Настінні обігрівачі для ванної кімнати

Настінний обігрівач для ванної кімнати

З настанням холодного сезону актуальним стає проблема опалення свого житла, в тому числі ванної кімнати. У списку вимог до обігрівачів не останнє місце займає його розмір і простір, яке він займе. Так як зазвичай ванні кімнати бувають невеликих розмірів, відмінним варіантом будуть настінні обігрівачі. Сьогодні, на щастя, на ринку можна побачити многожество їх видів і підібрати відповідний.

Настінні обігрівачі для ванної кімнати

Плюси і мінуси настінних обігрівачів

До переваг подібних пристроїв можна віднести наступні характеристики:

  1. Високоекологічного настінних електричних приладів. Всі розглянуті види настінних обігрівачів, як правило, виготовляються з високоякісних матеріалів, які при нагріванні не стають джерелом токсинів та інших шкідливих речовин.
  2. Доступна ціна.
  3. Пожежна безпека і вологостійкість. Як правило, всі обігрівальні прилади для ванної здатні працювати в умовах високої вологості. Завдяки термостата, вони вчасно відключаються і знову включаються.
  4. Економічність і ефективність. Розглянуті види настінних обігрівачів досить швидко гріють приміщення і при цьому мало витрачають електрику.
  5. Естетичність і привабливий зовнішній вигляд. Всі сучасні види настінних обігрівачів виглядають досить охайно і легко поєднуються в будь-яким стилем інтер'єру.
  6. Компактність. З причини того, що ці прилади кріпляться на стіну, вони не вимагають абсолютно ніякого місця, але при цьому відмінно справляються зі своїм завданням.
  7. Простота і легкість використання. Абсолютно всі сучасні моделі обігрівачів оснащені автоматичним теплорегулятор. Деякі більш дорогі моделі оснащені також таймером, функцією Restart, пультом для дистанційного керування і іншими зручними функціями.
Переваги настінних обігрівачів для ванни

Що стосується недоліків цих приладів, вони в цілому відсутні. Єдине, потрібно відзначити, що в будинках, де часто відключають електроенергію, використання подібних обігрівачів нераціонально.

види

Настінні обігрівачі використовуються не тільки в якості додаткового джерела тепла, але як основний спосіб опалення. Існує кілька основних видів обігрівачів, що встановлюються на стіну. Розглянемо деякі з них.

Настінні обігрівачі у ваннійНастінні обігрівачі для ванної кімнати

конвекторні

Опалювальні прилади конвекторного типу розраховані нагрівати повітря в приміщенні. Матеріалом для корпуса служить міцна сталь. Товщина корпусу складає на більш 0,8 мм. На його весняної стороні знаходиться терморегулятор і кнопки управління.

Що знаходиться всередині нагрівальний елемент, працює від електрики і буває трьох різновидів:

  1. Тен - прилад трубчастої форми, на якій розташовані алюмінієвий нагрівальний елемент у формі ребер. Чим більше ребер, тим вище тепловіддача.
  2. Стрічковий нагрівальний елемент, який складається з діелектричної пластини з хромо-нікеліевіми петлями на обох кінцях двох сторін. Через крихкості і низькою тепловіддачі такі конструкції нагрівальних елементів зараз майже на виробляються.
  3. Монолітними називають розташовані в алюмінієвій ребристою оболонці ніхромові нитки. Це найбільш ефективна конструкція для обігріву, але коштує вона не дешево.

Конвекторні обігрівачі зможуть обігріти маленькі і великі приміщення, не займуть багато місця і легко впишуться в будь-яку обстановку.

Настінні обігрівачі конвекторного типу для ванної

інфрачервоні

Інфрачервоні обігрівачі бувають двох основних видів: плівковий і панельний. Робота інфрачервоних обігрівачів полягають в тому, щоб обігріти не повітря в приміщенні, а самі предмети і людей. Це здійснюється шляхом поширення інфрачервоних променів, які перетворюються в теплову енергію і нагрівають спочатку предмети, а потім і сам повітря. Такий спосіб обігріву приміщення є найбільш швидким і економічним. Інфрачервоні обігрівачі можна використовувати для обігріву певної ділянки приміщення (наприклад, тієї частини ванній, де найбільш часто знаходиться людина).

Інфрачервоні панельні обігрівачі для ванноїІнфрачервоні панельні обігрівачі для ванної кімнати

Плівковий обігрівач інфрачервоного типу крім своєї основної функції обігріву виконує ще й декоративну завдання. Нагрівальної частиною є інфрачервона плівка, яка знаходиться в оболонці з малюнком. Майже всі відгуки про цих обігрівачах позитивні. Максимальна температура корпусу 60 градусів за Цельсієм, проте при контакті, температура в цих місцях швидко знижується. Це різко збільшує безпеку пристрою як для приміщення, так і для його мешканців, особливо маленьких дітей. Єдиним недоліком плівкових обігрівачів є те, що з їх допомогою неможливо обігріти великі приміщення.

Інфрачервоні плівкові обігрівачі для ванної

керамічні

Такий прилад для обігріву може працювати від електрики і газу. Зовнішня частина зроблена з металу. Нагрівальна частина у формі пластини зроблена з безлічі керамічних частин. Така конструкція дозволяє швидко і рівномірно опалювати великі приміщення. Встановлюють їх зазвичай або під підвіконня, тобто ближче до підлоги, або високо - під стелею. Їх дизайн дозволяє їм вписатися в будь-який інтер'єр. Деякі зразки можна управляти дистанційно. Компактність і легкість установки дозволяє їх переносити з одного приміщення в інше.

Керамічний настінний обігрівач для ванної

Полотенцесушітелі

У статті про настінних обігрівачів не можна не згадати про електричні полотенцесушітелях. Вони мають трубчастої формою і призначені сушити білизну і рушник. Такі пристрої хоч і несильно гріють приміщення, але ідеально підходять в якості додаткового джерела тепла.

Полотенцесушітель для обігріву ванноїОбігрів ванної кімнати за допомогою електричної рушникосушки

Поради щодо вибору

При покупці настінних обігрівачів для ванної кімнати вирішальними параметрами, як і при покупці інших приладів для обігріву стають спочатку бюджет, а потім і площа приміщення. Спочатку визначте потрібну потужність. Виберіть певний вид обігрівача, дізнайтеся про способи кріплення і характеристиках обігрівача. Не забудьте про вимоги безпеки і про зовнішній вигляд приладу.

Поради щодо вибору настінних обігрівачів для ванної кімнати