавши належне мрійливому настрою, неминуче доводиться повертатися в реальність, а в ній існує ванна кімната, вся площа якої не досягає трьох квадратних метрів. Вміститися на такій площі здатна тільки ванна і раковина для вмивання, а єдиним її окрасою є дзеркальний шафка, в який складена найнеобхідніша на кожен день косметика та прибудовані під раковиною полички для миючих засобів. Здається, що ніякого цікавого рішення для створення оригінального дизайну інтер'єру в такому маленькому приміщенні придумати неможливо - залишається приймати ванну кімнату такою, яка вона є за задумом проектувальників.

malenkaya_09 дизайн маленького ванної кімнати чорно-білого кольору інтер'єр ванної кімнати сіро-білого кольору дизайн ванної кімнати коричневого кольору

Не сумуй - фантазуй!

Сучасні дизайнери кажуть, що приміщення маленькій площі є відмінною можливістю проявити винахідливість при розробці оригінального дизайну. Їх правоту підтверджують безліч фото в журналах, присвячених оформленню інтер'єру. Проекти дизайну ванних кімнат, що мають мінімальну площу, займають в таких журналах почесне місце, адже оформити таке приміщення, надавши йому оригінальність, може тільки дуже талановитий майстер своєї справи. Тому кращим варіантом створення зручної ванної кімнати в приміщенні, що має маленьку площу, буде звернення до професіонала.

malenkaya_26

Для того, щоб пояснити йому, що хотілося б побачити в своїй ванні, можна показати найбільш сподобалися фото з журналів. Після створення проекту клієнтові залишиться тільки закупити необхідні матеріали та сантехнічне обладнання і замовити будівельникам виконання розробленого дизайнером проекту. Цей шлях отримання оригінального дизайну приміщення ванної кімнати найпростіший, але вимагає чималих фінансових витрат, які далеко не всім доступні.

malenkaya_27

Другий спосіб трудомісткий, що не кожним власником квартири прийнятний, але в підсумку дає непоганий результат при вкладенні не дуже великих коштів, особливо за наявності мінімальних будівельних навичок. До цього способу часто вдаються власники малогабаритного житла має роздільні туалет і ванну, об'єднуючи їх в єдине приміщення.

malenkaya_25 malenkaya_24 small bathroom vanities small bathroom vanities

При цьому, використовуючи малогабаритну сантехніку, а також змінюючи її розташування, можна помітно перетворити інтер'єр приміщення, отримавши досить значну економію простору в ньому. Такі проекти у дизайнерів теж існують, тому перед початком такої роботи, ще на стадії її планування, можна познайомитися з фото вже втілених у життя проектів.

malenkaya_21 malenkaya_20 small bathroom design small bathroom design

На них видно, що така перепланування дозволяє при використанні кутової ванни, що кріпиться до стіни унітазу, умивальні раковини, частиною розташованої над ванною, отримати стільки вільного простору, що туди комфортно зможе вміститися не тільки пральна машина, але й вузька шафа-пенал. Якщо в сім'ї немає маленьких дітей, для яких ванна все-таки необхідна, то ванну можна поміняти на душову кабіну, для економії місця вибравши модель, яка не має задньої стінки. Це дозволить заощадити ще кілька дорогоцінних сантиметрів.

small bathroom design small bathroom design malenkaya_15 malenkaya_14

Радикальні зміни

Для тих, хто не вважає для себе можливим поєднати санвузол і ванну кімнату, але при цьому бажає економно використовувати площу маленької ванної, можливо радикальне вирішення проблеми. Однак слід зауважити, що воно прийнятно тільки при відсутності маленьких дітей. Хоча діти виростають, а маленька ванна кімната не володіє такою можливістю.

інтер'єр ванної кімнати оранжевого кольору malenkaya_12 дизайн ванної кімнати синього кольору дизайн ванної кімнати зеленого кольору

Дизайнери пропонують позбутися ванній, душову кабіну не їсти, а використовувати душову панель, закріплену на стіні. Злив води влаштовується прямо в підлозі. а для того, щоб бризки від душа не розліталися по всьому приміщенню, монтується розсувна перегородка з міцного скла.

дизайн інтер'єру маленької ванної кімнати ванна кімната маленького розміру маленька ванна кімната інтер'єр маленька ванна кімната дизайн

Обробка приміщення робиться світлою плиткою, розбавляючи її яскравими плямами. Для візуального розширення простору використовують дзеркало великого розміру, а вільний простір у верхній частині стін використовують для розміщення закритих полиць. Таким варіанти грамотного використання площі ванної, що має маленьку площу, дозволяють створити інтер'єр, що дозволяє досягти в таких спартанських умовах можливого комфорту.