Яким зробити дизайн і колір підлоги у ванній кімнаті

Оформлення ванної кімнати було і є досить складним заходом, який вимагає врахування самих різних нюансів. Наприклад, як оформити підлогу в цьому приміщенні. Мова йде про стиль, підборі кольору, враховуючи, звичайно ж, непрості умови цієї кімнати. Адже ванна - це завжди перепади температур і рівня вологості, регулярні контакти з водою. Тому оздоблювальні матеріали, а особливо приємним для підлоги, повинні підбиратися ретельно, звичайно ж, враховуючи вибраний дизайн.

dizajn-i-cvet-pola_8

Вимоги до підлогового покриття

Враховуючи особливі умови ванної кімнати, до підлогового покриття висуваються певні вимоги, наведемо їх:

  • вологостійкість - найважливіше властивість, якою повинен володіти матеріал, особливо підлоговий; в іншому випадку покриття швидко отримає дефекти;
  • неслизьке покриття - при попаданні на підлогу води перебувати на ньому має бути безпечно;
  • екологічність - в матеріалі не повинно міститися шкідливих для здоров'я людини речовин;
  • простота догляду - прибирати поверхню має бути просто у всіх відносинах, причому необов'язково з миючими засобами;
  • довговічність - покриття повинне забезпечити надійність на тривалий період.

Якщо врахувати всі ці вимоги, ванна кімната буде і красивою, і функціональною, як на фото.

dizajn-i-cvet-pola_3

Оптимальний варіант

  • Лідером серед всіх матеріалів, які можна застосувати у ванній кімнаті в якості оздоблювальних, була і залишається керамічна плитка. Зокрема, для підлоги зараз використовується керамограніт - плитка підвищеної міцності. При правильному виборі плитки для підлоги, якісної укладанні, включаючи затірку швів, підлога буде відповідати всім високим вимогам ванній, при цьому відповідати обраному дизайну. До того ж під плитку можна укладати тепла підлога, що для такого приміщення дуже актуально, як і для самої плитки, яка вважається «холодної».
  • Ламінат - ще один варіант, який можна використовувати для підлоги у ванній. Прекрасна альтернатива паркету. На перший погляд здається, що такий матеріал для подібних умов використовувати неможливо, однак це не так, якщо застосувати панелі спеціальної водостійкої серії. Такий матеріал буде відмінно себе вести в подібних умовах, якщо шви обробити спеціальним складом, як продемонстровано на фото.
  • Паркет - непоганий спосіб створення підлогового покриття у ванній. Використовуючи деревину водостійких порід зі спеціальною обробкою, можна отримати приголомшливий результат.
  • Пробкова підлога - хороший варіант, якщо його правильно укласти, тоді він буде служити довго. Користуватися таким покриттям дуже приємно.
  • Наливна підлога - відмінне рішення, яке дозволить створити приємне покриття, надійне і привабливе, яке добре поєднується з різними варіантами оформлення стін і стелі.
dizajn-i-cvet-pola_2

Словом, варіантів існує безліч. Потрібно лише вибрати оптимальний для свого випадку.

dizajn-i-cvet-pola_7

Варіанти оформлення

Наведені матеріали і технології в більшості своїй дозволяють отримати дуже оригінальний і практичний підлогу, який здатний вписатися в будь-який дизайн інтер'єру. Причому можна підібрати не тільки колір, але і структуру, і навіть фактуру. Наприклад, плитка може імітувати дерево, а ламінат - плитку. Варіанти можна подивитися на фото. Таке рішення дозволяє отримати характеристики одного покриття, а зовнішній вигляд іншого. Звичайно ж, найчастіше вибирається варіант, коли штучний матеріал отримує зовнішній вигляд натурального, по типу дерева або каменю.

dizajn-i-cvet-pola_6

Окремо хочеться сказати про колір. Він може бути будь-яким, але обов'язково повинен поєднуватися в першу чергу з відтінком оздоблення стін і навіть стелі. Наприклад, якщо стіни виконані в білому кольорі, тоді підлогу можна зробити темним. Така гра на контрасті дуже ефективна при використанні чорного кольору на стінах. Тоді білий підлогу у ванній буде виглядати дуже ефектно. Правда, не варто забувати, що на білому будь-яке забруднення стає відразу помітним. Тому багато хто воліє уникати цього кольору на підлозі.

dizajn-i-cvet-pola_5

Проте, оскільки це ванна, а не, скажімо, кухня, білий підлогу - цілком прийнятний варіант, який освіжить інтер'єр, додасть в нього родзинку. Важливо тільки зробити його шорстким, щоб перебувати на покритті можна було безпечно.

dizajn-i-cvet-pola_4

Кривий підлогу

Наостанок згадаємо про те, що зараз досить часто застосовується нерівна підлога. Мова йде про ті випадки, коли використовується душова кабіна без піддону: слив знаходиться в підлозі.

dizajn-i-cvet-pola_1

У такому випадку підлога робиться з нахилом у бік зливу. Таке рішення є вельми оригінальним, дозволяє дещо змінити і принцип розміщення меблів, а сама процедура прийому душу значно спроститься.

Словом, варіантів, яким зробити дизайн статі, включаючи вибір білого кольору, існує безліч, враховуючи асортимент сучасного будівельного ринку. Тому кожному під силу створити свою затишний гігієнічний куточок з приємним у всіх відносинах підлогою.